Bolero

Anna Wójcik

Bolero

Zielona Kotlina 43, Gorzów Wielkopolski

(3)

Staramy się, aby wybór sukni ślubnej stał się radosnym i wspaniałym przeżyciem, a poprzez dyskretne uczestnictwo chcemy pomóc w tym wyborze.
Przedstawiając ogromną propozycję sukien ślubnych staramy się, aby każda dziewczyna znalazła u nas tę jedyną – spełniając swe marzenie niezależnie od tego, czy chciałaby by mieniącą się niczym drogocenny brylant księżniczką, czy też ceniącą subtelny urok elegantką.

391

ILOŚĆ SUKIEN

Opinie

4.0

3 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

MS

Magdalena S

Dużo sukien do wyboru w głównym salonie ale polecam przed zakupem wybrać się jeszcze do salonu nr 2 tzw. \"outlet\". Piękne suknie w promocyjnych cenach. Można robić zdjęcia przed zakupem i pochodzić w sukni po salonie co dla mnie było ważne. W mojej opinii główny salon powinien zostać wyremontowany - outlet wygląda dużo lepiej. Kupiłam ekstra niepowtarzalną suknię z dodatkami tzn. welon, koło w cenie 3 tys. zł. Byłam w Iwonce kilka razy - też duzy wybór i miła obsługa ale nie znalazłam tej mojej. W bolero byłam raz i od razu kupiłam suknię.

2 lata temu

Dziękuję za opinię, trochę martwi mnie niska ocena obsługi i atmosfery... Byłabym wdzięczna za podpowiedź co się Pani nie podobało- postaramy to zmienić. Serdecznie pozdrawiam i życzę Państwu szczęścia na wiele lat. Anna Wójcik.

Bolero

ŻB

Żaneta B

Profesjonalne doradztwo, fantastyczna i bardzo uprzejma krawcowa, która dopieści każdy szczegół tak, aby każda Panna Młoda czuła się wyjątkowa.

2 lata temu

PM

Parthun M

W moim przypadku, był to jedyny salon który odwiedziłam. Atmosfera świetna, fachowa obsługa. Pani która w tym dniu doradzała mi w doborze sukni jest osoba kompetentną, która zna się na rzeczy i potrafi dobrać odpowiednią suknię do danej osoby. W moim przypadku się to sprawdziło. Więc, jeżeli któraś z Pań rozważa gdzie udać się po wybór Najpiękniejszej sukni, w której będzie czuła się wspaniale i dzięki której poczuje się wyjątkowo,to właśnie salon Bolero zapewni to doznanie.

3 lata temu

Wolne terminy

Kontakt

Bolero

Zielona Kotlina 43 66-400 Gorzów Wielkopolski

Polecani z kategorii salony ślubne

Suknie Boho Marta Trojanowska
Suknie Boho Marta Trojanowska Warszawa
(17)
Zobacz profil
Suknie Ślubne Estera
Suknie Ślubne Estera Rzeszów
(20)
Zobacz profil
Karen pracownia sukien slubnych i wizytowych
Karen pracownia sukien slubnych i wizytowych Radom
(2)
Zobacz profil
Salon Sukien Ślubnych Arvena
Salon Sukien Ślubnych Arvena Szczecin
(9)
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz salony ślubne w Twoim województwie: