Graficzna wyszukiwarka sukni ślubnych - Wedding.pl

Graficzna wyszukiwarka sukni ślubnych

Klaudia Kierzkowska
Graficzna wyszukiwarka sukni ślubnych Wedding.pl

O swojej sukni ślubnej śnisz już od dawna, oczyma wyobraźni widzisz wymarzoną kreację. Jednak teraz, kiedy oficjalnie zostałaś Narzeczoną, marzenia stają się rzeczywistością. Od tygodni, a może nawet i od miesięcy przeszukujesz internet, przeglądasz setki stron i tysiące zdjęć. Tak! W końcu znalazłaś suknię o jakiej marzyłaś. Ale co teraz? Jak kreację ze świata wirtualnego, odnaleźć w świecie rzeczywistym? Na samą myśl, o odwiedzeniu niezliczonej liczby salonów sukien ślubnych dostajesz dreszczy. Po pierwsze – nie masz tyle czasu, a po drugie – nie masz żadnej pewności, że uda Ci się znaleźć kreację, która zawładnęła Twoim sercem. Zdajemy sobie sprawę, jak suknia ślubna jest istotna dla każdej Panny Młodej. Dlatego też Wedding.pl, największa platforma ślubna w Polsce, specjalnie dla Ciebie uruchomiła innowacyjną wyszukiwarkę opartą na sztucznej inteligencji, dzięki której w mgnieniu oka znajdziesz suknię ślubną swoich marzeń.

Graficzna wyszukiwarka sukni ślubnych - zdjęcie 2

Pierwsza w Polsce graficzna wyszukiwarka sukni ślubnych – jak to działa?

Wyszukiwanie obrazem jest dziecinnie proste! Wystarczy kilka prostych kroków, aby w mgnieniu oka znaleźć wymarzoną suknię ślubną.

  1. Wejdź na Wedding.pl
  2. Wybierz opcję „Wybierz zdjęcie”.
  3. Załaduj dowolne zdjęcie sukni ślubnej (może to być fotografia ze ślubu koleżanki, zdjęcie celebrytki w przepięknej sukni ślubnej, grafika z Pinterest lub Twoje zdjęcie podczas przymiarki sukni ślubnej )
  4. Zaznacz „Znajdź suknię”.

Wyszukiwarka w kilka sekund przeanalizuje obraz i zaproponuje  modele sukni, które krojem i fasonem zbliżone są do kreacji ze zdjęcia.

Wedding.pl – największa w Polsce baza sukni ślubnych, w połączeniu z innowacyjnym narzędziem, umożliwi Ci znalezienie wymarzonej kreacji. Pod uwagę brany jest nie tylko krój sukni, ale także jej długość, materiał, kolor, a nawet i detale. Wystarczy niemalże jedno klikniecie, aby spełnić swoje marzenia.

Co dalej?

Udało się! Znalazłaś kreację o jakiej marzyłaś. Ale co dalej? Przechodzisz do karty interesującej Cię sukni ślubnej i umawiasz się do najbliższego salonu na przymiarkę. Przyznajcie same, brzmi bajecznie?

ZNAJDŹ WYMARZONĄ SUKNIĘ ŚLUBNĄ!

Autorem narzędzia jest firma Yosh.AI oferująca polskim i globalnym partnerom e-commerce innowacyjne rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji, mające na celu personalizację wyświetlanych treści i podnoszenie zaangażowania użytkowników.

Klaudia Kierzkowska
Napisane przez

Klaudia Kierzkowska

k.kierzkowska@wedding.pl

Redaktorka Wedding.pl z branżą ślubną związana od 5 lat. Miłośniczka włoskiej kuchnii i dobrego filmu.

Polecani usługodawcy