08 kwietnia 2019

Zaręczyny w miejscu publicznym – wady i zalety


Zaręczyny w miejscu publicznym - zdjęcie 3

O wspólnej przyszłości możecie rozmawiać wielokrotnie, jednak zgodnie z tradycją, ten najważniejszy krok należy zawsze do mężczyzny. Mowa oczywiście o zaręczynach. O tej wyjątkowej chwili śni każda kobieta. Jedne marzą, aby zostały poproszone o rękę w blasku zachodzącego nad morzem słońca. Dla innych wyśnionym miejscem jest najwyższe piętro Wieży Eiffla. Dla niektórych kobiet zaręczyny równie dobrze mogą odbyć się podczas romantycznej kolacji przygotowanej w zaciszu domowym. Mężczyźni chcąc sprostać oczekiwaniom swoich ukochanych, stają na głowie. Czasami miesiącami zastanawiają się jak powinna wyglądać ta wyjątkowa chwila. Czym zaskoczyć swoją kobietę? Niektórzy twierdzą, że najlepszym pomysłem są zaręczyny w miejscu publicznym Jednak czy aby na pewno?

SKORZYSTAJ Z BEZPŁATEGO ORGANIZERA ŚLUBNEGO!

Zaręczyny w miejscu publicznym - zdjęcie 2

Zaręczyny w miejscu publicznym

Zalety

Sposobów na poproszenie ukochanej o rękę jest wiele. Jednym z nich są oświadczyny w miejscu publicznym. Coraz więcej mężczyzn idzie śladami znanych gwiazd i wybiera tenże właśnie rodzaj oświadczyn. Jednak czy to na pewno dobry pomysł? Jeśli kobieta lubi być w centrum uwagi, to zaręczyny w restauracji, na rynku czy nawet na przepełnionej turystami plaży okażą się strzałem w dziesiątkę. Otaczający Was przechodnie sprawią, że poczujecie się jak prawdziwi celebryci. Wasza przyszła żona będzie unosiła się kilka centymetrów nad ziemią i z dumą założy na palec pierścionek zaręczynowy.

Zobacz też: Świadkowie na ślub – czym kierować się przy wyborze?

Zaręczyny w miejscu publicznym - zdjęcie 1

Wady

Otóż nie do końca zaręczyny w miejscu publicznym są najlepszym pomysłem. Dotyczy to zwłaszcza skromnych kobiet, ceniących sobie prywatność i chwile tylko we dwoje. Panowie musicie pamiętać, że istnieje pewne ryzyko – Wasza dziewczyna może nie przyjąć zaręczyn. W takim przypadku oświadczyny w miejscu publicznym mogą okazać się niezręczne. Niekomfortowo poczuje się nie tylko Twoja ukochana, ale również i Ty. Czasami lepiej zrezygnować z publicznego wyznawania miłości i wybrać zdecydowanie bardziej kameralne rozwiązanie.

Zobacz także: Zaręczyny, oświadczyny – czym się różnią?

SKORZYSTAJ Z BEZPŁATEGO ORGANIZERA ŚLUBNEGO!

Klaudia Kierzkowska
Klaudia Kierzkowska
Redaktorka Wedding.pl z branżą ślubną związana od 5 lat. Miłośniczka włoskiej kuchnii i dobrego filmu.