#WeddingPremiery luty 2021 – nowe firmy ślubne, które warto poznać!
Wszystkie wpisy

#WeddingPremiery luty 2021 – nowe firmy ślubne, które warto poznać!

Redakcja Wedding.pl

Specjalnie dla Was śledzimy firmy ślubne, które debiutują na Wedding.pl w ramach cyklu #WeddingPremiery. To one mają szansę podbić Wasze serca i spełnić marzenia o ślubie jak ze snów. Poznajcie unikalne produkty oraz usługi, jakie proponują, odkryjcie ich super moce i migiem dodajcie do „ulubionych”!

Michał Borowski

Pasjonat, który zaczynał wiele lat temu w  profesjonalnym laboratorium fotograficznym.  „Maluje światłem” i uwiecznia najważniejsze chwile w niepowtarzalny sposób.

Tańce Hulanki

Mateusz i Dawid, pasjonaci muzyki i fani dobrej zabawy, od ponad dekady odpowiadają za profesjonalną obsługę muzyczną przyjęć. Konferansjer i DJ, czyli duet idealny!

Magdalena Błachuta

Prawdziwa, autentyczna fotografia ślubna, której esencją jest reportaż. Magiczny, ale i doświadczony, dyskretny, a kiedy trzeba – odważny. Zapewni to Wam 15-letni staż Magdy!

Konkret Band

Pięciu mężczyzn, których charakteryzuje pasja do muzyki i duże doświadczenie sceniczne. Grają w 100% na żywo, z humorem i na wysokim poziomie.

Amerykańskie Klasyki

Rzadko spotykane w naszym kraju i bardzo stylowe zabytkowe auta to idealny pomysł na Wasz wyjątkowy transport na ceremonię, a także tło sesji ślubnych.

No to Pstryk

Dla fotografki Krystyny Szczotok najważniejsze są spontaniczne momenty oraz prawdziwe emocje – zobaczycie to na jej zdjęciach!

DekoraStudio

Dekoracje ślubne najwyższej jakości, indywidualne podejście do klienta i bardzo przystępne ceny. Oprawa Waszego ślubu i wesela będzie absolutnie szyta na miarę!

Siedlisko „Gościnne Progi”

Klimatyczne wnętrza i piękny taras. Rodzinna firma z pasją do organizacji wesel, która nie pozwala sobie na błędy czy niedopatrzenia, ponieważ wie, że wesela nie da się powtórzyć.

JUNIOR & SENIOR KAMILA KLEDZIK

Animacja ruchowe, malowanie buziek, brokatowe tatuaże, pokazy magiczne, kolorowa wata cukrowa, bańki mydlane, skręcanie balonów i warsztaty – taniec i udana zabawa bez końca!

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!

Polecani usługodawcy