Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Pomysły na wieczór panieński / Jaki prezent na wieczór panieński – najciekawsze pomysły
Pomysły na wieczór panieński

Jaki prezent na wieczór panieński – najciekawsze pomysły

27 października 2017 — Redakcja Wedding.pl
Jaki prezent na wieczór panieński?

Ślub ma się odbyć już za kilka bądź kilkanaście dni? Nadeszła więc pora na zorganizowanie wieczoru panieńskiego! Ten niesamowity wieczór i niezapomniana noc Panna Młoda powinna spędzić w gronie najbliższych przyjaciółek. Przyjęło się, że osoby które wybierają się na ten wyjątkowy wieczór, wręczają przyszłej Pannie Młodej jakiś prezent, upominek. Tylko na co się zdecydować? Jaki prezent na wieczór panieński będzie najlepszym pomysłem?

Prezent na wieczór panieński – wino

Dobre wino to jeden z popularniejszych podarunków jakie wręcza się na wieczorze panieńskim. Jednak dobry alkohol jest zawsze fajnym pomysłem. Po ślubie małżonkowie otworzą sobie butelkę wina i przy wspólnej kolacji będą wspominać najpiękniejsze momenty ze swojego wesela.

Prezent na wieczór panieński – voucher do SPA

Ten wyjątkowy dzień zbliża się wielkimi krokami, a Ty nadal nie wiesz jaki prezent na wieczór panieński kupić?  Gwarantujemy, że każda kobieta ucieszy się z voucheru do SPA. Jeżeli jednak jest to dla Ciebie zbyt duży wydatek, możesz złożyć się na niego z innymi przyjaciółkami bądź też wykupić jedną usługę np. masaż czy wizytę u kosmetyczki.

Zobacz także: Wieczór panieński w SPA

Prezent na wieczór panieński – bielizna

Piękna i zmysłowa bielizna przyda się każdej mężatce. Czarny, koronkowy komplecik bądź zmysłowy biustonosz to idealny podarunek dla przyszłej Panny Młodej.  Możesz również kupić ładną podwiązkę, którą Twoja przyjaciółka założy w dniu ślubu.

Prezent na wieczór panieński – voucher do restauracji

Kolejnym smacznym prezentem jaki  możesz podarować przyszłej Pannie Młodej jest voucher do restauracji. Przyszli małżonkowie na pewno z ogromną przyjemnością wybiorą się na pyszną i romantyczną kolację do restauracji. Jesteśmy przekonani, że wieczór ten zostanie w ich pamięci na bardzo długi czas.

Zobacz także: Pomysły na wieczór panieński w domu

Prezent na wieczór panieński – niezbędnik pani domu

Jeżeli nie wiesz jaki prezent na wieczór panieński kupić, bardzo fajnym pomysłem jest niezbędnik pani domu. Kobiety, które wstępują w związek małżeński zaczynają niestety coraz więcej czasu w kuchni. Pyszny obiad dla męża a z biegiem czasu śniadanko dla dzieci… Dlatego fartuszek, wałek do ciasta czy foremki na muffinki są zarazem śmiesznym, ale i praktycznym prezentem.

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!