Wedding.pl / Inspiracje / Ślub i wesele / Torty weselne / Ręcznie malowane torty weselne
Torty weselne

Ręcznie malowane torty weselne

1 lutego 2018 — Redakcja Wedding.pl
Ręcznie malowane torty weselne - zdjęcie 12

Wybija północ, światła gasną, a na środek sali weselnej wjeżdża zapierający dech w piersiach tort weselny. Nie ulega chyba najmniejszej wątpliwości, że jest to moment kulminacyjny przyjęcia weselnego. Chwila, na którą z niecierpliwością oczekuje większość gości weselnych, a już na pewno większość kobiet. Zapewne niejedna ciocia, kuzynka czy przyjaciółka zastanawiała się, jak będzie wyglądał i smakował Wasz tort weselny. Moment ten jest bardzo uroczysty, zwłaszcza, że to Para Młoda, wspólnie kroi i kosztuje pierwszy kawałek. A skoro chwila ta jest tak bardzo wyjątkowa, to i tort powinien być równie zachwycający. Od dłuższego czasu przeglądacie przeróżne oferty najlepszych cukierni, zastanawiacie się jaki powinien być Wasz tort, jak powinien wyglądać? A może ręcznie malowane torty weselne skradną Wasze serce?

Zobacz także: Modne torty weselne

Ręcznie malowane torty weselne

Smak czy wygląd? Co jest ważniejsze w torcie weselnym, na co Pary Młode powinny zwrócić większą uwagę? Nasza odpowiedź brzmi: na jedno i drugie. W tym wyjątkowym cieście, ważny jest każdy szczegół. Bowiem bystre oko Waszego gościa dostrzeże dosłownie wszystko, a podniebienie wyczuje każdy smak. Ręcznie malowane torty weselne, potrafią być prawdziwymi dziełami sztuki. Niektórzy nawet nie zdają sobie sprawy, jakie cuda potrafią wyczarować profesjonalni cukiernicy. Największą popularnością cieszą się ręcznie malowane kwiaty, koronki czy inne ornamenty. Jeśli jednak chcielibyście nieco zaszaleć i nie boicie się krzywych spojrzeń starszych cioć i wujków, to dajcie się ponieść wyobraźni.

Cena

Nikt chyba nie ma wątpliwości, że tak bardzo pracochłonne, ręcznie malowane ciasto będzie nieco droższe od tego przyozdobionego jedynie masą marcepanową lub w stylu naked cake. Jeśli jednak możecie sobie pozwolić na taki wydatek, naszym zdaniem naprawdę warto. Przecież tort weselny ma się tylko jeden! Tylko spójrzcie jak one nieziemsko wyglądają!

Zobacz także: Torty tablicowe – najciekawsze pomysły

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!