Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Pomysły na wieczór panieński / Pomysły na wieczór panieński dla ciężarnej
Pomysły na wieczór panieński

Pomysły na wieczór panieński dla ciężarnej

19 grudnia 2017 — Redakcja Wedding.pl
Pomysły na wieczór panieński dla ciężarnej

Wieczór panieński to bez wątpienia najbardziej szalony wieczór przed ślubem. Dla wielu przyszłych Panien Młodych to nie tylko zabawa do białego rana, ale także chwila relaksu i oderwania się od absorbujących przygotowań do przyjęcia weselnego. Najczęściej za organizację wieczoru panieńskiego odpowiedzialna jest świadkowa. Jednak co w przypadku, gdy Panna Młoda jest przy nadziei? Czy można wtedy sprawnie wymyślić pomysły na wieczór panieński dla ciężarnej? Jak najbardziej! Ta niesamowita impreza większości kojarzy się z tańcami, drinkami i huczną zabawą do białego rana. Jak jednak powinien wyglądać panieński, w którym główną rolę odgrywa kobieta w ciąży? Nie masz pomysłu, podpowiadamy!

Pomysły na wieczór panieński dla ciężarnej – sesja zdjęciowa

Sesja zdjęciowa to jeden z fajniejszych pomysłów wieczoru panieńskiego dla ciężarnej. A jeżeli brzuszek jest już widoczny, to zdjęcia będą naprawdę urocze. Zadbajcie również o ciekawe stylizacje, a także o to, aby Panna Młoda wyróżniała się na tle pozostałych przyjaciółek. Jeżeli chcecie mieć pewność, że fotograf którego wybrałyście jest profesjonalistą, wcześniej zapoznajcie się z jego portfolio.

Zobacz także: Jaki prezent na wieczór panieński - najciekawsze pomysły

Pomysły na wieczór panieński dla ciężarnej – weekend w SPA

Chwila relaksu jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła, a tym bardziej weekend w SPA. Podczas rezerwacji wybierz zabiegi, na które bez żadnych obaw może pójść kobieta w ciąży. Wspaniałym dopełnieniem całości będzie pyszne jedzenie i szampan oczywiście bezalkoholowy!

Pomysły na wieczór panieński dla ciężarnej – domowe szaleństwa

Kto powiedział, że w domu nie można zorganizować niezapomnianego wieczoru panieńskiego? Przygotujcie coś pysznego do jedzenia, zamówcie najsmaczniejsze ciasto w mieście – zobaczycie będzie wspaniale. Nie zapomnijcie również o wcześniejszym zaplanowaniu różnego rodzaju gier i zabaw. Możecie również pomyśleć o motywie przewodnim takiego przyjęcia. Pin up girl a może hawajska przygoda – to tylko dwie z ogromnej ilości propozycji.

Zobacz także: Pomysły na wieczór panieński w domu

Pomysły na wieczór panieński dla ciężarnej – na mieście nieco inaczej

Wieczór panieński organizowany na mieście większości z nas kojarzy się z wizytą w klubie i tańcami do białego rana. Jednak kobiety ciężarnej lepiej nie zabierać do tak hałaśliwego miejsca. Nie oznacza to, że nie możecie wybrać się do kina na komedię bądź do teatru na świetną sztukę. Potem koniecznie odwiedźcie restaurację ze smacznym jedzeniem – zaszalejcie.

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!