Bolero

Anna Wójcik

Bolero

Zielona Kotlina 43, Gorzów Wielkopolski

(3)

Staramy się, aby wybór sukni ślubnej stał się radosnym i wspaniałym przeżyciem, a poprzez dyskretne uczestnictwo chcemy pomóc w tym wyborze.
Przedstawiając ogromną propozycję sukien ślubnych staramy się, aby każda dziewczyna znalazła u nas tę jedyną – spełniając swe marzenie niezależnie od tego, czy chciałaby by mieniącą się niczym drogocenny brylant księżniczką, czy też ceniącą subtelny urok elegantką.

504

ILOŚĆ SUKIEN

Opinie

4.0

3 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

MS

Magdalena S

Dużo sukien do wyboru w głównym salonie ale polecam przed zakupem wybrać się jeszcze do salonu nr 2 tzw. \"outlet\". Piękne suknie w promocyjnych cenach. Można robić zdjęcia przed zakupem i pochodzić w sukni po salonie co dla mnie było ważne. W mojej opinii główny salon powinien zostać wyremontowany - outlet wygląda dużo lepiej. Kupiłam ekstra niepowtarzalną suknię z dodatkami tzn. welon, koło w cenie 3 tys. zł. Byłam w Iwonce kilka razy - też duzy wybór i miła obsługa ale nie znalazłam tej mojej. W bolero byłam raz i od razu kupiłam suknię.

1 rok temu

Dziękuję za opinię, trochę martwi mnie niska ocena obsługi i atmosfery... Byłabym wdzięczna za podpowiedź co się Pani nie podobało- postaramy to zmienić. Serdecznie pozdrawiam i życzę Państwu szczęścia na wiele lat. Anna Wójcik.

Bolero

ŻB

Żaneta B

Profesjonalne doradztwo, fantastyczna i bardzo uprzejma krawcowa, która dopieści każdy szczegół tak, aby każda Panna Młoda czuła się wyjątkowa.

1 rok temu

PM

Parthun M

W moim przypadku, był to jedyny salon który odwiedziłam. Atmosfera świetna, fachowa obsługa. Pani która w tym dniu doradzała mi w doborze sukni jest osoba kompetentną, która zna się na rzeczy i potrafi dobrać odpowiednią suknię do danej osoby. W moim przypadku się to sprawdziło. Więc, jeżeli któraś z Pań rozważa gdzie udać się po wybór Najpiękniejszej sukni, w której będzie czuła się wspaniale i dzięki której poczuje się wyjątkowo,to właśnie salon Bolero zapewni to doznanie.

2 lata temu

Wolne terminy

Kontakt

Bolero

Zielona Kotlina 43 66-400 Gorzów Wielkopolski

Polecani z kategorii salony ślubne

Fiancée Salon Sukien Ślubnych
Fiancée Salon Sukien Ślubnych Wrocław
Zobacz profil
Biały Raj
Biały Raj Warszawa
(26)
Zobacz profil
Salon Sukien Ślubnych Arvena
Salon Sukien Ślubnych Arvena Szczecin
(9)
Zobacz profil
Anna Kara Warszawa
Anna Kara Warszawa Warszawa
(5)
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Znajdź salon ślubny w Twoim województwie