03 października 2017

Fryzury ślubne 2018 – lekko, romantycznie, kobieco


Fryzury ślubne 2018 - niski, falowany kucyk 1

Projektanci podczas Bridal Fashion Week 2018 zrobili nam bardzo miłą niespodziankę. Jesteśmy absolutnie zakochani w kobiecych, luźnych fryzurach, które towarzyszyły ślubnym stylizacjom na wybiegach. Uczesania na przyszły sezon są odbiciem romantycznej Panny Młodej, która jest jednocześnie pewna siebie. Nie zabrakło również klasycznych propozycji. Większość z nich jest ponadczasowa, dlatego decydując się na jedną z modnych fryzur nie będziesz musiała obawiać się poczucia zażenowania oglądając album ślubny za 20 lat! Przyjrzymy się dokładnie co zaoferowali nam projektanci. Do każdej fryzury ślubnej mamy dla Was obszerną galerię zdjęć!

Fryzury ślubne 2018 – niski, falowany kucyk

Zalotny, romantyczny, dziewczęcy, a jednocześnie elegancki – kucyki powróciły z wielkim hukiem! Pięknym akcentem, podobnie jak przy bukietach ślubnych, są wstążki zawiązane na gumce. Te świeże propozycje mogliśmy zauważyć na wybiegu Marchesy i Oscara de la Renty.

Fryzury ślubne 2018 – na bok

Jeśli zależy Ci na rozpuszczonych włosach, a jednocześnie marzysz o tym, aby je ujarzmić, fantastyczną opcją będą delikatne fale rodem ze Złotej Ery Hollywood. Zalotnie nachodzące na twarz uzupełnią stylizację.

Fryzury ślubne 2018 – romantyczne upięcia

Oczywiście, klasyczne upięcie, zawsze będzie jednym z ulubionych Panien Młodych. W tym roku, zamiast gładkich, sztywnych uczesań, możemy zauważyć włosy spięte w lekkim, mniej formalnym stylu. Z przymrużeniem oka: przynajmniej od pierwszych minut jesteśmy „rozczochrane”. 😉

Zobacz także: Fryzury ślubne 2017 - niskie upięcia

Fryzury ślubne 2018 – warkocz

Przypominają koronę… Pomiędzy kucykami, a romantycznymi upięciami obserwujemy trend na rozpuszczone włosy, delikatnie spięte koroną z warkoczyków. Dziewczęce i subtelne, idealne dla delikatnych Panien Młodych.

Zobacz także: Fryzury ślubne z warkoczem - inspiracje

Fryzury ślubne 2018 – gładko zaczesane

Propozycja dla tych Panien Młodych, który mają dość rozwianych włosów, romantycznych upięć, słodkich kucyków. Minimalistki pokochają trend gładko zaczesanych, eleganckich włosów. Będą idealnym tłem dla zjawiskowej sukni ślubnej lub dopełnieniem nowoczesnej kreacji (np. spodnium).

Fryzury ślubne 2018 – syrenka

Ślub na plaży, pod sosną, na polanie czy w lesie… Idealną propozycje fryzur ma dla nas Jenny Packham. Delikatnie muśnięcie karbownicą, wyjętą prosto z lat 90′ i rustykalne sukienki to opcja dla Panien Młodych, które doskonale wiedzą czego szukają.

Aleksandra Krzyna
Aleksandra Krzyna