01 lipca 2017

Fryzury ślubne 2017 – niskie upięcia


Fryzury ślubne 2017 – niskie upięcia

Kochane PM zapomnijcie o tapirze i lokach z brokatem. W tym sezonie czujemy powiew świeżości. Welon, kwiaty, wianek, grzebyk, opaska… Tyle możliwości (a więc właściwie wszystkie) daje nam niskie upięcie włosów! Niezwykle uniwersalna fryzura i niewątpliwie jedna z najmodniejszych tego sezonu sprawdzi się przy większości ślubnych stylizacji. Będzie jednocześnie bardzo romantyczna i elegancka w zależności od stopnia jej „roztrzepania”. Dlatego Panny Młode kochające styl boho, elegancję, glamour i wszystko inne, czytajcie uważnie!

Niskie upięcie – dla kogo?

Chciałoby się powiedzieć, że niskie upięcie jest dla każdego. Jest w tym trochę prawdy, ale trzeba pamiętać, że przy włosach bardzo krótkich lub bardzo cienkich wykonanie jej będzie nieco trudniejsze (ale nie niemożliwe!). W takim wypadku możecie posiłkować się doczepami, które większość fryzjerów na pewno posiada. Istnieją też specjalnie wypełniacze, na których stylista może stworzyć Twoje wymarzone upięcie. Jednak kompletnie nie przejmujcie się tym elementem – profesjonalista umieści wypełniacz tak, że kompletnie nie będzie go widać, a Wy będziecie mogły cieszyć się nieziemską fryzurą. Panie o dłuższych włosach są w bardziej komfortowej sytuacji. W przypadku luźnego niskiego upięcia świetnie sprawdza się fryzura z ombre – kolory kosmyków swobodnie się przeplatają i tworzą efekt 3D.

Jeszcze nie jesteście przekonane? Obejrzyjcie inspiracje, a Wasze wątpliwości zostaną rozwiane!

Niskie upięcie ślubne z grzebykiem lub opaską

W zależności od symetryczności fryzury możecie postawić na regularny grzebyk, mniej regularną, giętką opaskę lub inny, bardziej oryginalny dodatek. Na pewno znajdzie się dla niego miejsce!

Niskie upięcie ślubne z welonem

Często macie wątpliwości czy welon możecie połączyć z innym, np. biżuteryjnym dodatkiem. Ależ oczywiście! Ten rodzaj upięcia daje Wam milion możliwości! Zobaczcie same, jak mogą prezentować się fryzury ślubne z welonem.

 Niskie upięcie ślubne z kwiatami

Mogą być luźno wpięte, splecione w wianek lub półwianek. Na czubku głowy lub „oparte” o koszyczek. Idealne rozwiązanie dla romantyczek!

A na koniec mały bonus – dosłownie!

Powiało świeżością, prawda? Mam nadzieję, że przekonaliśmy Was, że niskie upięcie ślubne to strzał w dziesiątkę! Koniecznie dajcie znać czy Wam się spodobały!

Aleksandra Krzyna
Aleksandra Krzyna