#WeddingPremiery styczeń 2021 – nowe firmy ślubne, które warto poznać!
Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Organizacja i planowanie / #WeddingPremiery styczeń 2021 – nowe firmy ślubne, które warto poznać!
Organizacja i planowanie

#WeddingPremiery styczeń 2021 – nowe firmy ślubne, które warto poznać!

Redakcja Wedding.pl

Specjalnie dla Was śledzimy firmy ślubne, które debiutują na Wedding.pl w ramach cyklu #WeddingPremiery. To one mają szansę podbić Wasze serca i spełnić marzenia o ślubie jak ze snów. Poznajcie unikalne produkty oraz usługi, jakie proponują, odkryjcie ich super moce i migiem dodajcie do „ulubionych”!

Anna Galert Fotografia

Doświadczona fotografka ślubna z pasją, dla której najważniejsze jest łapanie ulotnych chwil i pięknych emocji. Lubi przełamywać schematy oraz skupiać się na emocjach i detalach.

 

M Kiszela Photography

Mateusz – fotograf i Piotrek – filmowiec, którzy razem uwieczniają ważne dla Was uroczystości, jak śluby i wesela. Wykonują również sesje narzeczeńskiej i plenery.

 

SPEŁNIENIE Pracownia artystyczno-dekoratorska

Nowa firma na rynku pełna ambicji i pomysłów – do każdego projektu podchodzi indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. W pracowni Joanny znajdziecie dekoracje i ozdoby na każdą uroczystość.

 

WYCZESANA salon fryzjerski

Salon specjalizujący się w stylizacjach na specjalne okazje, która oferuje specjalne pakiety dla panien młodych i ich bliskich. Natalia to mobilna stylistka – dojedzie dokładnie tam, gdzie tego oczekujecie.

 

Katarzyna Tomczyk

Fotografka, dla której najważniejsze są naturalność, niepowtarzalne ujęcia i szczere emocje. Razem stworzycie nową, piękną historię!

 

Tak o Makeup

Makijaż jest dla Dominiki Sękowskiej formą sztuki i sposobem na uszczęśliwianie innych. Zaprasza na makijaż ślubny, okolicznościowy, do sesji zdjęciowych i na każdą inną okazję, a także stylizację brwi.

 

Life in Frame

Ślub wymaga uwiecznienia na wyjątkowych zdjęciach, które można wspominać przez lata. Konrad Obidziński i jego zespół sprawią, że fotografie z tego dnia będą niepowtarzalną pamiątką na całe życie.

 

Czarci Młyn Hotel i Restauracja

Do dyspozycji gości dwie sale przystrojone zgodnie z oczekiwaniami pary młodej. Atutem obiektu jest również kuchnia łącząca tradycję z nowoczesnością.

 

Music Rainbow

DJ-konferansjer, jedyny w Polsce artysta śpiewający operowo na weselu. Specjalizuje się w przyjęciach polsko-włoskich, ale nie tylko.

 

ON RED. Pracownia Fryzjerska

Miejsce stworzone z fascynacji do sztuki fryzjerskiej. Tworzy je zespół doświadczonych pasjonatów, którzy swoim klientom oferują najwyższą jakość w niebanalnych wnętrzach.

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!