Pałac Śmiłowice

Ewelina Śliwa-Miechowiecka

Pałac Śmiłowice

Śmiłowice, Nowe Brzesko

(3)
Pokaż telefon

Pałac Śmiłowice to doskonałe miejsce do realizacji wesela.
Piękny Pałac, urzekający ogród i bliskość natury sprawią, że ceremonia będzie intymnym oraz bardzo osobistym doświadczeniem.

Dziedziniec Pałacowy i przepiękny 4 ha zabytkowy Park stanowią sprzyjające warunki do aranżacji elementów uroczystości weselnej tak, aby odbyła się według Państwa oczekiwań. 

W sezonie letnim możliwość organizacji ceremonii zaślubin w Pałacowym ogrodzie.

Troskliwie dobrane dodatki, eleganckie wyposażenie, dostosowane do charakteru uroczystości dekoracje oraz wyjątkowe atrakcje dla młodej pary, weselnych gości uczynią ten dzień absolutnie wyjątkowym.

Menu dostosowujemy do Państwa indywidualnych potrzeb.

Niepowtarzalna atmosfera Pałacowych wnętrz oraz doskonała oferta kulinarna długo pozostanie w pamięci Państwa oraz Gości.


PREZENTY DLA PARY MŁODEJ:
- APARTAMENT DLA MŁODEJ PARY
- KOLACJA PRZY ŚWIECACH
- NAUKA PIERWSZEGO TAŃCA - 3 GODZINY

230 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

hotel-bed

56

MIEJSCA NOCLEGOWE

couple-man-woman

250

LICZBA GOŚCI

house-1

1

LICZBA SAL

USTAWIENIE STOŁÓW

Okrągłe

OPIS MIEJSCA

Dekoracje

TYP SALI

Pałac na wesele

Sala bankietowa

STYL SALI

Wesele w stylu glamour

Wesele w stylu romantycznym

Oferta

Menu weselne - Wariant 1

230 zł

wszystkie dni tygodnia: od listopada do marca

Cena uwzględnia:
- alkohol - bez ograniczeń
- tort weselny + ciasta
Apartament dla nowożeńców - gratis

Menu weselne - Wariant 2

250 zł

soboty: kwiecień i październik

Cena uwzględnia:
- alkohol - bez ograniczeń
- tort weselny + ciasta
Apartament dla nowożeńców - gratis

Menu weselne - Wariant 3

280 zł - 300 zł

maj - wrzesień
280 zł / os. - dni powszednie
300 zł / os. - soboty

Cena uwzględnia:
- alkohol - bez ograniczeń
- tort weselny + ciasta
Apartament dla nowożeńców - gratis

Opinie

4.0

3 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd sali

Ceny

Atmosfera

DN

Dorota N

Wszystko super. Pałac i ogród bardzo zadbany. Prawdziwa perełka. Dania pyszne. Piękna sesja ślubna w ogrodzie. Polecam ten obiekt. Właściciele bezkonfliktowi i życzliwi.

9 miesięcy temu

D

Dominika

Pałac sam w sobie jest pięknym obiektem, ale mam wrażenie, że jest traktowany po macoszemu. Jeśli chodzi o wesele mam mieszane uczucia. MINUSY: - brak możliwości degustacji dań, które będą serwowane w dniu wesela (można spróbować dań w ramach ‚kolacji ktora jest prezentem dla nowozencow’ - bardzo niestandardowe i wcześniej niespotykane rozwiązanie) - obsługa nieestetycznie ubrana (cześć obsługi), na co zwrócili uwagę również goście - duże zamieszanie, z faktem kto tak naprawdę odpowiada za organizacje wesel w pałacu i często dysonans pomiędzy tym, co mówi Pani Maria i Pani Ewelina (np. odnośnie liczby gości, która ma zmieścić się na sali) - gdybyśmy nie zauważyli w przeddzień wesela, byłby brudny obrus na stole gości - w poniedziałek przed ślubem, zamiast zajmować się innymi sprawami, okazało się, ze cześć hotelu uległa zniszczeniu i należy przekwaterować gości. Jestem w stanie zrozumieć, ze to nie zależało od właścicieli ale żadnego słowa przepraszam za zamieszanie nie usłyszeliśmy. - zapłacenie CAŁEJ kwoty za wesele jeszcze przed wykonaniem usługi, cześć na 3 miesiące przed a pozostałą cześć na ok tydzień przed weselem. Niespotykane jest płacenie za usługę jeszcze przed jej wykonaniem, gdy chodzi o tak duże sumy PLUSY: - wygląd pałacu - park - płac zabaw dla dzieci - pozwolenie na zmianę cukiernika - podanie tortu na ogrodzie było wyjątkowym momentem Warto do umowy dopisywać wszystko, co zostało ustalone po podpisaniu umowy.

11 miesięcy temu

JI

Justyna I

Pełen zachwyt nasz i naszych Gości. Bezwzględnie polecamy. Goście mówili tylko jedno słowo - BAJKA!

3 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Z Parami Młodymi pracuję od 11 lat. Praca ta sprawia mi niesamowitą przyjemność, gdyż uwielbiam poznawać nowych ludzi, a ich zadowolenie po zorganizowanym weselu jest dla mnie największą radością. Każda para jest inna i do każdej podchodzimy indywidualnie i choć czasami Pary Młode myślą , że dla Nas to " kolejne wesele odhaczone na liście" , wcale to tak nie wygląda. Każde wesele jest inne, niepowtarzalne gdyż Tworzą je inni ludzie. Z każdego wesela możemy się czegoś nowego nauczyć i wyciągnąć wnioski.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

W naszej podstawowej ofercie jest już wliczony alkohol bez ograniczeń ( wino i wódka ) w droższym menu także kolorowe alkohole (piwo, likiery, whisky, brandy). W podstawowym menu także już mamy wliczony tort, ciastZimne napoje bez ograniczeń, zimna płyta bez ograniczeń.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Każda Para Młoda zapada w naszej pamięci, gdyż do każdej podchodzimy indywidualnie. Warto nadmienić, że ślub i wesele w Pałacu Śmiłowice organizował Cezary Pazura oraz Buba z Formacji Chatelet.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Bardzo dobrze współpracuje się z osobami które wiedzą czego chcą i głośno mówią o tym, czego od Nas oczekują. Zawsze powtarzam ,że każde wesele będzie idealne i takie jakie wymarzyła sobie Para Młoda, ale trzeba z Nami rozmawiać i jasno określać oczekiwania, a My jesteśmy od tego żeby wszystkiego dopilnować i spełnić życzenie młodej pary. Niemniej jednak, najlepiej współpracuje się z osobami które całkowicie zdają się na Nasz profesjonalizm i oczekują propozycji i rozwiązań wypływających od Nas. Zawsze po takim weselu słyszymy gro podziękowań za dobre rady i wsparcie. Należy pamiętać , że organizujemy średnio około 40 dużych wesel rocznie, a działamy 11 lat więc sporo doświadczenia mamy za sobą, znamy swoje możliwości i potencjał, dlatego Nasza rada w sprawach organizacyjnych jest na pewno nieoceniona.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęściej dostaje pytania czy faktycznie wszystko jest bez ograniczeń, i czy na pewno alkohol jest bez ograniczeń (co można wyczytać z Naszej oferty), Oczywiście odpowiadam że Tak... wszystko jest jak w restauracji hotelowej za granicą All Inclusive ;)

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Moim zdaniem najważniejszy jest profesjonalizm usługodawcy, doświadczenie na rynku i zaufanie do niego. Sądzę , że po pierwszym spotkaniu można wiele wywnioskować na temat miejsca i osób , które będą Nam organizowały przyjęcie weselna. Bardzo ważny jest stały kontakt z jedną osobą z firmy od początku do końca prowadzenia rozmów i ustaleń weselnych.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

- Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do menu weselnego. Wszystkie potrawy przygotowujemy na miejscu. NIE UŻYWAMY wzmacniaczy smaku oraz innych chemicznych dodatków. - Organizujemy tylko jedno wesele w danym dniu - Posiadamy 4 ha urokliwego parku. Możliwa sesja fotograficzna w dniu wesela - nie pobieramy opłat. - Możliwość zawarcia ślubu w plenerze

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Wszystkie nasze warianty cenowe zawierają kompleksową gastronomię: - alkohol bez ograniczeń - napoje bez ograniczeń - torty i ciasta

Wolne terminy

Kontakt

Pałac Śmiłowice

website facebook

Śmiłowice 32-120 Nowe Brzesko

33 km od Krakowa

25 km od Brzeska

101 km od Tych

91 km od Sosnowca

99 km od Katowic

127 km od Gliwic

82 km od Dąbrowy Górniczej

104 km od Chorzowa

116 km od Bytomia

47 km od Myślenic

39 km od Tarnowa

72 km od Wadowic

31 km od Wieliczki

67 km od Trzebini

49 km od Skawina

20 km od Bochni

61 km od Olkusza

71 km od Chrzanowa

61 km od Nowego Sącza

83 km od w Kielc

Inspiracje ślubne

Polecani przez tą salę weselną

AGENCJA ARTYSTYCZNA CAPRI NEW BEAT Kraków
(1)
Cukiernia Buczek
Cukiernia Buczek Kraków
Marcin Łysak - fotografbezgranic.pl
Marcin Łysak - fotografbezgranic.pl Oświęcim

Zobacz sale weselne w Twoim województwie: