25 października 2017

Fryzury ślubne dla rudych włosów – inspiracje


Przygotowaliśmy dla Was najpiękniejsze fryzury ślubne dla rudych włosów. Znajdziecie tu mnóstwo inspiracji na upięcia!

Fryzury ślubne dla rudych włosów - inspiracje 1

Fryzura ślubna jest niezwykle ważnym elementem w wyglądzie każdej Panny Młodej. Śliczna suknia ślubna, idealna fryzura, perfekcyjny makijaż i oczywiście piękny uśmiech, te wszystkie elementy sprawiają, że kobieta w tym wyjątkowym dniu wygląda naprawdę olśniewająco i wyjątkowo. Fryzury ślubne dla rudych włosów mogłyby wydawać się problematyczne. Jednak nic bardziej mylnego! Przygotowaliśmy dla Was ogromną ilość cudownych i przepięknych inspiracji.

Fryzury ślubne dla rudych włosów – styl boho

Fryzury ślubne w tylu boho nieprzerwanie cieszą się ogromną popularnością. W zależności od długości włosów jak i od kroju sukni ślubnej, możesz zdecydować się na koński ogon, luźne upięcie, delikatny warkocz bądź rozpuszczone, wiatrem czesane włosy. Przepięknym dodatkiem, który wspaniale współgra z subtelną fryzurą jest delikatny wianek bądź cieniutka opaska. Zwróćcie jednak uwagą na kolor kwiatów. Do rudych włosów polecamy kwiaty w kolorze białym lub ecru. Z czerwieni, różu czy fioletu radzimy raczej zrezygnować.

Zobacz także: Fryzury ślubne w stylu boho

Fryzury ślubne dla rudych włosów – gładkie uczesanie

Gładkie uczesanie to propozycja dla Panien Młodych, które pragną w tym dniu wyglądać bardzo elegancko.  Rude, gładko zaczesane włosy wspaniale skomponują się zarówno z efektowną jak i skromną suknią ślubną.

Fryzury ślubne dla rudych włosów – krótkie propozycje

Panny Młode z krótkimi, rudymi włosami mogą zdecydować się na tak zwany artystyczny nieład, delikatne fale czy też gładkie uczesanie. Srebrne bądź złote dodatki będą wspaniałym uzupełnieniem fryzury ślubnej.

Zobacz także: Fryzury ślubne dla krótkich włosów – inspiracje

Fryzury ślubne dla rudych włosów – fale z Hollywood

Jeżeli marzycie, aby w tym dniu wyglądać jak gwiazda z Hollywood to idealnym rozwiązaniem będą duże, piękne fale. Taka fryzura przepięknie będzie prezentowała się jeśli zostanie zaczesana na jedną stronę.

Fryzury ślubne dla rudych włosów – w stylu glamour

Fryzury w stylu glamour od kilku sezonów cieszą się ogromną popularnością. Nisko upięte, gładkie koki lub te nieco bardziej rozwiane będą przepięknie prezentowały się na rudych włosach Panny Młodej. Fryzurę możecie dodatkowo podkreślić delikatną ozdobą i oczywiście welonem jednak pamiętajcie, aby nie przesadzić z dodatkami.

 

 

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl