Najlepsze firmy ślubne w Polsce:
#TopWedding styczeń 2022

top wedding styczeń 2022

Interesują Was najlepsi w branży ślubnej? Oto oni! Specjalnie dla Was podsumowujemy ostatni miesiąc i selekcjonujemy liderów na rynku ślubnym, których doświadczenie i pasja to przepis na ślub marzeń.

Potwierdzają to same Pary Młode, które miały już okazję z nimi współpracować. Teraz czas na Was: poznajcie się z najlepszymi firmami ślubnymi na Wedding.pl w cyklu #TopWedding!

Piotr Braniewski

Co można dostrzec na zdjęciach Piotra Braniewskiego? Przede wszystkim emocje, uczucia i drobne gesty. Piotr Braniewski jako fotograf ślubny, właśnie te elementy stawia na pierwszym miejscu.

Każde zdjęcie ma swój charakter, urok i z każdego bije ciepło oraz radość. Jeśli tego oczekujecie na swoich zdjęciach ślubnych, to koniecznie obejrzyjcie pełne portfolio.

Dodatkowo, zdjęcia które wychodzą spod ręki Piotra są bardzo ładnie obrobione! Dzięki temu możecie mieć pewność, że te zdjęcia będą pamiątką, którą będziecie chcieli pokazywać innym! 😍

top wedding styczeń 2022 Piotr braniewski

Pałac Czosnowskich

Pałac Czosnowskich to niezwykłe miejsce, z przepięknym pałacem w stylu włoskim i rozległym terenem wokół. Przyjęcia organizowane są w oranżerii, z której doskonale widać zabytkowy park. 🌳

Wesela w Pałacu Czosnowskich to przede wszystkim przyjęcia na najwyższym poziomie. Widać to nie tylko po dekoracjach czy menu weselnym, ale również całym zespole, który jest nie tylko profesjonalny ale również bardzo pomocny.

Organizując wesele w Pałacu Czosnowskich możecie być pewni, że spełnione zostaną wszystkie Wasze oczekiwania, a Wy z radością będziecie wspominać to miejsce i spędzony tam czas. ❤️

top wedding styczeń 2022 pałac czosnowskich

Mikesh

Mikesh to 3-osobowa ekipa, która łączy w sobie zalety zespołu na wesele 🎹 oraz DJ-a. 🎧 Jest to bardzo nowoczesne podejście do oprawy muzycznej wesela, które zaczyna zyskiwać na popularności wśród Par Młodych.

W takiej propozycji macie do dyspozycji muzykę na żywo, ulubione kawałki na życzenie, muzykę w trakcie przerw i prowadzenie imprezy przez wodzireja.

Teraz nie musicie zastanawiać się – zespół czy DJ? Wybierzcie Mikesh!

top wedding styczeń 2022 mikesh

Foto Prestiż

Foto Prestiż to rodzinna firma, z wieloletnim doświadczeniem. Wśród usług znajdziecie nie tylko fotografię ślubną, ale również możliwość wykonania filmu, zwiastuna ślubnego, krótkich filmików czy fotoksiążki.

Co przede wszystkim cenią sobie Młode Pary które już skorzystały z oferty Foto Prestiż? 🌟 Dobrą i przyjemną współpracę, przyjazne podejście do ludzi, umiejętność słuchania, jakie są oczekiwania Młodej Pary oraz profesjonalizm.

Jeżeli właśnie tego szukacie u swojego fotografa ślubnego, koniecznie obejrzyjcie pełne portfolio!

top wedding styczeń 2022 foto prestiż

Nie zapomnijcie, aby…

Zajrzeć do naszych pozostałych artykułów z serii #TopWedding i #TopPremiery! Bądźcie na bieżąco i sprawdźcie, z jakimi usługodawcami warto współpracować!