19 czerwca 2018

Torty weselne z falbankami


Torty weselne są bardzo ważnym elementem przyjęcia weselnego. Zastanawiacie się, na który z nich się zdecydować? Chcielibyśmy zaproponować Wam torty weselne z falbankami.

Torty weselne z falbankami - zdjęcie 1

Torty weselne są kulminacyjnym momentem każdego przyjęcia weselnego. Kiedy to zegar wybije północ, na sali pojawia się właśnie on. Państwo Młodzi kroją pierwszy kawałek, a następnie obsługa częstuje wszystkich gości. Jeśli cały czas nie możecie podjąć decyzji na jaki rodzaj tortu się zdecydować, chcielibyśmy zaproponować Wam torty weselne z falbankami.

Torty weselne z falbankami

Tort weselny powinien być oczywiście piękny i wyjątkowy, a także nieziemsko smaczny. Naszym sercem zawładnęły torty z falbankami, które zapierają dech w piersi. Delikatne i zwiewne falbanki są prawdziwą ozdobą, która idealnie współgra z romantycznym charakterem przyjęcia weselnego. Niekiedy to niepowtarzalne ciasto może zawierać także motyw przewodni wesela. Falbanki najładniej prezentują się na piętrowych tortach weselnych, a dodatkową ozdobę mogą stanowić świeże kwiaty. Cukiernicy z masy cukrowej potrafią wyczarować prawdziwe cuda i żadna falbanka nie ma przed nimi tajemnic.

Zobacz także: Ręcznie malowane torty weselne

Kolory tortów weselnych

Podczas wyboru tortu weselnego należy zwrócić szczególną uwagę nie tylko na smak, ale także na jego kolorystykę. Kolory powinny oczywiście współgrać z tymi jakie panują na przyjęciu weselnym. Dużą popularnością pośród Par Młodych cieszą się torty w kolorach jasnych i pastelowych. Pudrowy róż, gołębi szary czy też subtelny błękit to jedne z piękniejszych propozycji. Wspaniałym pomysłem, który z całą pewnością zachwyci niemalże wszystkich gości weselnych będzie tort z falbankami w tonacji ombre. Najjaśniejszy odcień powinien znaleźć się na samej górze, a najciemniejszy na dole.

Zobacz także: Tort weselny w stylu naked cake - słodkie propozycje

 

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!