19 maja 2019

#WeddingGirls na wygranym weekendzie w SPA (relacja)


Acqua di Rosa - relacja Wedding.pl

Luksusowy hotel SPA, uprzyjemniające każdą chwilę prezenty i towarzystwo gości specjalnych – czy to nie brzmi jak idealny przedślubny wypad Panny Młodej ze swoją świadkową? Zobaczcie foto- i videorelację z konkursowego wyjazdu #WeddingGirls!

Konkurs Wedding.pl: ponieważ #WeddingGirls zasługują na najlepsze!

Organizując konkurs, pragnęliśmy dać #WeddingGirls chwilę wytchnienia w niezwykle dynamicznym i stresującym przedślubnym okresie. Wspieramy Was nie tylko w czasie przygotowań, ale również przypominamy o czasie dla siebie i pielęgnacji ważnych relacji. Taką jest bez wątpienia więź, jaką łączy Pannę Młodą z jej Świadkową.

Poprosiliśmy Was o zdjęcia i historie Waszej przyjaźni. Ilość zgłoszeń przerosła nasze oczekiwania, a Wasze historie wzruszały nas do łez. Główną nagrodę zdecydowaliśmy ostatecznie przyznać Pannie Młodej Magdalenie i Jej Świadkowej – Agacie.

Konkurs #WeddingGirls

Moc nagród w konkursie #WeddingGirls

Wspólnie z naszymi Partnerami zadbaliśmy, aby #WeddingGirls przeżyły wspólnie niezapomniany czas we wspaniałym miejscu, w towarzystwie wyjątkowych osób i prezentów, które zostaną z nimi na dłużej.

Zwyciężczynie konkursu spędziły wiosenny weekend w luksusowym hotelu spa ACQUA DI ROSA HEALTH & SPA RESORT w Gałkowie, a o bezpieczną i komfortową podróż zadbała marka VOLVO CARS. Szczególną okazję podkreśliła biżuteria APART, a o urodę zatroszczyły się zestawy kosmetyków MIYA COSMETICS.

Gośćmi specjalnymi wyjazdu zostały przyjaciółki, a teraz również przyszła Panna Młoda i Jej Świadkowa – Joanna Banaszewska i Agata Przygoda. Asia, znana Instagramerka, specjalistka ds. influence i content marketingu, relacjonuje na swoim blogu kolejne etapy przygotowań do ślubu, a partnerem cyklu jest Wedding.pl. Więcej na jbanaszewska.com!

Zwieńczeniem wyjazdu stały się fotorealcja i videorealcja, które będą przypominać naszym #WeddingGirls o wspólnych chwilach spędzonych w tym wyjątkowym okresie!

#WeddingGirls o konkursowym wyjeździe

Na Instagramach #WeddingGirls również pojawiły się relacje z wyjazdu. Zwyciężczyni konkurs – Panna Młoda Magda napisała: „To był niezapomniany weekend. Dziękujemy całej ekipie Wedding.pl i dziewczynom Joannie i Agacie. Cieszymy się, że mogłyśmy Was poznać i miło spędzić czas w przepięknym miejscu Acqua Di Rosa Health & Spa Resort. Dziękujemy również Volvo Cars za bezpieczną i wygodną podróż, a Miya Cosmetics i APART za cudowne prezenty!”

Emocji nie kryła też Przyjaciółka Panny Młodej – Agata: „Takie weekendy jak w Acqua Di Rosa powinny być przynajmniej raz w miesiącu! Piękne wnętrza, pola, lasy, idealna pogoda, niezwykle uprzejmi i uśmiechnięci ludzie i wspaniałe jedzonko! Dziękuję Wedding.pl za możliwość odpoczynku z moją panną młodą Magdą! Prezenty od APART już założone, a Miya Cosmetics pomaga wyglądać dobrze w podróży (bez makeupu)! Dziękuję również Joannie i Agacie! Cieszę się, że mogłam poznać tak inspirujące kobiety, które już długo obserwuję i doceniam! No a w Volvo Cars oficjalnie się zakochałam! Jazda Waszym samochodem była mega, nawet dla kierowcy bez dużego doświadczenia!”

Swoimi opiniami podzieliły się również Joanna Banaszewska i Agata Przygoda. „Guys! Ale się dzieje! Cały weekend jesteśmy z ekipą Wedding.pl w PRZEBOSKIM hotelu Acqua Di Rosa i kręcimy super materiał. Wrzucę Wam niedługo relacje, teraz biegniemy na kolacje i odezwę się niedługo! P.S. to miejsce jest boskieeee!” – czytamy na Instagramie @jbanaszewska.

 Agata napisała z kolei: „Wspaniały weekend w cudownym miejscu Acqua Di Rosa! Zrobiłyśmy mega dużo pięknych fot! Joanna, na bank tam wrócimy żeby odpocząć! Poznałam bardzo dużo ciekawych osób! Liczę na to, że będzie tylko więcej takich weekendów! (…)Dziękuje Acqua Di Rosa, Wedding.pl Volvo Cars za super czas i piękne prezenty od APART i Miya Cosmetics – właśnie zaczęłam testowanie kosmetyków (rozświetlacz jest wspaniały!)”

Jesteście ciekawi szczegółów? Zajrzyjcie z nami za kulisy konkursowego wyjazdu #WeddingGirls!

Ewelina Dac
Ewelina Dac
Redaktor naczelna Wedding.pl. Dziennikarka z wykształcenia i pasji. O modzie i urodzie pisze już 7 lat, a z branżą ślubną związana jest ponad 2 lata. Prywatnie entuzjastka slow life.