Zamek von Treskov

Ul. Park 3, Strykowo

(3)

Szanowni Państwo!
Mamy przyjemność zaprosić Państwa do Zamku von Treskov w Strykowie, położonego 25 km od Poznania. Obiekt usytuowany jest nad brzegiem Jeziora Strykowskiego wśród zieleni własnego 10-hektarowego zabytkowego angielskiego parku. Dysponujemy prywatną, szeroką plażą, z urokliwą altanką parkową, która jest idealnym miejscem do ceremonii zaślubin.
Mogą Państwo wybrać cztery sale restauracyjne ułożone w amfiladzie (można je dowolnie łączyć i dzielić za pomocą rozsuwanych drzwi) lub stylowy Pawilon Parkowy z otwieranymi ścianami i drewnianą podłogą w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora. Poprawiny możemy zrealizować w zamkowym „Piekiełku” (profesjonalny parkiet z nagłośnieniem oraz oświetleniem, klubowe loże, 10 stopowy stół do snookera oraz poola) lub w sercu Parku, na Polanie Grillowej.
Proponujemy Państwu zorganizowanie uroczystości weselnej do 90 osób we wnętrzach Zamku lub do 120 osób w Pawilonie Parkowym. Większa ilość Gości zależy już tylko od Państwa fantazji - naszym zadaniem jest profesjonalna realizacja (dostawimy dodatkowy pawilon, meble, zastawę…).
Zapewnimy najwyższą jakość oferowanych usług. Jesteśmy specjalistami branży - na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, prowadzimy wiodącą firmę cateringową - Chilli Catering, która na codzień, z powodzeniem realizuje Kongresy, Gale oraz eventy obsługując jednorazowo nawet 4 000 osób. Nasi Goście to ludzie świata biznesu, polityki, dyplomacji, kultury i sztuki.
Specjalnym prezentem dla Pary Młodej jest Apartament lub Junior Suite w dniu wesela.
Serdecznie zapraszamy!

hotel-bed

43

MIEJSCA NOCLEGOWE

couple-man-woman

90/200

LICZBA GOŚCI

house-1

4

LICZBA SAL

USTAWIENIE STOŁÓW

Okrągłe

Prostokątne

OPIS MIEJSCA

Dekoracje

Grill

Klimatyzacja

Kuchnia

Miejsca noclegowe

Ogród

Parking

Patio

Teren zamknięty

Opinie

5.0

3 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd sali

Ceny

Atmosfera

MO

Mar O

sala rewelacyjna

2 lata temu

JS

Jagoda S

Przepiękne, klimatyczne miejsce, cudowna pani manager, przemiła i pomocna obsługa, wyśmienite, niebanalne dania.

2 lata temu

Beata Ł

Zamek Von Treskov położony jest w miejscowości Strykowo. Obiekt położony jest nad samym jeziorem. Zamek otacza piękny stary kompleks drzew ala park/las (można zrobić piękne zdjęcia ślubne).Cisza, spokój i intymność :). Pani Manager - niesamowita bardzo pomocna i życzliwa - nie naciąga na pieniądze. Po prostu odpowiednia osoba na danym stanowisku. Jedzenie b. dobre - goście chwalili. Jesteśmy z mężem zadowoleni. Gdybym mogła cofnąć czas by powtórzyć nasze wesele zrobiłabym to bez zastanowienia :)

3 lata temu

Kontakt

Zamek von Treskov

ul. Park 3 Strykowo Strykowo

26 km od Poznania

Polecani z kategorii sale weselne

Hotel JAKUBUS***
Hotel JAKUBUS*** Jakubowice
(2)
Zobacz profil
Sala Bankietowa Glamour
Sala Bankietowa Glamour Głogów
Zobacz profil
Hotel Almarco
Hotel Almarco Środa Wielkopolska
(6)
Zobacz profil
Uszczęśliwiamy Młode Pary
Uszczęśliwiamy Młode Pary Poznań
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz sale weselne w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Grodzisk Wielkopolski: