Najlepsze firmy ślubne w Polsce: #TopWedding marzec 2021
Eksperci polecają

Najlepsze firmy ślubne w Polsce:
#TopWedding marzec 2021

Agata Matyjasik
top wedding marzec 2021

Interesują Was najlepsi w branży ślubnej? Oto oni! Specjalnie dla Was podsumowujemy ostatni miesiąc i selekcjonujemy liderów na rynku ślubnym, których doświadczenie i pasja to przepis na ślub marzeń.

Potwierdzają to same Pary Młode, które miały już okazję z nimi współpracować. Teraz czas na Was: poznajcie się z najlepszymi firmami ślubnymi na Wedding.pl w cyklu #TopWedding!

Anna Czernecka – Fotograf ślubny

Anna Czernecka to przede wszystkim fotograf z pasją. ❤️ To, co w dużej mierze cechuje jej zdjęcia, to naturalność połączona z wyjątkowością.

Co w związku z tym odgrywa istotną rolę w jej kadrach? Emocje. A w takim dniu jak ślub na pewno ich nie brakuje, prawda?

Dlatego tak ważne jest, aby mieć kogoś, kto potrafi je dostrzec i pięknie uchwycić.

Co mam na myśli? Spójrzcie sami: 👇

Anna Czernecka fotograf ślubny top wedding

Warto dodać, że Anna Czernecka fotografuje najczęściej w takich miastach jak: Tarnów, Kraków, Rzeszów, Nowy Sącz oraz Nowy Targ.

Dlatego jeżeli Wasze wesele odbywa się w którymś z nich, koniecznie sprawdźcie jej portfolio, aby nie tylko obejrzeć piękne zdjęcia, ale poszukać również inspiracji na wyjątkowe miejsca czy dekoracje.

Zespół muzyczny Solaris

Ten zespół może pochwalić się naprawdę sporym doświadczeniem! 😮 Od ponad 25 lat bawią swoją publiczność (nagrali osiem płyt z własnymi przebojami) oraz gości weselnych. Mają za sobą wiele występów estradowych i telewizyjnych.

Dzięki temu na scenie czują się jak ryba w wodzie!

To nie oznacza jednak, że nie potrafią złapać kontaktu również z mniejszą publiką! Czego możecie się po nich spodziewać? Zdecydowanie profesjonalizmu w prowadzeniu zabawy i imprezy do białego rana!

zespół muzyczny solaris top wedding
zespół muzyczny solaris top wedding

Nie zapomnijcie, aby…

Zajrzeć do naszych pozostałych artykułów z serii #TopWedding i #TopPremiery! Bądźcie na bieżąco i sprawdźcie, z jakimi usługodawcami warto współpracować!

Avatar
Napisane przez

Agata Matyjasik

a.matyjasik@wedding.pl