Wizytówka została usunięta
Nie aktualne

Nie aktualne

Nie aktualne

Łódź

Nie aktualne

Nie aktualne

0 zł 0 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Wynajem samochodu

800 zł - 1000 zł

Witam. Mam przyjemność zaoferować Państwu ekskluzywne samochody do wynajęcia na ten jedyny i niepowtarzalny dzień w życiu. W naszej ofercie znajdują się:


Audi A8L z 2017r. Pachnący jeszcze nowością samochód posiada 3 litrowy silnik benzynowy, piękny czarny lakier metalizowany oraz świetnie wykończoną skórzaną tapicerkę w kolorze beżowym.

Samochód prezentuje się znakomicie a kontrastujący ze sobą ciemny lakier i jasne wnętrze robią oszałamiające wrażenie. Patrząc na Audi A8L na myśl nasuwają się słowa: styl, prestiż, elegancja. Samochód wraz z kierowcą, któremu nie nie obce jest pojęcie savoir vivre jest dostępny do Państwa dyspozycji.

Warto zauważyć, że jest to wersja przedłużona "L" - miejsca na nogi z tyłu jest na prawdę bardzo dużo. Tylne fotele są w pełni regulowane oraz wentylowane.


Oprócz samochodów oferujemy Państwu szeroki zakres usług. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny i staramy się sprostać wszystkim oczekiwaniom. Zależy nam na 100% satysfakcji. Wszystkie detale i szczegóły omawiamy przy kontakcie telefonicznym lub osobistym. Gorąco polecam.


Cena 800 zł całość

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

W swojej pracy najbardziej lubię zadowolenie klientów. W ten najważniejszy dzień w życiu wszystko powinno być idealne. Cenię sobie precyzję i perfekcję.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Przygoda z branżą ślubną rozpoczęła się od propozycji znajomych. Poprosili o transport w czasie ślubu. Nie mogłem odmówić :)

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Z młodymi Parami współpracuje od ok 5 lat.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Jeżdżę Audi A8L z 2017 - 3.0 TFSI - 320Km

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Mój ulubiony moment to podjazd samochodem pod salę weselną tuż przed ślubem.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Całość w zależności od odległości i ilości niespodzianek zajmuje od 4 - 8 h.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Podstawowa oferta: - Umycie, wyczyszczenie, nawoskowanie samochodu oraz tapicerki - Przystrojenie samochodu w sztuczne kwiaty o białym kolorze - Tablice "Młoda Para" - Profesjonalna i fachowa obsługa

Jaki jest Twój styl?

Samochody przystrajamy białymi kwiatami. Zależy nam na delikatnym przystrojeniu samochodu, tak aby podkreślić jego walory. Stroimy wzdłuż linii przetłoczeń maski, przy klamkach oraz na bagażniku.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Podekscytowanie, lekki stres, radość

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Ślub idealny to sama harmonia i niesamowite szczęście. Najważniejsza jest Para młoda i trzeba wszytko zrobić tak, aby ich szczęścia i komfortu w żaden sposób nie zakłócać. Ja jako kierowca jestem małym elementem i staram się do niej idealnie dopasować.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Tak jedna Para w szczególności zapadła mi w Pamięć rozbijając kieliszek o szybę samochodu. Na szczęście nic wielkiego się nie stało :)

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z osobami ceniącymi sobie dobrą organizację czasu. Konkretnymi, zainteresowanymi i z pozytywnym nastawieniem do życia.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Moment kiedy Pan świadek policjant wraz z całą jednostką kazał mi pić wódkę na bramkach. Po mojej odmowie powiedział, że zabierze mi kluczyki jak nie wypije, przejmą samochód a mnie wrzucą do bagażnika :) "oczywiście wszystko z przymrużeniem oka" :)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Czy samochód będzie przystrojony i umyty, jak będzie ubrany kierowca? - Samochód oczywiście będzie przystrojony umyty i nawoskowany. Kierowca będzie ubrany w ciemny garnitur. Czy obowiązuje umowa? - Tak umowa jest niezbędna. Jest to zabezpieczenie dla Państwa oraz dla nas. Połowa kwoty płatna przed ślubem i polowa bezpośrednio po Ślubie.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Klienci powinni wiedzieć, że im więcej informacji przekażą mi przed ślubem tym lepiej będę mógł się do niego przygotować

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Myślę, że najważniejszą rzeczą jest dobry KONTAKT oraz podejście usługodawcy do wykonywanej pracy. Usługodawca powinien być konkretny, fachowy, uprzejmy i "do dogadania w każdej sprawie"

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Punktualność , dbałość o szczegóły, słowność.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Mam doświadczenie i przewozie Par młodych. Odbyłem około 50-60 ślubów. Wiem jak się ustawić, jak reagować na komendy fotografów czy kamerzystów. Zawsze wszystko staram się mieć zaplanowane. Wolę przyjechać godzinę wcześniej i poczekać. Ślub to nie zamówienie taksówki. Traktuje tą pracę bardzo poważnie ponieważ jest to najważniejszy dzień w czyimś życiu.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Moja oferta wyróżnia się perfekcyjnie przygotowanym samochodem. Indywidualnym podejściem do klienta. I bardzo poważnym potraktowaniem terminu ślubu oraz umowy.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Ed Sheeran - Perfekt

Wolne terminy

Inspiracje ślubne

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: