Najlepsze firmy ślubne w Polsce: #TopWedding kwiecień 2021
Eksperci polecają

Najlepsze firmy ślubne w Polsce:
#TopWedding kwiecień 2021

Alicja Chodkowska
top wedding kwiecień 2021

Interesują Was najlepsi w branży ślubnej? Oto oni! Specjalnie dla Was podsumowujemy ostatni miesiąc i selekcjonujemy liderów na rynku ślubnym, których doświadczenie i pasja to przepis na ślub marzeń.

Potwierdzają to same Pary Młode, które miały już okazję z nimi współpracować. Teraz czas na Was: poznajcie się z najlepszymi firmami ślubnymi na Wedding.pl w cyklu #TopWedding!

Hotel JAKUBUS

Hotel JAKUBUS to przede wszystkim połączenie 🌿 natury z nowoczesnością.

To, co cechuje hotel JAKUBUS to różnorodność wyboru, bo przecież każdy marzy o innym weselu. Mając to na uwadze, JAKUBUS oferuje Pałac, Hotel za Parkiem, Chatę nad Stawami oraz namiot weselny.

Jeśli chcesz zorganizować nowoczesne wesele w stylu glamour to Pałac JAKUBUS będzie idealnym wyborem. Hotel za Parkiem natomiast doskonale sprawdzi się w przypadku klasycznego przyjęcia ze skandynawską nutą.

Miłośnicy natury również znajdą coś dla siebie. W Chacie nad Stawami możesz urządzić wesele w stylu 🌾 boho. Klimatyczne drewniane wnętrze oraz otoczenie lasu na pewno oczarują Waszych gości.

A jeśli marzysz o uroczystości w plenerze – nic nie stoi na przeszkodzie! Hotel JAKUBUS oferuje śluby plenerowe w zabytkowym parku pod starodrzewiem. Czy to nie brzmi fantastycznie? 😍

Dlatego bez względu na to, o jakiej uroczystości marzysz, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Wystarczy tylko spojrzeć, 👇 żeby się zakochać. 🥰

top wedding hotel jakubus

Klasykiem w Nowe Życie

Jeśli kochasz lata ’80 to na pewno marzysz o podróży do tamtych czasów! Co powiesz na przejażdżkę Lincolnem Continental Mark V 🚔 w akompaniamencie Elvisa Presley’a?

A może dzień ślubu to odpowiedni moment, aby spełnić swoje marzenie?

Lincoln Continental Mark V to amerykański symbol luksusu lat ’80. Na pewno zrobi niebywałe wrażenie zarówno na Was, jak i na Waszych 👫 gościach! Takiego cuda nie trzeba nawet ozdabiać.

Ten klasyk sprawi, że już sama droga do ślubu będzie niezwykłym przeżyciem! 🤩

top wedding klasykiem w nowe życie

Nie zapomnijcie, aby…

Zajrzeć do naszych pozostałych artykułów z serii #TopWedding i #TopPremiery! Bądźcie na bieżąco i sprawdźcie, z jakimi usługodawcami warto współpracować!

Napisane przez

Alicja Chodkowska

alicja@magic.partners