PaMa Suknie Ślubne

Dąbrowskiego 32, Rumia

(5)

186

ILOŚĆ SUKIEN

Opinie

5.0

5 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

M

Mr

Niestety nie podzielam ww opinii. Moja sukienka posiadała wadliwy zamek i tusz przed wyjściem na ceremonię nie dało się jej zapiąć, otatecznie po 20 minutach walki zamek całkowicie się rozszedl. Spoznilam się na własny ślub, proszę wyobrazić sobie stres o komplikacje z tym związane i sukienkę... na agrafki. Po ceremonii świadkowie dzwonili do salonu, aby naprawic wadę, ale Pani poinformowała , że za 5 minut kończy prace... ostatecznie przyjechała Pani, która 40 minut szła mi sukienkę.. ominął mnie uroczysty obiad , a po ślubie mąż rozpruwal zszyty zamek przez 50 minut tak aby nie uszkodzić sukienki.... jedyne co zrobiono po ślubie to wymiana zamka. Dowiedziałam się, że rekompensaty mogę ubiegać się jedynie droga sądowa. Osobiście nie polecam, zwłaszcza, że suknie z tego salonu nie należą do najtańszych... jednak życzę wszystkiego dobrego, pozdrawiam

3 lata temu

MB

Marta B

Jako przyszła Panna Młoda bardzo polecam Salon Pama. Szukając sukni nie miałam określonego modelu. Na samo wejście przywitała mnie miła Pani. Przymierzałam wiele sukni jednak Pani doradzała szczerze jak suknia pasuje do mojej figury. Widać, że Panie tam pracujące chcą doradzić i pomóc w wyborze tej najpiękniejszej sukni, a nie zarobić tylko i wyłącznie na sprzedaży. Mimo, że mierzenie trwało 2,5 h to cały czas czułam zainteresowanie ze strony sprzedającego. W salonie Pama niczego bym nie zmieniała, a szczerze Polecam SALON PAMA innym przyszłym Pannom Młodym;)

3 lata temu

MP

Maja P

Od kiedy pamiętam, zawsze chciałam kupić suknie w klimatycznym salonie sukni ślubnych oddalonym od zgiełku wielkiego miasta a przynajmniej, w takim, w którym panowała by ta atmosfera. Wtedy znalazłam salon PA MA - całkowicie zgodny z opisem. W salonie powitała Nas uśmiechnieta od ucha do ucha Pani, która zapytała o styl wesela a także o suknie, które mi się podobają. Nie tracąc czasu przeszłyśmy do działania. Przymiarki trwały godzinę - w tym czasie udało mi się przymierzyć 7 sukni i choć rozum podpowiadał mi - jedź do domu, prześpij się to serce było głośniejsze! I tak oto po pierwszej przymiarce wyszłam z moją własną suknią ślubną :)

3 lata temu

MG

Marta G

Jakość sukien i obsługa na najwyższym poziomie ;)

3 lata temu

KK

Klaudia K

Salon jest godny polecenia. Obsługa jest bardzo profesjonalna.

3 lata temu

Kontakt

PaMa Suknie Ślubne

Dąbrowskiego 32 Rumia

Polecani z kategorii salony ślubne

Bridal Shop by Kasia Weselska
Bridal Shop by Kasia Weselska Warszawa
(3)
Zobacz profil
Salon Ślubny Bianka
Salon Ślubny Bianka Starogard Gdański
(27)
Zobacz profil
HAKS Suknie Ślubne
HAKS Suknie Ślubne Reda
(15)
Zobacz profil
Salon Sukien Ślubnych i Komunijnych Katarzyna
Salon Sukien Ślubnych i Komunijnych Katarzyna Malbork
(4)
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz salony ślubne w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Rumia: