26 listopada 2018

Pierwsza w Polsce telewizja ślubna – Przepis na Ślub!


przepis na ślub - zdjęcie 10

Agnieszka Hyży otwiera pierwszą internetową telewizję ślubną w Polsce! Kanał online dedykowany tysiącom Panien Młodych, ale nie zapomnimy też o panach. Wszystko o organizacji ślubu i wesela w jednym miejscu:

  • najnowsze trendy i inspiracje
  • najlepsi eksperci w każdym odcinku
  • najpiękniejsze miejsca na ślub i wesele
  • liderzy z branży ślubnej

W piątek, 26.11.2018, odbyła się konferencja prasowa, która promowała cały projekt.

przepis na ślub - zdjęcie 2

Agnieszka Hyży – dziennikarka i prezenterka telewizyjna, ponad 12 lat związana z telewizją Polsat, pomysłodawczyni platformy weddingowej WeddingShow oraz najbardziej prestiżowych targów ślubnych w Warszawie. Od lat obserwuje jak w Polsce rozwija się biznes ślubny i jak wiele można jeszcze dla niego zrobić. Na kanale chce inspirować i odczarowywać typowe myślenie o polskim „weselichu”.

W cyklicznie emitowanych odcinkach na platformie YouTube pojawią się liczni eksperci związani z branżą ślubną, ale także urodową, modową, biżuteryjną, kulinarną. Związaną ze sportem i zdrowiem, czy designem. Kanał on-line, czy też inaczej internetowa telewizja, to kolejny krok w budowaniu największej platformy weddingowej w Polsce. „Od samego początku mojej pracy w tematyce ślubów i wesel mówiłam, że marzę aby ten temat był modny, trendy aby wszedł do lifestylu i show-biznesu. Programy w polskich telewizjach, ślubne kolekcje polskich projektantów, gwiazdorskie śluby – to dowód, że temat ten jest teraz popularny.” – wspomina Agnieszka Hyży.

przepis na ślub - zdjęcie 4

Co tydzień, a wkrótce może częściej, na kanale Przepis na Ślub będą pojawiały się nowe inspiracje, ale też praktyczne informacje jak zorganizować wymarzony ślub i wesele w najlepszym stylu: od szczegółu do ogółu. Poza Agnieszką Hyży na kanale zobaczymy gościnnie influencerkę, dziennikarkę i współorganizatorkę największego wydarzenia dla twórców internetowych w Polsce Anię Zając – Fashionable.com.pl, która od lat interesuje się tematyką ślubną, modową, urodową i związaną z lifestylem. Częstym gościem na kanale jest także Kamila Romanow – organizatorka najpiękniejszych uroczystości ślubnych, a także współautorka książki Wasz wymarzony dzień. Jak zorganizować idealny ślub i wesele z klasą.

przepis na ślub - zdjęcie 5

A już w najbliższych odcinkach zobaczymy najpiękniejsze miejsca w Polsce na uroczystości ślubne i weselne, poznamy fantastycznych ekspertów, takich jak makijażystkę Magdę Pieczonkę, projektantkę Violę Piekut, czy dekorator Agnieszkę Winnicką.

Wedding.pl partnerem strategicznym projektu

Partnerem strategicznym i merytorycznym całego projektu jest Wedding.pl, czyli największa platforma ślubna w Polsce, z której korzysta 100 tys. par młodych każdego roku. Wirtualny organizer ślubny, baza wszystkich usługodawców z branży w jednym miejscu, trendy oraz wywiady z ekspertami, zapewniają profesjonalne wsparcie w zaplanowaniu najważniejszego dnia w życiu par młodych. „Rynek ślubny w Polsce ma potężny potencjał biznesowy i reklamowy. Szacujemy, że co roku ślub bierze 190 tys. par, średni budżet, jaki dedykują na organizację tego wydarzenia, to min 35 tys. zł, co daje nam wartość rynku prawie 7 mld zł. Wedding.pl jako największa platforma ślubna w Polsce łączy pary ze wszystkimi usługodawcami ślubnymi z Polski, co oznacza, że także usługodawcy mogą dzięki nam sprawnie zarządzać swoim biznesem w internecie. Rok 2019 będzie rokiem tej branży” – mówi CEO Kamil Kopka

przepis na ślub - zdjęcie 9

Serdecznie zapraszamy do śledzenia najnowszych odcinków na kanale www.przepisnaslub.tv, oraz materiałów publikowanych na kanałach Social Media: Facebook oraz Instagram.

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!