Najlepsze firmy ślubne w Polsce:
#TopWedding luty 2022

top wedding luty 2022

Interesują Was najlepsi w branży ślubnej? Oto oni! Specjalnie dla Was podsumowujemy ostatni miesiąc i selekcjonujemy liderów na rynku ślubnym, których doświadczenie i pasja to przepis na ślub marzeń.

Potwierdzają to same Pary Młode, które miały już okazję z nimi współpracować. Teraz czas na Was: poznajcie się z najlepszymi firmami ślubnymi na Wedding.pl w cyklu #TopWedding!

Patio Park

W Patio Park możecie zorganizować wesele, o jakim marzycie ❤️ Niezależnie od tego czy organizujecie duże, czy małe wesele, a także czy planujecie ślub cywilny, czy kościelny.

Zaczynając od głównej uroczystości – jeżeli zdecydowaliście się na ślub kościelny, do wyboru macie piękny, drewniany, zabytkowy kościół św. Michała Archanioła, który znajduje się tuż nieopodal sali. Jeżeli jednak interesuje Was ślub cywilny, postawcie na uroczystość w ogrodzie. Patio Park znajduje się na terenie zielonego parku Kościuszki, dzięki czemu cudowną scenerię macie zagwarantowaną! 🌳

Jak duże (lub małe) wesele możecie zorganizować w Patio Park? Sale weselne pomieszczą od 40 do 200 osób. Dodatkowo do wyboru pozostaje:

  • Sala weselna z sufitem udekorowanym setkami kwiatów,
  • Klasyczne wnętrze, z czarnym sufitem i szklanymi kulami,
  • Sala na 40 osób, która zapewnia subtelne i przytulne miejsce do świętowania,
  • Tarasola ogrodowa, pozwalającą na przyjęcia weselne na świeżym powietrzu.

Co więc wybralibyście na Wasze wesele? 😃

top wedding luty 2022 patio park

Pics by Marta Falkowska

Marta to zdecydowanie fotograf z pasją, który z radością pozna Was, Waszą historię i plany. 😃 Co jednak ważniejsze, na pewno odzwierciedlenie tego zobaczycie na swoich zdjęciach ślubnych.

Każda Para Młoda jest inna, każda ma nieco inny charakter i inny pomysł na swoją uroczystość. Dlatego wśród zdjęć Marty znajdziecie te pełne elegancji, jak i swobodne, luźne, przepełnione radością, uczuciami a także te z odrobiną magii.

I może nie powinno to dziwić z racji faktu, że Marta jest fanką Harrego Pottera. ⚡️ A jak sama mówi: “Wierzę, że nic nie dzieje się bez przyczyny, a jeden uśmiech może zmienić Wasz dzień ;)”.

top wedding luty 2022 pics by Marta falkowska

PICASSOband

Jak znaleźć energetyczny ⚡️ i doświadczony zespołu, który porwie Waszych gości do całonocnej zabawy? A jednocześnie w swoich szeregach posiada wodzireja, który poprowadzi ciekawe i angażujące zabawy weselne? Nie musicie dalej szukać, przed Wami PICASSOband!

PICASSOband to przede wszystkim pełna zaangażowania grupa, której pasją jest muzyka, z której czerpią radość, ale co najważniejsze – przekazują ją dalej. ❤️

Wybierając PICASSOband nie musicie przejmować się oprawą wizualną, układaniem repertuaru czy scenariusza. Możecie też mieć pewność, że wszystko będzie przebiegło z zachowaniem wysokich standardów kultury osobistej i zgodnie z tym co ustalicie, bez żadnych nieprzyjemnych niespodzianek.

Koniecznie przesłuchajcie ich występy i sprawdźcie, czy wpasują się Waszą wizję wesela!

top wedding luty 2022 picasso band

Foto video Arka

Arka to studio współprowadzone przez Annę i Arkadiusza Hampel. Pierwsza rzecz, jaką możecie dostrzec w ich pracy, to profesjonalizm i niesamowita dokładność w wychwytywaniu wszystkich najdrobniejszych emocji, gestów, czy słów. 🤭

W przypadku filmu, szczególnie pomocne w ich uwiecznieniu, jest wykonywanie go w systemie DSLR z użyciem rejestratora dźwięku, stedicamu, slidera oraz kamery Go Pro hero 6 czy drona.

Zarówno w zdjęciach, jak i filmie, szukają emocji oraz jak sami mówią: “wieloplanowości poprzez narrację i zróżnicowanie perspektyw”. Dlatego oglądając ich portfolio, nie sposób nie dostrzec wyjątkowości i kreatywności tworzonych przez nich ujęć.

Jeżeli chcecie mieć wyjątkową pamiątkę ze ślubu 🤩 i zdjęcia “inne niż wszystkie”, to koniecznie sprawdźcie ofertę Studia Arka.

top wedding luty 2022 foto video arka

Zespół Timanti

Timanti to zespół, który potrafi zrobić show! 🌟 Ich oprawa wesela nie kończy się tylko na bogatym repertuarze, przyjemnym brzmieniu czy dopasowaniu muzyki do odbiorców.

U nich możecie spodziewać się też:

  • Profesjonalnego nagłośnienia,
  • Odpowiedniego oświetlenia,
  • Atrakcji (takich jak ciężki dym) a także
  • Odrobiny humoru.

Warto wspomnieć, że Timanti to również wyróżniany i nagradzany zespół. 👏 Jest laureatem konkursu “Orły Branży Ślubnej 2019 Lublin” i “Orły Branży Ślubnej 2020 Lublin”. Ponadto zostali zaproszeni przez telewizję Polo Tv do wzięcia udziału w programie Disco Band Weselny Show, którego emisja odbyła się jesienią 2020 roku.

top wedding luty 2022 timanti

Fotojk

Jeżeli szukacie doświadczonego fotografa, który słucha Waszych potrzeb, ale jednocześnie daje duże możliwości decydowania w wielu kwestiach, to na pewno spodoba Wam się oferta Jerzego Kowalskiego, właściciela studia Fotojk. 📸 Jak sam mówi: “U nas Ty wybierasz! Zdjęcia, muzykę, albumy, formę wykonania oraz zakres!”.

Ponadto, co warto dodać, istnieje możliwość otrzymania materiałów niewykorzystanych. A nie jest to częste.

Czego możecie spodziewać w ramach współpracy z Fotojk? Przede wszystkim doświadczenia, ❤️ oddania, pełnej uwagi, otwartości, a ponadto kreatywnych pomysłów, a także skoncentrowania na Waszych potrzebach.

top wedding luty 2022 fotojk

Nie zapomnijcie, aby…

Zajrzeć do naszych pozostałych artykułów z serii #TopWedding i #TopPremiery! Bądźcie na bieżąco i sprawdźcie, z jakimi usługodawcami warto współpracować!