DJ ZUBRZYCKI / Prezenter Muzyczny, Wodzirej Na Wesele

Grzegorz Zubrzycki

DJ ZUBRZYCKI / Prezenter Muzyczny, Wodzirej Na Wesele

W branży weselno - eventowej pracuję od 1989 roku. To ponad 25-letnie doświadczenie spowodowało, że w prowadzeniu imprez okolicznościowych, głównie wesel, wyrobiłem swój niepowtarzalny styl. Moja wrodzona otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktu z publicznością sprawia, że umiem odnaleźć się w nawet najbardziej nietypowej sytuacji oraz odpowiednio i z wyczuciem na nią zareagować. Cechuje mnie wysoka kultura osobista, wyczucie i smak. Gwarantuję zaangażowanie i kreatywność w przygotowaniu każdej imprezy. Wieloletnie doświadczenie i setki zadowolonych klientów utwierdza mnie w przekonaniu, że jestem do tego stworzony.

2500 zł - 5000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Jazz

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Własne oświetlenie

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

2500 zł - 3000 zł

Obsługa muzyczno-konferansjerska oraz świetlna imprez okolicznościowych.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Kontakt z ludźmi oraz dzielenie się z nimi radością.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Nie ma przypadków, więc po kolei... Swój pierwszy kontakt z muzyką zawdzięczam ojcu, który zapisał mnie do ogniska muzycznego w klasie akordeonu. Następnie od 1989 roku - jako kilkunastoletni chłopak - "szlifowałem" swój talent instrumentalno-wokalny w różnych zespołach muzycznych, a były to głównie zespoły weselne. W latach 1988-93 muzykowałem w jednej z białostockich orkiestr dętych grając na saksofonie. W 2003 roku wystąpiłem w telewizyjnym programie "SZANSA NA SUKCES" w repertuarze grupy PERFECT. W 2009 roku wziąłem udział w ogólnopolskim konkursie piosenki "PEJZAŻ BEZ CIEBIE" w repertuarze Czesława Niemena. Więc wszystko jasne... muzyka towarzyszy mi od wczesnej młodości i jest moją radością, więc chcę - choć po części - dzielić się nią z innymi. W końcu dorosłem do tego, aby "na poważnie" z muzykowania uczynić zawód.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

W branży jestem od 1989 roku, to były początki i pierwsze "szlify". Zaczynałem od grania, po kilku latach doszło śpiewanie i prowadzenie wesel jako Wodzirej i konferansjer, prezenter muzyczny.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Dbam o jakość, więc korzystam tylko z markowego sprzętu, tj. DENON (kontroler) MACKIE, FBT (nagłośnienie), SHURE, AMC (mikrofony), ADJ, SHOWTEC (oświetlenie)

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Nie mam ulubionego momentu wesela, ponieważ tylko całość tworzy pełnię... Wszystko co wydarza się na weselu musi mieć swoje miejsce i czas, dlatego wszystkie momenty są ważne - tak uważam :-)

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Zlecenie to nie tylko dzień wesela, lecz także wszystko co ma miejsce przed nim i po nim. Spotkania przedweselne, ustalanie szczegółów wesela, wielokrotne kontaktowanie się z organizatorami. W dzień wesela jest to nierzadko kilkanaście godzin lub więcej w przypadku dalszych wyjazdów. Sama impreza to najczęściej od 10 do 12 godzin (nie licząc instalacji i deinstalacji sprzętu)

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Moja oferta zawiera kompleksową obsługę muzyczno-konferansjersko-oświetleniową imprezy. Dbam o to, aby organizatorzy (najczęściej Nowożeńcy) w tym dniu mogli odetchnąć z ulgą, że czas ich przygotowań się skończył i zostaje im tylko dobrze się bawić, nie martwiąc się o szczegóły przebiegu imprezy. Tego dnia to ja przejmuję rolę osoby, która czuwa nad jej przebiegiem, oczywiście konsultując się z organizatorami tylko w newralgicznych momentach i wymagających ich niezbędnego zaangażowania. Zazwyczaj koordynuję wszelkie wydarzenia na weselu tak, aby wszystko miało swój odpowiedni czas: atrakcje, zabawy, przerwy na posiłki, oczepiny, pokazy barmańskie, prezentacje wideo itp. Wszystko to wynika z mego doświadczenia oraz troski i odpowiedzialności za powierzone mi zadanie.

Jaki jest Twój styl?

Mój styl można określić następująco: elegancko i z humorem, ale bez bufonady i żenady :-)

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Wszyscy mniej lub bardziej wykazują troskę o przebieg swego wesela.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Trudno określić...każde wesele jest inne - chociażby przez sam fakt, że zazwyczaj są na nim inni ludzie - i w tym tkwi urok :-)

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Jest ich zbyt wiele, aby jakoś jedną wyróżnić... pamiętam wiele par i z wieloma z nich utrzymuję kontakt do dziś, co jest dla mnie najcenniejszym darem od losu.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z osobami z życzliwym i pogodnym nastawieniem do ludzi i świata oraz otwartymi na nowe pomysły.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Czasy, gdy grało się np. w stodole na przyczepie rolniczej... :-)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

O wolny termin, honorarium, repertuar, styl prowadzenia imprezy... A co odpowiadam ?! Zawsze mówię prawdę :-)

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Powinni mieć niezachwiane poczucie, że jestem w tej branży profesjonalistą i mam bogate doświadczenie w branży weselno-eventowej.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Wybór konkretnego usługodawcy, a co za tym idzie zaufanie do niego, powinno być zbudowane na profesjonaliźmie i kompetencjach owego usługodawcy.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Doświadczenie w branży, pasja oraz wyczucie smaku i poczucie humoru.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Dlatego, żeby nie żałowali decyzji o zaangażowaniu innego usługodawcy na swoją imprezę po tym, jak już po swoim weselu zobaczą i usłyszą nas w akcji na weselu swych przyjaciół lub bliskich :-)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Moja oferta jest niepowtarzalna tak jak i ja jestem niepowtarzalny... dlatego się wyróżniam :-)

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

W tej branży nie ma ulubionego jednego zdjęcia, piosenki, filmu... gdyby tak było, to słabo by o mnie świadczyło :-) P.S. ...jeśli dobrneliście do końca, to teraz zostaje Wam tylko zapoznać się z naszym kalendarzem i jeśli termin jest wolny, to czekanie z decyzją będzie mało rozsądne ;-) Dziękuję za uwagę i zapraszam do współpracy !

Wolne terminy

Kontakt

DJ ZUBRZYCKI / Prezenter Muzyczny, Wodzirej Na Wesele

Białystok

Polecani z kategorii zespoły weselne

DJ WODZIREJ MARINUS
DJ WODZIREJ MARINUS Węgrów
Zobacz profil
Commers Band
Commers Band Poznań
(9)
Zobacz profil
Oprawa muzyczna Waszego ślubu
Oprawa muzyczna Waszego ślubu Warszawa
(11)
Zobacz profil
Zespół Magnat
Zespół Magnat Ełk
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Znajdź zespół weselny w Twoim województwie