Fotoksiążka i fotoalbum – ślubne zdjęcia w wyjątkowej oprawie
Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Fotografia i wideo / Fotoksiążka i fotoalbum – ślubne zdjęcia w wyjątkowej oprawie
Fotografia i wideo

Fotoksiążka i fotoalbum – ślubne zdjęcia w wyjątkowej oprawie

Ewelina Dac
Fotoksiążka i fotoalbum

Zachowajcie wspomnienia z wyjątkowego dnia w wyjątkowej oprawie – wybierzcie ulubione zdjęcia z sesji ślubnej i wesela, a potem wydrukujcie je w fotoalbumie lub fotoksiążce. Pragniecie zachować fotografie na wiele lat i szukacie niezwykłej formy? Postawcie na najwyższą jakość!

Planując najpiękniejszy dzień w życiu, pragniecie, by zostały po nim piękne wspomnienia i pamiątki. Jednym z najlepszych sposobów są zdjęcia. Kiedy już fotograf utrwali w swoim obiektywie Wasze ślub i wesele, nie zapomnijcie je odpowiednio wyeksponować. Setki polskich par młodych poleca fotoalbum lub fotoksiążkę!

Dlaczego warto swoje zdjęcia ślubne wydrukować w formie fotoalbumu lub fotoksiążki?

  • Wyjątkowy dzień wymaga wyjątkowej oprawy. Święto Waszej miłości zasługuje na wszystko, co najlepsze, dlatego zadbajcie, by każdy jego aspekt był absolutnie niepowtarzalny.
  • Fotografie w nowym wydaniu. Nowoczesna, udoskonalona alternatywa dla tradycyjnego albumu, która zaskakuje różnorodnością odsłon.
  • Pamiątka na długie lata. To ponadczasowe dzieło, które przetrwa pokolenia i zawsze pozwoli wrócić do wyjątkowych chwil.
  • Personalizowane dzieło. Fotoksiążka i fotoalbum są od A do Z dopasowane do Waszych oczekiwań i gustów.
  • Pamiątka Wasza jak żadna inna. Wszystko, co stworzycie razem od podstaw jeszcze bardziej Was zbliży i będzie miało większą wartość sentymentalną niż jakikolwiek gotowy produkt.
  • Pamiątka w wersji premium. Trwała oprawa, perfekcyjne odwzorowanie kolorów, wysokogatunkowy papier i estetyczne wykończenie okładki – wspomnienia z Waszego ślubu zasługują na najwyższą jakość.

Fotoalbum ślubny

Fotoksiążka czy fotoalbum – wybierzcie swój sposób na zatrzymanie wspomnień ze ślubu!

Zachowajcie Wasz najpiękniejszy dzień życia w fotoksiążce ślubnej. Stwórzcie niezwykłą pamiątkę ślubną dla siebie lub podarujcie ją bliskim w prezencie urodzinowym czy na święta. Inną opcją jest fotograficzny album ślubny w wersji premium, który już na zawsze „przechowa” i wyeksponuje Wasze wspomnienia oraz zachwyci odbiorców perfekcyjnym wykończeniem.

Wysokogatunkowa fotoksiążka powinna charakteryzować się trwałą oprawą, szytym grzbietem, estetycznym wykończeniem okładki, przyjemnym w dotyku papierem i idealnym odwzorowaniem kolorów. Z kolei fotoalbum będzie się wyróżniać sztywnymi stronami, otwarciem na płasko, papierem fotograficznym, naświetlanymi kadrami oraz perfekcyjnym odwzorowaniem barw. W obu przypadkach w dokładnej personalizacji projektu pomoże Wam bogactwo szablonów, rozmiarów, motywów, kolorów i czcionek.

Wasze wspomnienia ślubne zasługują na najlepszą oprawę i najwyższą jakość – którą wybierzecie?

Szukacie inspiracji na własny projekt? Zajrzyjcie do dedykowanych zakładek marki Printu oraz sprawdźcie nasze ulubione szablony i realizacje poniżej!

Fotoksiążka ślubna – inspiracje

Fotoksiążka ślubna

Fotoksiążka ślubna Printu

Fotoksiążka ze ślubu

Fotoalbum ślubny – inspiracje

Fotoalbum ślubny Printu

Fotoalbum ze ślubu

Fotoalbum ślubny - szablony

Dla tych z Was, którzy w najbliższym czasie zechcą zamknąć swoje ślubne wspomnienia w książce lub albumie fotograficznym, przygotowaliśmy z Printu rabat. Tylko dla Czytelników Wedding.pl: -40zł na hasło WEDDING!

Ewelina Dac
Napisane przez

Ewelina Dac

e.dac@wedding.pl

Redaktor naczelna Wedding.pl. Dziennikarka z wykształcenia i pasji. O modzie i urodzie pisze już 8 lat, a z branżą ślubną związana jest 3 lata. Zwolenniczka ślubów personalizowanych i minimalistycznych.