Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Pomysły na wieczór panieński / Prezent na wieczór panieński
Pomysły na wieczór panieński

Prezent na wieczór panieński

27 lipca 2017 — Redakcja Wedding.pl
Prezent na wieczór panieński - pomysły

Wieczór panieński to niesamowita noc, podczas której przyszła Panna Młoda może celebrować ostatnie dni swojej wolności. Zazwyczaj spędza go w gronie najbliższych sobie przyjaciółek, które odpowiadają za organizację tego niezwykłego przyjęcia. Pieczę nad wszystkim sprawuje świadkowa, która tak naprawdę w porozumieniu z Panną Młodą, powinna podjąć się przygotowania tego niezwykłego wieczoru. A pomysłów jest naprawdę wiele!

Zobacz również: Jak zorganizować wieczór panieński

Prezent na wieczór panieński – weekend w SPA

Zacznijmy od tego, że głównym prezentem może być miejsce, w którym ten wieczór się odbędzie. Dodatkowo wcale nie musi być to wieczór, noc czy jeden dzień, a cały weekend lub dłuższy wyjazd! Może to być szalona noc spędzona w klubie, elegancka kolacja w drogiej restauracji, weekend w SPA lub nawet wyjazd do innego miasta lub za granicę. Możecie pojechać wszędzie tam gdzie poniesie Was wyobraźnia.


Prezent na wieczór panieński - SPA

Prezent na wieczór panieński – vouchery, bilety, biżuteria

Tak naprawdę wybór prezentu dla bliskiej przyjaciółki jest wyborem bardzo indywidualnym. Spróbuj najpierw przeanalizować co najbardziej ucieszyłoby Pannę Młodą. Jeśli wiesz, że marzy o jakimś większym prezencie zrób na niego składkę z resztą zaproszonych osób. Jeśli nie ma potrzeby kupowania czegoś większego możecie zrobić listę (podobną do tych, które robi się przed ślubem), gdzie każda z uczestniczek wieczoru wybierze co chciałaby sprezentować zainteresowanej. Pomysłów jest wiele! Oczywiście jednym z najpopularniejszych wyborów jest alkohol, ale mogą to być takie rzeczy jak kosmetyki, wszelkiego rodzaju vouchery do sklepów, bilety do teatru, opery czy biżuteria upamiętniająca ten dzień (przekornie możecie kupić bransoletkę lub naszyjnik z napisem „Freedom” ;)).

Zobacz również: 5 pomysłów na gry i zabawy na wieczór panieński


Prezent na wieczór panieński - vouchery, bilety, biżuteria

Prezent na wieczór panieński – sesja zdjęciowa

  • Świetnym pomysłem jest zorganizowanie sesji zdjęciowej! Zatrudnienie fotografa na parę godzin wieczoru panieńskiego (oczywiście tych pierwszych ;)) sprawi, że będziecie mieć wspaniała pamiątkę na długie lata. Możecie kupić różne dodatki w postaci fantazyjnych dodatków, dużych okularów, szali czy rekwizytów na patykach z grubego papieru (podobnych używa się w fotobudkach). Przy okazji będziecie się świetnie bawić!
  • Bardziej fantazyjnym rozwiązaniem będzie oczywiście film, ale taki, który stworzy Twoja świadkowa przed imprezą. Na pewno poleci kilka łez wzruszenia gdy będzie słuchać Waszych życzeń nagranych na płycie.
Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!