06 kwietnia 2017

Fryzury ślubne z welonem


fryzury ślubne z welonem

Fryzury ślubne z welonem

Jak dobrać idealną fryzurę do welonu, aby wyglądać elegancko i swobodnie? To pytanie zadaje sobie wiele panien młodych, które stoją przed wyborem dodatków do ślubnej stylizacji. Przedstawiamy fryzury ślubne z welonem, które z pewnością stworzą z nim wspaniały duet.

Niski, hiszpański kok

Jest to bardzo popularne uczesanie ślubne. Włosy u góry są w nim gładko zebrane i spięte w niski kok. W tym przypadku welon możecie przyczepić pod lub nad upięciem.

Tradycyjny kok

To tradycyjne upięcie ślubne doda Wam klasy i elegancji. Przepięknie wygląda kok stworzony z lekko pofalowanych włosów. Ciekawym akcentem będzie swobodne wypuszczenie kilku pokręconych kosmyków.

Wysoki kok

Fryzura ta polecana jest szczególnie niskim kobietom. Wysoki kok, wysmukli Waszą sylwetkę oraz doda Wam kilka centymetrów wysokości. Duży, piękny kok możecie przyozdobić delikatnymi, świecącymi dodatkami.

Asymetryczne upięcie

Asymetryczne i luźne upięcie z przedziałkiem z boku głowy, bez wątpienia doda Wam wdzięku i odrobinę dziewczęcości.

Rozpuszczone włosy

Panna Młoda z pięknymi i zadbanymi rozpuszczonymi włosami to kwintesencja kobiecości. Duże, luźne fale w połączeniu z delikatnym welonem to idealne połączenie. Wasze uczesanie możecie przyozdobić wiankiem, opaską lub diademem.

Fryzura z warkoczem

Uczesanie z warkoczem jest bardzo dziewczęce i delikatne. Możecie zapleść koronę z warkocza, upleść jeden luźny warkocz z boku głowy bądź też pokusić się na połączenie warkocza z koczkiem.

Aleksandra Krzyna
Aleksandra Krzyna