Najlepsze firmy ślubne w Polsce:
#TopWedding listopad 2021

top wedding listopad 2021

Interesują Was najlepsi w branży ślubnej? Oto oni! Specjalnie dla Was podsumowujemy ostatni miesiąc i selekcjonujemy liderów na rynku ślubnym, których doświadczenie i pasja to przepis na ślub marzeń.

Potwierdzają to same Pary Młode, które miały już okazję z nimi współpracować. Teraz czas na Was: poznajcie się z najlepszymi firmami ślubnymi na Wedding.pl w cyklu #TopWedding!

Warsaw Polo Club

Jeśli szukacie sali, która zorganizuje dla Was wymarzone wesele, koniecznie sprawdźcie ofertę Warsaw Polo Club. 🏑 To eleganckie i klimatyczne miejsce, gdzie urządzicie przyjęcie w przestronnej sali lub w urokliwym plenerze.

Możecie liczyć na profesjonalną obsługę, która pomoże Wam zaplanować upragnione wesele, pyszne jedzenie, a także bar 🍹 z wyszukanymi drinkami.

Przestrzeń pomieści od 80 do nawet do 300 osób. Dodatkowo w cenie przyjęcia nowożeńcy otrzymają prywatny 🗝 apartament.

Was i Waszych gości z pewnością zachwycą też niezwykłe okoliczności przyrody – zieleń, dębowy las, winorośla oplatające pergolę, zadbany ogród oraz padoki i 🐎 konie w oddali.

Party Boys

Udana zabawa na weselu w ogromnej mierze zależy od Dj i Wodzireja. 🎧 Cudowną atmosferę, która zaangażuje gości zapewni Wam nikt inny jak Party Boys!

Duet dostosowuje muzykę do preferencji klientów, dzięki czemu możecie być pewni, że impreza okaże się udana i w Waszym stylu.

Możecie wybierać spośród bogatego 💰 repertuaru muzycznego, a także liczyć na mnóstwo zabaw i konkursów. Dodatkowo Party Boys zapewniają wysokiej klasy nagłośnienie, ciężki dym oraz profesjonalne oświetlenie sali.

Chłopaki poprowadzą przyjęcie z pełnym profesjonalizmem i entuzjazmem. Dzięki temu, że uwielbiają pracę z ludźmi, a muzyka jest ich pasją, każdego zarażą niesamowitą 💥 energią.

top wedding listopad 2021 party boys

DJ Pruczkovski

Dj Pruczkovski 💿 sprawi, że goście na długo zapamiętają Wasze wesele. Możecie być pewni, że muzyka będzie różnorodna i dopasowana do Was i reszty uczestników.

Repertuar, niebanalne zabawy i animacje 🤸‍♀️ zostaną ustalone wspólnie, tak by impreza była dopasowana do Waszego gustu. Dj zajmie się perfekcyjnym nagłośnieniem i oświetleniem.

Możecie być pewni – będzie efektowanie! 🎉

Aktywności prowadzone są w swobodnej atmosferze, jednak z klasą. Tak, aby wszyscy goście czuli się komfortowo, świetnie się bawili i tańczyli 💃🕺 do ulubionych kawałków.

top wedding listopad 2021 dj pruczkovski

U Pana Fotografa

Chcielibyście zapamiętać Wasz wyjątkowy dzień na długo? Naturalne, a zarazem efektowne i czarujące 🧚‍♂️ zdjęcia znajdziecie U Pana Fotografa!

To co je łączy to doskonały moment uchwycenia chwili. Fotograf jest prawdziwym artystą, który doskonale wie kiedy 📸 nacisnąć spust migawki.

Dlatego fotografie są kreatywne i niezwykle oryginalne. Jednak sesja zdjęciowa i reportaż to nie wszystko. Możecie też nagrać niesamowity, pełny emocji 🎥 film ślubny, a nawet wideo z powietrza.

Co ważne, pary otrzymają nie tylko bezcenną pamiątkę w postaci zdjęć i filmu. Mogą też liczyć na czas spędzony w przemiłej atmosferze, profesjonalizm i cenne 💸 wskazówki.

Nie zapomnijcie, aby…

Zajrzeć do naszych pozostałych artykułów z serii #TopWedding i #TopPremiery! Bądźcie na bieżąco i sprawdźcie, z jakimi usługodawcami warto współpracować!