Najlepsze firmy ślubne w Polsce: #TopWedding luty 2021 - Wedding.pl

Najlepsze firmy ślubne w Polsce: #TopWedding luty 2021

Redakcja Wedding.pl

Interesują Was najlepsi w branży? Oto oni! Specjalnie dla Was podsumowujemy ostatni miesiąc i selekcjonujemy liderów na rynku ślubnym, których doświadczenie i pasja to przepis na ślub marzeń. Potwierdzają to same Pary Młode, które miały już okazję z nimi współpracować. Teraz czas na Was: poznajcie się z najlepszymi firmami ślubnymi na Wedding.pl w cyklu #TopWedding!

TERYTORIA Zespół muzyczny DJ & live ACT

TERYTORIA Cover Band to połączenie eleganckiego wesela z energetycznym koncertem. Najlepsi wokaliści w Polsce, laureaci i uczestnicy takich programów, jak Idol czy Voice of Poland, stworzyli zespół, który zapewni Wam wielobarwne show i pełen parkiet. Band łączy wszystkie gatunki muzyczne na scenie oraz wszystkie pokolenia w tańcu.

Weddstudio – fotografia ślubna i film z wesela

Od lat specjalizują się w ślubnej fotografii i weselnym filmie, a swoje portfolio budowali w Polsce i zagranicą. Z pełnym zaangażowaniem wykonują pełne emocji reportaże, ale także wyjazdowe sesje plenerowe. Możecie mieć pewność, że Wasza pamiątka ślubna powstanie przy użyciu sprzętu z najwyższej półki. Profesjonalizm i wysoką jakość potwierdza pokaźne grono zadowolonych klientów.

M Kiszela Photography

Mateusz i Piotrek – dwóch przyjaciół, których łączy podobna pasja: chęć uwiecznienia ważnych chwil na swoich klatkach. Specjalizują się w weselnych reportażach, a także tworzą sesje narzeczeńskie oraz plenerowe sesje ślubne. Do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie i na każdym ślubie dają z siebie 110%.

Zespół Muzyczny Timanti

Laureat prestiżowego konkursu „Orły Branży Ślubnej Lublin” i w dwóch ostatnich edycjach, a także uczestnik programu Disco Band Weselny Show w Polo TV. TIMANTI to profesjonalna, zróżnicowana muzyka, sterowane cyfrowo nagłośnienie i oświetlenie. Efektowne świetlne show i oprawa przyjęcia na najwyższym poziomie!

Cudowna Chwila

Uwielbiają towarzyszyć Wam w najważniejszych dniach Waszego życia, aby stworzyć z nich niepowtarzalną pamiątkę. W swojej ofercie mają m.in. reportaż, plener, sesję narzeczeńską, film ślubny, teledysk z podziękowaniami, a także lubianą przez gości fotobudkę. Ich pozytywna energia udzieli się Wam w mgnieniu oka!

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!

Polecani usługodawcy