25 marca 2019

Wybielanie zębów przed ślubem – nasze wskazówki!


wybielanie zębów przed ślubem - zdjęcie 1

Ślub to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Przygotowujemy się do niego przez wiele miesięcy i planujemy każdy, nawet najmniejszy, detal. Miejsce na wesele, suknia, piękna fryzura, paznokcie, makijaż, zabiegi upiększające – to wszystko znajduje się na liście każdej Panny Młodej. Czy czegoś tu nie brakuje? Podpowiadamy – białego uśmiechu! 

ZAMÓW PASKI CREST WHISTESTRIPS!

Jak wybielić zęby przed ślubem?

To pytanie powinno pojawić się na samym początku Twoich ślubnych przygotowań. W końcu tego dnia będziesz uśmiechnięta już od samego rana! Porównanie koloru Twoich zębów z wieloma białymi elementami, które pojawiają się podczas ślubu i wesela będzie nieuniknione. Jeśli Twoje zęby nie będą śnieżnobiałe, to będą po prostu wyglądały na żółte lub szare. Na szczęście wiemy jak temu zaradzić!

Na rynku znajdziesz wiele metod wybielania zębów, które różnią się skutecznością, szybkością wybielania oraz ceną. Najdroższe jest oczywiście wybielanie zębów u dentysty, na które bardzo często trzeba wydać kilka tysięcy złotych. Przy i tak dużych wydatkach ślubnych, taki koszt może być zbyt wysoki dla większości osób.

wybielanie zębów przed ślubem - zdjęcie 2

Wybielanie zębów przed ślubem – ile to kosztuje?

Wybielanie zębów przed ślubem nie musi być jednak aż tak drogie. Istnieje wiele skutecznych metod wybielania, które są dostępne w niższej cenie. Wybierając je zazwyczaj musisz się liczyć z tym, że nie wybielą Twoich zębów w jeden dzień i konieczne będą wcześniejsze przygotowania. Jednak jest to jednak dużo lepsza droga, ponieważ po wybielaniu, nawet tym jednodniowym u dentysty, konieczne jest zachowanie białej diety, a przecież chcesz spróbować zamówionych przez siebie dań z weselnego stołu, prawda?

Skuteczną alternatywą i najlepszą odpowiedzią na pytanie jak wybielić zęby przed ślubem są paski wybielające. Mają kilka bardzo ważnych zalet, które wyróżniają je spośród innych ofert:
• Wybierając dany produkt wiemy ile czasu będzie potrzeba do uzyskania pożądanych wyników
• Można je stosować w domu, są komfortowe i nie przeszkadzają podczas ślubnych przygotowań
• Stosuje się je zazwyczaj tylko przez 30-60 minut dziennie
• Są tanie w zakupie
• Mają potwierdzoną przez tysiące osób skuteczność

Zamówcie swoje paski wybialcjące już dziś i cieszcie się pięknym uśmiechem w dniu ślubu! 

ZAMÓW PASKI CREST WHISTESTRIPS!

Paulina Kołaczek
Paulina Kołaczek
W branży ślubnej od 5 lat, od 2018 związana z portalem Wedding.pl. Fanka zarówno rustykalnych wesel, jak i nowoczesnych przyjęć w miejskim stylu. Prywatnie zakochana w dalekich podróżach i azjatyckiej kuchni.