Dwa nowe projekty sukni ślubnej Karoliny Seeger
Wedding.pl / Lovestory / Dwa nowe projekty sukni ślubnej Karoliny Seeger

Dwa nowe projekty sukni ślubnej Karoliny Seeger

Redakcja Wedding.pl

Projekty Karoliny Seeger są niepowtarzalne i wyjątkowe, dbają o każdy detal sukienki ślubnej. Wszystkie projekty opierają się na motto firmy „DREAM COME TRUE”, czyli suknie marzeń dla przyszłych panien młodych!

Kobiecość – tym charakteryzuje się pierwszy projekt. Suknia zaprojektowana jest z myślą o modnych i pewnych siebie pannach młodych, które kradną serca swoich ukochanych. Lekka spódnica, tiulowe rękawki oraz koronkowe zdobienia nadają sukni niepowtarzalności i sprawią, że kobieta poczuje się wyjątkowo. Całość uzupełnia piękny koronkowy dekolt – to jedno z najbardziej zmysłowych rozwiązań każdej niestandardowej sukni ślubnej. Dzięki odkrytym ramionom suknia zyskuje niezwykłą lekkość i staje się ultrakobieca.

Delikatność, gustowność i harmonia to cechy drugiej sukni ślubnej, które wyróżniają ją na tle innych projektów. Piękne zdobienia, odkryte plecy, a jednocześnie skromność i delikatność sprawiają, że sukienka potrafi nas zauroczyć. Luźny i swobodny fason sukni ślubnej, lekki i subtelny krój, brak sztywnych gorsetów sprawi, że kobieta poczuje się w takiej sukni atrakcyjnie i wygodnie. Tylko modna panna młoda ubierze w dniu swojego ślubu taką suknię. Będzie wyglądać skromnie, delikatnie, szykownie z gracją.

Karolina Seeger czerpie inspirację ze wszystkiego, co ją otacza. Główną inspiracją są miasta na świecie, od nich wszystko się zaczyna. Właśnie z nich w większości pochodzą materiały używane do projektów sukien. Jej inspiracje nigdy się nie kończą. Wywodzą się z wielu różnych dziedzin. W głowie projektantki zawsze pojawia się wachlarz pełen pomysłów i zastosowań. Karolina nigdy nie zwalnia, ciągle czerpie natchnienie do działania, idąc do kina, teatru, słuchając muzyki czy obserwując przyrodę z każdego zakątka świata. Projektantka zawsze ma „otwarte oczy” na nowe pomysły, jednak najwięcej ich czerpię z podróży, dzięki którym ma styczność z nowymi kulturami, zapachami, smakami oraz oczywiście materiałami. Jej klientki oraz ich nieograniczone pomysły również są bardzo inspirujące dla procesu powstawania sukni ślubnej.

Suknie obecnie można zobaczyć w stacjonarnym salonie we Wrocławiu przy ulicy Rynek 30. Już wkrótce projekty będą dostępne w sklepie online.

Więcej informacji: http://karolina-seeger.pl/

 

fot. materiały prasowe

Artykuł sponsorowany

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!

Polecani usługodawcy