19 grudnia 2017

Fryzury ślubne z diademem


Zastanawiasz się, czy fryzura ślubna z diademem jest dobrym pomysłem? Nasze inspiracje już na Was czekają. Mamy nadzieję, że okażą się pomocne!

Fryzury ślubne z diademem

Fryzura ślubna to bardzo istotny element, który bez wątpienia wpływa na wygląd Panny Młodej. Marzysz, aby w tym dniu wyglądać naprawdę zjawiskowo? Już od dłuższego czasu zastanawiasz się, jak wykończyć i przyozdobić swoje uczesanie? Nasze serce skradły fryzury ślubne z diademem, może zawładną i Twoim?

Fryzury ślubne z diademem – prawdziwa księżniczka

Diadem to wbrew pozorom delikatna ozdoba, która sprawi, że w dniu ślubu poczujesz się jak prawdziwa księżniczka. Dzięki mnogości diademów, jakie dostępne są w salonach sukien ślubnych, będziesz mogła wybrać ten, który spełni Twoje oczekiwania. Ta piękna przepaska wysadzana jest najczęściej błyszczącymi kamieniami, które dodadzą Ci blasku i wdzięku. Będzie ona wspaniałym uzupełnieniem zarówno delikatnej kreacji, jak i tej nieco bardziej strojnej i bogato zdobionej. Pamiętajcie, diadem jest oznaką władzy królewskiej, a więc Wasz przyszły mąż już może się zacząć bać!

Zobacz także: Fryzury ślubne z welonem

Diadem – rodzaje

Diademy możemy podzielić na dwa rodzaje. Pierwszy z nich to tiara, czyli wysoki diadem przypominający malutką koronę. Z kolei drugi rodzaj to cienka, zdecydowanie delikatniejsza opaska. Wybór należy już do Ciebie!

Fryzury ślubne z diademem – włosy rozpuszczone

Diadem pięknie komponuje się z pięknymi, dużymi lokami w stylu hollywood. Panna Młoda w rozpuszczonych, zadbanych i błyszczących włosach, z diademem na czubku głowy, będzie wyglądała naprawdę oszałamiająco pięknie. Jeżeli jednak macie krótkie włosy, nie jest to absolutnie powód do zmartwień! Kobiety z krótkimi włosami jak najbardziej mogą wykorzystać diadem w swojej ślubnej stylizacji.

Zobacz także: Fryzury ślubne dla długich włosów

Fryzury ślubne z diademem – włosy związane

Diadem wspaniale komponuje się również z włosami związanymi. Kok na czubku głowy, kok hiszpański, delikatny warkocz, a nawet koński ogon w połączeniu z diademem prezentują się naprawdę olśniewająco. Coraz więcej Panien Młodych decyduje się właśnie na takie rozwiązanie.

Fryzury ślubne z diademem i z welonem

Diadem wcale nie musi oznaczać rezygnacji z welonu. Wręcz przeciwnie, stanowi on jego wspaniałe wykończenie. Dlatego jeśli marzysz, aby dopełnieniem Twojej kreacji był zarówno diadem, jak i welon – nic nie stoi na przeszkodzie.

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl