Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Pomysły na wieczór panieński / Weekend w mieście z przyjaciółkami – gdzie wyjechać?
Pomysły na wieczór panieński

Weekend w mieście z przyjaciółkami – gdzie wyjechać?

15 lutego 2018 — Redakcja Wedding.pl
Weekend za miastem z przyjaciółkami - zdjęcie Praga

Wieczór panieński to wspaniała tradycja i ostatnia wolna noc przyszłej Panny Młodej. Zazwyczaj jednak organizowana jest parę tygodni przed ślubem, po to, abyś jako narzeczona i przyszła żona miała czas na regenerację i swobodnie mogła się tej nocy wybawić.

A może… Nie jesteś fanką szalonych nocy i największą ochotę masz na wypoczynek w gronie najlepszych przyjaciółek? W końcu nie każda z nas lubi całonocne imprezy zakrapianie alkoholem. Wcale nas to nie dziwi, bo relaks w SPA czy zwiedzanie zagranicznego miasta może sprawić ogromną przyjemność i pozostać w pamięci na długo. A gdyby jednak naszła Was ochota na zwiedzanie klubów to żaden problem!

City Break – odpocznij w mieście

Od jakiegoś czasu na różnych stronach z ofertami wyjazdowymi możemy znaleźć oferty City Break. Jest to idealne określenie na weekendowy wypad do jednego z większych europejskich miast lub po prostu wyjazd poza swoją rodzinną miejscowość. City Break to świetna opcja dla zapracowanych Panien Młodych, które z wielu powodów nie mogą pozwolić sobie na dłuższy wyjazd i nie mają też czasu na przekopywanie się przez skomplikowane oraz drogie oferty umieszczone w internecie.

Jednym z portali oferujących hotele na takie spontaniczne wyjazdy jest Travelist.pl.

Kiedy?

Codziennie! Na Travelist.pl każdego dnia znajdziesz oferty, które wprawią Cię w zachwyt. Nie tylko te, dzięki którym zwiedzisz zagraniczne, europejskie miasta. Zarejestruj się, żeby dostawać informacje o promocjach i zacząć wyjeżdżać częściej!

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!