Znaleźliśmy 64 oferty

Salony ślubne Gdynia

4.8 / 5 z 351 opinii

Gwiazda regionu: Gdynia

Jak panna młoda powinna przygotować się do wizyty w salonie sukien ślubnych?

Wizyta w salonie sukien ślubnych nie wymaga specjalnych przygotowań. Wystarczy przyjść z uśmiechem na twarzy i pozytywnym nastawieniem. W każdym salonie pracują doświadczone konsultantki, które profesjonalnie wystylizują przyszłą pannę młodą. Zaproponują kreacje w oparciu o marzenia klientki, jej figurę, typ urody, charakter, a także porę roku, w której odbędzie się uroczystość. A wszystko to z uwzględnieniem najnowszych kanonów mody. W zależności od upodobań, przyszła panna młoda może przyjść do salonu sama lub w towarzystwie zaufanych osób . Dla komfortu warto takie spotkanie zaplanować wcześniej i ustalić z wyprzedzeniem termin wizyty.

Co sprawia pannom młodym największą trudność podczas wyboru sukni ślubnej?

Największą trudność podczas wyboru sukni sprawia szeroki asortyment, wiele możliwości i opcji. Dziś mamy nie tylko wiele fasonów sukien, ale także coraz popularniejsze są kreacje w różnych kolorach i o specyficznych strukturach materiałów. Przy takiej zasobności i rozmaitości rynku sukien ślubnych, bez specjalisty można mieć naprawdę spory dylemat. Warto jest skorzystać z pomocy naszych konsultantek i im zaufać.

Co Państwa wyróżnia na tle konkurencji?

Salony Mody Ślubnej Madonna to przede wszystkim zespół świetnie dobranych specjalistów- ludzi z pasją do piękna. Nasi profesjonaliści w większości pracują z nami od początku istnienia firmy. Mamy bogate doświadczenie w tworzeniu niebanalnego wizerunku panny młodej. W tym roku obchodzimy 20-lecie istnienia firmy. Od 1997 roku wspólnie z projektantami z Europy, Azji i Ameryki, każdego roku podejmujemy modowe wyzwania i wytyczamy kierunki w modzie ślubnej. Dzięki efektom tej twórczej pracy, tysiące kobiet w Polsce i Europie było najlepiej ubranymi pannami młodymi. Posiadamy nietuzinkowe kolekcje sukien ślubnych i wieczorowych. Współpracujemy z projektantami, których kolekcje można spotkać w Mediolanie, Londynie czy Nowym Yorku. Wspólnie z nimi tworzymy niezwykłe kreacje, które mają spełniać najbardziej wyszukane oczekiwania panien młodych. W Salonach Mody Ślubnej Madonna dostępna jest Berta Bridal - znana na całym świecie ekskluzywna kolekcja sukien ślubnych. W Polsce suknie z tej kolekcji dostępne są tylko w naszych salonach. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie panien młodych w dniu ślubu. Szczery uśmiech i szczęście każdej z kobiet, które nam zaufały, stanowi najcenniejsze uhonorowanie naszej pracy.