Najlepsze firmy ślubne w Polsce: #TopWedding styczeń 2021
Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Organizacja i planowanie / Najlepsze firmy ślubne w Polsce: #TopWedding styczeń 2021
Organizacja i planowanie

Najlepsze firmy ślubne w Polsce: #TopWedding styczeń 2021

Redakcja Wedding.pl

Interesują Was najlepsi w branży? Oto oni! Specjalnie dla Was podsumowujemy ostatni miesiąc i selekcjonujemy liderów na rynku ślubnym, których doświadczenie i pasja to przepis na ślub marzeń. Potwierdzają to same Pary Młode, które miały już okazję z nimi współpracować. Teraz czas na Was: poznajcie się z najlepszymi firmami ślubnymi na Wedding.pl w cyklu #TopWedding!

Kate Banach Design

Wysoko wykwalifikowany zespół Artystów zajmujący się kompleksową dekoracją przyjęć, takich jak śluby, wesela, kolacje zaręczynowe czy rocznice. Dzięki swojej wiedzy i pasji, eksperci Kate Banach Design stworzą unikalne projekty florystyczne dla najbardziej wymagających klientów, ceniących elegancję i styl. To też ostatni moment, żeby zarezerwować u nich termin – w lipcu firma wraca do swojej siedziby w USA!

 

Spichlerz Villa Julianna

To już kultowe miejsce na weselnej mapie Mazowsza. Ponadczasowe wnętrze w duchu industrialnego minimalizmu, gdzie loftowy charakter przełamują tu drewniane elementy, domowe zakątki, patio z kominkiem. Na antresoli znajduje się pięknie oświetlony drewniany bar, z którego rozpościera się widok na salę balową i drzewa oliwne oraz roślinność pnącą się po Spichlerzu. Nowoczesny toskański klimat pod Warszawą!

 

Stachursky Production

Na liczne prośby fanów Jacek Stachursky przygotował specjalną ofertę skierowaną do par młodych. Akcent artystyczny z gwiazdą polskiej sceny muzycznej będzie doskonałą atrakcją weselną. W ofercie znajdują się pierwszy taniec z występem na żywo, życzenia dla nowożeńców, zaproszenie do zabawy wszystkich gości oraz zdjęcie pamiątkowe. Każda oferta jest indywidualnie dopasowana pod oczekiwania klientów.

 

Michał Borowski Fotograf

Fotograf z zamiłowania i pasji od wielu lat, który zaczynał w  profesjonalnym laboratorium fotograficznym. Stara się „malować światłem” i uwieczniać najważniejsze chwile w możliwie najpiękniejszy sposób. Jego własne, nowocześnie wyposażone studio fotograficzne, pozwala mu na sprostanie oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

 

Amerykańskie Klasyki

Wyjątkowe chwile z wyjątkowo stylowym transportem! Eleganckie i efektowne auta, bardzo rzadko spotykane w Polsce podkreślą wagę uroczystości. Zabytkowy samochód do ślubu to również doskonały pomysł na atrakcję weselną i tło sesji zdjęciowych. Firma mieści się w Poznaniu, ale obsługuje klientów z wielu województw: wielkopolskiego, dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego, łódzkiego, śląskiego, pomorskiego, zachodnio-pomorskiego, lubuskiego, opolskiego i łódzkiego.

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!