08 listopada 2018

Suknie Boho by Marta Trojanowska – premiera kolekcji!


marta trojanowska - suknie boho - zdjęcie 1

Marka Suknie Boho by Marta Trojanowska istnieje na polskim rynku od trzech lat. Ambasadorką marki jest Anna Skura (What Anna Wears). Jest to pierwsza i jedyna taka pracownia sukien ślubnych w Polsce i prawdopodobnie na świecie, gdzie spersonalizowana kreacja powstaje od początku do końca w ciągu zaledwie kilku godzin. Marka Suknie Boho zyskała miano jednej z topowych pracowni sukien ślubnych. Suknie projektantki to kompilacja elementów charakterystycznych dla stylu boho, ale nie tylko. To delikatność, zwiewność, bogactwo i różnorodność faktur.

marta trojanowska - suknie boho - zdjęcie 2

Najnowsza kolekcja – Barcelona

Premierowa najnowsza kolekcja Barcelona to projekty odważne, autorskie, niespotykane na polskim rynku ślubnym. Suknie, których nie da się przeoczyć – glamour boho. Kreacje zbudowane są z delikatnych bawełnianych koronek, w których dominuje beż, a także elementy złota.

marta trojanowska - suknie boho - zdjęcie 3

Poza projektami indywidualnymi na zamówienie, w pracowni Marty Trojanowskiej znajdziemy również kolekcje gotowych wzorów sukien ślubnych. Co ciekawe, każdą z kreacji można przefarbować na inny kolor lub wystylizować na co dzień, dodając botki lub kapelusz.
Jak mówi sama projektantka – Styl boho to nie tylko trend w modzie, to styl życia! Wizerunkowa najnowsza sesja zdjęciowa autorstwa Kamili Bannach idealne odzwierciedla tę myśl.

marta trojanowska suknie boho - zdjęcie 4

5 listopada w Warszawie w nowym atelier Marty Trojanowskiej odbył się pokaz prasowy połączony z premierą kolekcji Barcelona. Na spotkanie przybyły m.in.: Alżbeta Leńska oraz Ilona Lewandowska – obie aktorki na swój ślub wybrały suknie projektantki. Pojawiły się także Magdalena Pieczonka i Oliwia Cymińska.  Wszystkie gwiazdy wystąpiły w sukniach ślubnych. 

marta trojanowska suknie boho - zdjęcie 6

Podczas spotkania ogłoszona została licytacja uszycia sukni ślubnej u Marty Trojanowskiej oraz sesji zdjęciowej wykonanej przez Kamilę Bannach. Licytacja pojawi się na stronie www.suknieboho.pl, a całkowity dochód zostanie przekazany na rzecz Fundacji One Day, wspierającej dzieci z domów dziecka i placówek opiekuńczo-wychowawczych.

marta trojanowska - suknie boho zdjecie - 7

Partnerami spotkania była marka biżuteryjna Novia Blanca oraz MT Beauty Room. Zespół Wedding.pl z przyjemnością gościł na pokazie, a najnowsza kolekcja sukien ślubnych skradła serca naszych redaktorek! 

marta trojanowska - suknie boho - zdjęcie 8

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!