11 kwietnia 2019

5 zabiegów kosmetycznych, które musisz wykonać przed ślubem


5 zabiegów kosmetycznych, które musisz wykonać przed ślubem - zdjęcie 5

Już niedługo sezon ślubny będziemy mogli uznać za rozpoczęty. Dopada Was przedślubna gorączka? Podekscytowanie i fascynacja miesza się z przerażeniem i niepewnością? W pośpiechu wybieracie tort weselny, po raz kolejny analizujecie dekorację sali i wciąż zastanawiacie się, czy wybrane menu zadowoli wszystkich gości? Każdy z tych elementów jest niezwykle istotny, jednak w natłoku spraw i obowiązków nie zapomnijcie o sobie! To Panna Młoda jest królową wieczoru, która już z daleka powinna błyszczeć i przyciągać uwagę gości. Promienna cera jest podstawą udanego makijaży ślubnego, a zadbane dłonie są wizytówką każdej kobiety. Zainwestujcie w zabiegi upięszające, dzięki którym w dniu ślubu poczujecie się wyjątkowo. 5 zabiegów kosmetycznych, które musisz wykonać przed ślubem już czeka!

WYBIERZ WIZAŻYSTKĘ NA SWÓJ ŚLUB

5 zabiegów kosmetycznych, które musisz wykonać przed ślubem

Oczyszczanie cery

Oczyszczona z zanieczyszczeń cera jest bazą do udanego makijażu ślubnego. Najtrudniejszy orzech do zgryzienia mają posiadaczki cery tłustej. Jednak kilkanaście dni przed ślubem na oczyszczanie cery powinna zdecydować się każda Panna Młoda. Decyzji o mikrodermabrazji, czy peelingu nie zostawiaj na ostatnią chwilę. Na Twojej cerze, jeszcze przez kilka dni po zabiegu, mogą utrzymywać się zaczerwienienia.

5 zabiegów kosmetycznych, które musisz wykonać przed ślubem - zdjęcie 1

Odżywianie i nawilżanie cery

Twoja twarz straciła elastyczność i dawny blask? Po oczyszczaniu twarzy wybierz się na zabiegi odżywiające i nawilżające cerę. Już po kilku zabiegach oznaki zmęczenia znikną, zmarszczki jakby staną się mniejsze, a cera będzie promienna i rozświetlona!

Wybielanie zębów

W dniu ślubu nie brakuje okazji do uśmiechu i pokazania zębów. Biały, hollywoodzki uśmiech powinien towarzyszyć każdej Pannie Młodej. Twój uśmiech zostanie uwieczniony na wielu fotografiach i nie może odróżniać się od śnieżno-białej sukni ślubnej. Dlatego też kilka lub kilkanaście dni przed ślubem wybierz się do dentysty na wybieralnie zębów.

5 zabiegów kosmetycznych, które musisz wykonać przed ślubem - zdjęcie 2

Zobacz także: Wybielanie zębów przed ślubem – nasze wskazówki!

Regulacja brwi

Dwa dni przed ślubem wybierz się na regulację brwi. To kolejny zabieg kosmetyczny, bez którego nie obejdzie się żadna Panna Młoda! Odpowiednio wyregulowane brwi w połączeniu z długimi, gęstymi rzęsami sprawią, że Twoje spojrzenie będzie jeszcze bardziej uwodzicielskie.

5 zabiegów kosmetycznych, które musisz wykonać przed ślubem - zdjęcie 3

Manicure

Manicure ślubny to oczywista oczywistość. Do salonu kosmetycznego wybierz się najlepiej dzień lub przed ślubem. Odpowiednio zadbane i nawilżone dłonie są niezwykle istotne. Na palcu serdecznym Twojej prawej dłoni zagości obrączka, która będzie w centrum zainteresowania.

5 zabiegów kosmetycznych, które musisz wykonać przed ślubem - zdjęcie 4

Zobacz także: Keratynowe prostowanie włosów przed ślubem – czy warto?

WYBIERZ WIZAŻYSTKĘ NA SWÓJ ŚLUB

 

Klaudia Kierzkowska
Klaudia Kierzkowska
Redaktorka Wedding.pl z branżą ślubną związana od 5 lat. Miłośniczka włoskiej kuchnii i dobrego filmu.