14 września 2017

Italian dream – inspiracje Wedding.pl


Italian dream - inspiracje Wedding.pl

Sesja zdjęciowa Italian dream

Jako platforma ślubna pragniemy Was inspirować i dostarczać Wam niezwykłych estetycznych wrażeń. Dlatego z myślą o Was, naszych kochanych przyszłych Pannach (i Panach) Młodych, powstała niezwykła sesja zdjęciowa. Stworzyli ją profesjonaliści z branży ślubnej, których również Ty możesz mieć na swoim ślubie! Zdjęcia do sesji wykonała jedna z najlepszych polskich fotografek ślubnych Elena Matiash, a serię filmików, na których możecie podziwiać dekoracje i Młodą Parę w ruchu, Ruslan Burmistrov.

Italian dream, czyli włoskie marzenie powstało w bajecznej lokalizacji niedaleko Warszawy. Pałac Zdunowo z niezwykłą, całkowicie pokrytą bluszczem ścianą okazał się najlepszym miejscem pod sesję ślubną we włoskim klimacie. Miękkie słońce okalało zakochanych, a otaczająca zieleń sprzyjała fotografii w stylu fine art.

 

Dekoracje Italian dream

Postanowiliśmy zaprezentować Wam piękne połączenie trzech kolorów: bieli, złota i zieleni. Wdzięczne róże, peonie i eustomy pięknie uspokoiły intensywne złoto. Wszelkie dodatki, jak sztućce czy obrączka na serwetę to dowód na to jak istotne w ślubnych dekoracjach są detale.

Stylizacja Pary Młodej

Para Młoda jest elegancka i świeża. Panna Młoda w obydwu stylizacjach ma na sobie zwiewne, subtelne suknie z odkrytymi plecami. Pamiętajcie, że nie trzeba obsypywać się dużą ilością biżuterii, aby wyglądać zjawiskowo, proste kolczyki i delikatna bransoletka bedą idealnie współgrać ze ślubna kreacją. Włosy romantycznej Panny Młodej mogą być lekko pofalowane w stylu glamour lub spięte w finezyjnego, luźnego koka. Druga fryzura będzie idealnie nadawać się do długiego welonu. W takiej stylizacji dobrze jest rozłożyć akcenty: nie podkreślać zbyt intensywnie oczy lub ust. Pan Młody wystąpił w klasycznym garniturze, a do klapy został mu przyczepiony drobny bukiecik z eustomy.

Organizacja: Wedding.pl, Mad for Mag
Zdjęcia: Elena Matiash Photography
Film: Ruslan Burmistrov. Wedding and Family Videographer.
Miejsce: Pałac Zdunowo
Biżuteria: NOVIA BLANCA
Dekoracje: Bella Fiori
Papeteria: Decoris Wedding Collection
Make-up: Joanna Sirak hair&makeup
Fryzury: Beata Siedlecka
Tort: Słodkie chwile
Suknie ślubne: Mia Lavi
Buty: YES I DO
Pudełko na pierścionek: Secret Keeper Box
Jedwabne wstążki: September
Modele: Patrycja Traczyk, Sylwia Wicińska, Jarek Nesterowicz
Cupcakes: Słodki drań
Sztućce: Złote sztućce do wypożyczenia

Aleksandra Krzyna
Aleksandra Krzyna