Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Pomysły na wieczór panieński / Wieczór panieński w stylu boho
Pomysły na wieczór panieński

Wieczór panieński w stylu boho

30 grudnia 2017 — Redakcja Wedding.pl
Wieczór panieński w stylu boho 11

Wieczór Panieński to noc pełna niesamowitych wrażeń. To wyjątkowa impreza, podczas której Panna Młoda żegna się ze stanem panieńskim. Przyjęło się, że za zorganizowanie tego wieczoru w głównej mierze odpowiedzialna jest świadkowa. Dlatego jeśli to Ty jesteś starszą druhną ten tekst jest właśnie dla Ciebie! Wieczór panieński podobnie jak dzień ślubu, Panna Młoda będzie wspominała do końca życia. Dlatego warto dołożyć wszelkich starań, aby impreza była dopracowana i przemyślana. Wspaniałym pomysłem jest zastosowanie motywu lub stylu przewodniego przyjęcia. Jeśli w Twojej głowie nie pojawił się jeszcze żaden pomysł, chcielibyśmy zaproponować Wam wieczór panieński w stylu boho!

Gdzie zorganizować wieczór panieński w stylu boho?

Wieczór panieński w stylu boho możecie zorganizować dosłownie wszędzie! Jeśli pogoda dopisuje możecie spędzić go na łące albo w ogrodzie. Podczas przygotowań nie zapomnijcie o kocu i dużej ilości poduszek. Możecie zabrać ze sobą palety bądź skrzynki, które posłużą Wam jako stół i mniejsze stoliczki. Z kolei pieńki drzew idealnie sprawdzą się w roli stołeczków do siedzenia. Jeżeli jednak pada deszcz lub pojawiły się inne niesprzyjające warunki atmosferyczne, zorganizujcie go w mieszkaniu. Kluby z ciężką muzyką, tłumem osób i zadymionym powietrzem zdecydowanie odradzamy!

Zobacz także: Wieczór panieński – 5 motywów przewodnich

Wieczór panieński w stylu boho – dekoracje

Wieczór Panieński w stylu boho? Nie zapomnijcie o dekoracjach! Bo to właśnie dzięki nim będziecie mogły stworzyć ten wspaniały klimat! Świeże kwiaty są absolutnym must have! Duża ilość balonów, wstążek, tasiemek, świec. Zobaczycie, będzie naprawdę magicznie! Styl boho to także długie, zwiewne, kwieciste sukienki. Podczas wyboru dekoracji, zwróćcie również uwagę na kolorystykę. Delikatne pastele są najmilej widziane. Błękit, róż, brzoskwiniowy, ecru… Możecie wybrać tylko niektóre z tych odcieni lub połączyć ze sobą je wszystkie.

Zobacz także: Jaki prezent na wieczór panieński – najciekawsze pomysł

Wieczór panieński w stylu boho – jedzenie

Nie zapomnijcie również o jedzeniu, które swoim wyglądem może także nawiązywać do motywu przewodniego. Babeczki, muffinki, malutkie kanapeczki i inne przekąski idealnie sprawdzą się podczas imprezy. A punktem kulminacyjnym wieczoru panieńskiego powinien być oczywiście tort, który przyozdobiony świeżymi kwiatami idealnie wpasuje się w klimat przyjęcia.

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!