Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Pomysły na wieczór panieński / Wieczór panieński nad morzem – sprawdź dlaczego to świetny pomysł!
Pomysły na wieczór panieński

Wieczór panieński nad morzem – sprawdź dlaczego to świetny pomysł!

2 stycznia 2019 — Redakcja Wedding.pl
Wieczór panieński nad morzem - zdjęcie 5

Kiedy dzień ślubu zbliża się wielkimi krokami, Pannę Młodą ogarnia niepotrzebny strach i lęk. Właśnie wtedy z odsieczą powinny przyjść przyjaciółki, koleżanki, które zorganizują wieczór panieński. To jedyna w swoim rodzaju impreza, która jest pewnego rodzaju pożegnaniem przyszłej mężatki z wolnością. Wieczór panieński dla każdej kobiety jest czymś ważnym i wyjątkowym. Po ślubie takie babskie spotkania będą powoli odchodziły w zapomnienie. W większości przypadków, główną organizatorką tej imprezy jest świadkowa, jednak pomoc i wskazówki pozostałych uczestniczek są zawsze mile widziane. Jeśli chcecie, aby przyjęcie to było naprawdę niezapomniane, zorganizujcie wieczór panieński nad morzem!

Morza szum, ptaków śpiew

Możecie mieć pewność, że wieczoru panieńskiego zorganizowanego nad morzem nie zapomni żadna z uczestniczek, a już na pewno nie Panna Młoda. Na samym początku ustalcie miasto, do którego planujecie się wybrać. Największą popularnością cieszy się Trójmiasto – Gdańsk, Gdynia, Sopot i to właśnie tutaj przybywają przyszłe mężatki ze swoimi przyjaciółkami. Jeśli zdecydujecie się na zorganizowanie wieczoru panieńskiego nad morzem, zastanówcie się czy wolicie spędzić go na imprezie, czy może  na piaszczystej, ciepłej plaży. Przyznajcie same, kusząca propozycja?

Wieczór panieński nad morzem - zdjęcie 4

Zobacz także: Kogo zaprosić na wieczór panieński?

Wieczór panieński na plaży

Za ryzykowne możecie uznać spędzenie wieczoru panieńskiego na plaży, ale tak naprawdę to fajna propozycja. Znajdźcie uroczy zakątek, który zaaranżujcie tak, by zaskoczył on Pannę Młodą. Duży koc, świece, kwiaty i oczywiście ogromy, wiklinowy koszyk, a w nim mnóstwo pysznego jedzenia. Nie zapomnijcie o zabraniu ze sobą strojów kąpielowych, których przecież nad morzem nie może zabraknąć! Kiedy zapadnie już zmrok, a Wam wciąż imprezowania będzie jeszcze mało, wybierzcie się do klubu i szalejcie w nim do białego rana.

Wieczór panieński nad morzem - zdjęcie 3

Warto rozważyć także wynajęcie drewnianego, małego domku tuż nad brzegiem morza, w którym możecie zorganizować naprawdę niezapomniany wieczór panieński!

Zobacz także: Menu na wieczór panieński

źródło zdjęć: Pinterest.com

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!