#WeddingPremiery lipiec 2022
Nowe firmy ślubne, które warto poznać!

Specjalnie dla Was śledzimy firmy ślubne, które debiutują na Wedding.pl w ramach cyklu #WeddingPremiery. To one mają szansę podbić Wasze serca i spełnić marzenia o ślubie jak ze snów!

Poznajcie unikalne produkty oraz usługi, jakie proponują, odkryjcie ich super moce i migiem dodajcie do „ulubionych”!

Mrozek & Czajka – Fotografia i Film Ślubny

Dwóch niezależnych twórców, którzy połączyli swoje siły by tworzyć dla Was piękne pamiątki na najwyższym poziomie. 🌟

Jakub Mrozek to fotograf, który fotografią ślubną zajmuje się od dobrych kilku lat. Jak sam mówi fotografowanie ślubów sprawia mu to ogromną frajdę – równie wielką jak poznawanie nowych ludzi.

Marcin Czajka natomiast tworzeniem filmów ślubnych zajmuje się od ponad 10 lat. Tak bogate doświadczenie pozwala mu na to, aby podczas filmowania być pewnym swoich umiejętności. Dzięki temu może skupić się na uważnej obserwacji i wykonaniu emocjonalnych ujęć, przy okazji służąc pomocą i poradami.

Wybierając ten duet możecie być pewni, że będzie to pamiątka, do której będziecie z przyjemnością wracać wielokrotnie. ❤️

wedding premiery lipiec 2022 mrozek czajka

wellWedding

Piękne wesele zorganizowane bez stresu, z uśmiechem na ustach i dobrym nastroju? Tutaj macie od tego prawdziwą ekspertkę! 🥳

Justyna to kobieta, która uwielbia prawdziwe emocje, organizację i planowanie. Jest perfekcjonistką i estetką. Prywatnie uwielbia filozofię wellbeing-u, której na pewno doświadczycie wybierając pracę z nią.

Być może dzięki temu nie tylko zorganizujecie idealne wesele, ale również wprowadzicie te zasady na co dzień, dzięki czemu zmienicie swoje życie na lepsze. 💪

wedding premiery lipiec 2022 wellwedding

The Fizzy Sip Prosecco&Beer Van

The Fizzy Sip to mobilny bar, który powstał z miłości do słonecznej 🇮🇹 Italii, na bazie kultowego skutera Piaggio Ape 50. Idealna atrakcja dla którzy chcieliby przenieść choć odrobinę tego klimatu na swoje przyjęcie.

Z racji swojego małego rozmiaru nadaje się zarówno do przyjęć plenerowych, jak i tych, które odbywają się w salach czy restauracjach. 

W ofercie The Fizzy Sip znajdziecie 🥂 prosecco oraz drinki na jego bazie, włoskie wina, piwa rzemieślnicze i koncernowe, a także cydry.

wedding premiery lipiec 2022 the fizzy sip

TK Film

TK Film to zespół ludzi, którzy pragną tworzyć dla Was wyjątkowe filmy. Takie, które oddadzą piękno chwili i będą pamiątką dla przyszłych pokoleń. 👨‍👩‍👦

Przede wszystkim skupiają się na jakości swoich produkcji. Są dokładni, staranni i szczegółowi. Oddając im sfilmowanie Waszego ślubu i wesela, możecie być pewni, że poświęcą Wam całą swoją uwagę, doradzą i zadbają o Wasz komfort.

Robią filmy jakie sami zrobiliby dla siebie. ❤️

wedding premiery lipiec 2022 tk film
Ania & Łukasz | Highlights | Brzozowianka Gąsówka Stara
Martyna i Karol | Highlights | Jędrusiowa Dolina

Dj Rimm

Łukasz Rimm to uznany zarówno na Pomorzu jak i w całej Polsce DJ. Odwiedził niemal wszystkie liczące się kluby w głównych miastach. 🎧 Wykształcił swój porywający styl będący połączeniem wszystkiego co najlepsze w gatunkach muzyki rozrywkowej.

Obecnie zapraszany jest do prowadzenia wyjątkowych uroczystości, na których występuje wraz z żywiołowym 🔥 konferansjerem Mickey’em.

wedding premiery lipiec 2022 dj rimm

Beata Kunicka

Beata 💄 swojego fachu uczyła się od najlepszych w branży. Wśród jej nauczycielek znajdziemy Ewę Gil (makijażystkę Justyny Steczkowskiej, główną makijażystkę w programach telewizyjnych takich jak “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz “Taniec z Gwiazdami”) czy Magdalenę Pieczonkę.

Dzięki ukończeniu Szkoły Wizażu i Stylizacji w Krakowie jest w stanie stworzyć każdego rodzaju makijaż, dla różnych typów urody, okoliczności czy też każdej cery. Dzięki temu każda z Was może poczuć się jak gwiazda.

Ponadto jest również stylistką 💅 paznokci, czego nauczyła się od Pauliny Pastuszak znanej z programu TTV “Kosmetyczne Rewolucje”.

wedding premiery lipiec 2022 beats kunicka

FotoBudka Uśmiechnij Się

Fotobudka to wciąż jedna z najpopularniejszych atrakcji na różnego rodzaju przyjęciach okolicznościowych i eventach. Obsługa fotobudki jest dziecinnie prosta, a ilość zabawy którą dostarcza wraz z masą gadżetów i akcesoriów sprawia, że nie sposób się z nią nudzić!

To co na pewno jest wyjątkowe w FotoBudce Uśmiechnij się, to fakt, że do każdego wydarzenia podchodzą indywidualnie. Tematyczne gadżety, tła, czy też szablony wydruku to ich specjalność!

Fotobudka to też sposób na dużo więcej niezapomnianych zdjęć z Waszego wesela. 🥰

wedding premiery lipiec 2022 fotobudka uśmiechnij się

Fotolove Anna Biegun

Anna Biegun to prawdziwa artystka, która za pomocą swoich zdjęć, chce pokazać Waszą miłość. ❤️

Każdy kadr ma opowiadać wyjątkową historię – Waszą historię, a także pokazywać barwy, emocje i kształty są składowymi tych pięknych wydarzeń.

Anna dokłada wszelkich starań, aby materiał z tego ważnego wydarzenia był wysokiej jakości oraz profesjonalnie przygotowany.

Jeżeli czujecie, że to jest to co Was interesuje, to koniecznie zapoznajcie się z jej portfolio. 👇 Być może Anna jest idealnym fotografem dla Was.

wedding premiery lipiec 2022 Anna biegun

DjPiatu

Jeżeli szukacie doświadczonego DJ’a, który profesjonalnie zajmie się nie tylko oprawą muzyczną, ale również oświetleniem i prowadzeniem uroczystości to trafiliście w dobre miejsce.

Wszystko jednak dzieje się w oparciu o Wasze uwagi i wytyczne. Macie zatem możliwość, by wspólnie z DjPiatu ustalić przebieg imprezy – rodzaj muzyki, zabaw, efektów specjalnych itp.

Wszystko po to byście Wy oraz Wasi goście bawili się jak najlepiej i do białego rana! 💃🕺

wedding premiery lipiec 2022 dj piatu

Nie zapomnijcie, aby…

Zajrzeć do naszych pozostałych artykułów z serii #TopWedding i #TopPremiery! Bądźcie na bieżąco i sprawdźcie, z jakimi usługodawcami warto współpracować!