09 stycznia 2019

Torty weselne z topperem


Torty weselne z topperem - zdjęcie 4

Para Młoda w przygotowania ślubu i przyjęcia weselnego wkłada całą swoją energię. Zakochani starają się wszystko dokładnie zaplanować, dopracować każdy szczegół i najdrobniejszy element. Zapewniają gościom atrakcje weselne, aby umilić im czas i wprowadzić element zaskoczenia. Z ogromną starannością dobierają dekoracje tortu i komponują jego smak. To właśnie tort weselny jest punktem kulminacyjnym na przyjęciu weselnym. Ciężko znaleźć Parę Młodą, która z niego zrezygnowała. Dla części gości najważniejsza jest zabawa i tańce do białego rana, a niektórzy, zwłaszcza kobiety, z utęsknieniem wyczekują północy i momentu, w którym pojawi się to wyjątkowe ciasto. Dlatego też warto dołożyć wszelkich starań, aby jego wygląd współgram z motywem przewodnim, a dodatkowe dekoracje były przysłowiową wisienką na torcie. Torty weselne z topperem są naprawdę efektowne i prezentują się bajecznie.

ZAMÓW TORT NA TWOJE WESELE

Torty weselne z topperem - zdjęcie 1

Topper – co to takiego?

Topper to element, który ma na celu przyozdobić tort weselny. O ile kiedyś na szczycie ciasta weselnego pojawiały się małe figurki Młodej Pary, to obecnie miejsce ich zajęły ładne, krótkie napisy. Topper zazwyczaj wykonany jest z grubego kartonu, jednak na rynku ślubnym można również znaleźć i te stworzone z metalu.

Torty weselne z topperem - zdjęcie 2

Zobacz także: Kiedy podaje się tort weselny? Znamy odpowiedź!

Wyjątkowy napis

To jaki napis pojawi się na torcie weselnym zależy od Młodej Pary. Najczęściej jednak zakochani decydują się na napis love, który idealnie współgra z charakterem tego wyjątkowego dnia. Zawsze jednak możecie pójść o krok dalej i zamówić topper z Waszymi imionami, inicjałami lub z Waszym nowym, wspólnym nazwiskiem. Bywa też i tak, że Młode Pary decydują się na przyozdobienie tortu topperem, który zawiera krótką sentencję w języku polskim lub angielskim. Ważny jest również jego kolor, który powinien współgrać z pozostałymi dekoracjami.

Zobacz także: Co zamiast tortu weselnego?

ZAMÓW TORT NA TWOJE WESELE

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!