04 maja 2018

Trendy 2018: piękne rzęsy na ślub – porady


Trendy 2018 piękne rzęsy na ślub - porady 1

Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy, a każde zwierciadło wymaga najpiękniejsze oprawy. Tak się składa, że w dniu ślubu w nasze oczy będzie zaglądać znacznie więcej osób niż zwykle. Zostaną także uwiecznione na całym mnóstwie zdjęć. Dlatego przed wielkim dniem powinnyśmy o nie szczególnie uważnie zadbać.

Rzęsy na ślub narażone są na wiele trudności. Będą musiały utrzymać się wiele godzin i nadal wyglądać perfekcyjnie. Stoczą także najprawdopodobniej trudną walkę z łzami wzruszenia, których na ślubie zwykle ciężko uniknąć. Istnieją jednak sposoby na to, żeby w tym pięknym dniu nie martwić się o swój wygląd. Aby to osiągnąć należy zacząć dbać o siebie znacznie wcześniej niż miesiąc przed uroczystością.

Zobacz także: Oczy są zwierciadłem duszy – KONKURS

Piękne rzęsy na ślub – porady

Wiele kobiet decyduje się na zabiegi kosmetyczne, np. przedłużanie rzęs lub kupuje nieznane produkty, które mają pomóc w ich poroście. Prawda jest taka, że najpiękniejsze i najmodniejsze rzęsy to te naturalne! Należy jednak pamiętać, że bardzo ważna jest prawidłowa pielęgnacja oka oraz odpowiednie stosowanie odżywki. W przeciwnym razie efekty naszych starań mogą być odwrotne.

Ekspert marki Biotebal ma kilka prostych rad, dzięki którym oprawa oka będzie wyjątkowa i nie zawiedzie tego dnia.

  • Podobnie jak w przypadku dbania o cerę, przed nałożeniem odżywki należy dokładnie oczyścić oko z makijażu. Pozbywamy się zatem resztek cienia oraz tuszu z powieki jak najlepiej to możliwe. Jeśli chcemy uzyskać zadowalające efekty, warto posłużyć się patyczkiem do uszu.
  • Na co dzień warto zrezygnować z ciężkiego makijażu. Pozwólmy naszej cerze swobodnie oddychać, a na pewno się nam odwdzięczy!
  • Odżywkę do rzęs należy nakładać z umiarem, po to by osiągnąć zamierzony efekt. Odżywkę typu Biotebal rzęsy XXL nakładamy jednym pociągnięciem wzdłuż linii rzęs. Aby zapobiec podrażnieniu oka czynności tej nie powinno się powtarzać bezpośrednio po jej nałożeniu. Warto również zaznaczyć, że tego typu odżywki stosujemy na noc – dzięki temu odbuduje, zregeneruje i przyspieszy wzrost rzęs.
  • Istnieją różne rodzaje aplikatorów – odżywki z pędzelkiem, jak i ze szczoteczką. Każdy produkt nakładamy zgodnie z zaleceniami umieszczonymi na ulotce.
  • Dieta bogata w aminokwasy, biotynę, witaminy z gruby B, witaminy A i E oraz białką poprawią kondycję rzęs.
  • Aby rzęsy były gęste i długie należy stosować się do zaleceń kosmetologa oraz producenta.

 

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!