Witold Młynarczyk

Zespół Livien

Stare Miasto 29/32, Olsztyn

Każdy członek zespołu ma wieloletnie doświadczenie w branży muzycznej od jazzu poprzez muzykę pop do hard rocka, szanty, biesiadę i disco polo. Dlatego też nasz repertuar muzyczny jest elastyczny, dostosowujemy się do Państwa oczekiwań, gdyż zdajemy sobie świetnie sprawę z różnych upodobań.
Wesela, imprezy możemy również poprowadzić według wcześniej ustalonego scenariusza lub klimatu np. wesele nowoczesne, tradycyjne, poprzez powitanie, toasty weselne, pierwszy taniec i oczepiny z ciekawymi konkursami. Jeśli trzeba nyie czekamy z zabawami, wplatamy je w muzykę. Pamiętajmy bawimy się przez całe wesele. Wychodzimy do gości weselnych z akordeonem, gitarą akustyczną, tamburynem, aby wspólnie pobiesiadować.
Wspiera nas innowacyjny sprzęt nagłośnieniowy i oświetlenie co daje gwarancję, że oprawa muzyczna przez nas prezentowana jest w 100% profesjonalna. Gramy na żywo i jesteśmy z tego dumni. Gwarantujemy Wam świetną zabawę a sobie satysfakcję z kolejnej udanej imprezy.

3900 zł - 4000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

3900 zł - 4000 zł

W koszt wesela jest już wliczona zaliczka w wysokości 1000 zł. Nie ma już żadnych więcej kosztów. W to jest wliczone wszystko m.in. nagłośnienie światła, lasery gadżety, dymiarki, wytwornice baniek, i oczywiście wspaniała zabawa, wodzirej.
Jakby były jakieś pytania ZAPRASZAM również na spotkanie proszę wcześniejszej zadzwonić gdyż my również pracujemy na co dzień, a muzyka to nasza pasja, dlatego my nie wciskamy Państwu tylko muzyki, ale chcemy dać wam wspaniałą i niezapomnianą zabawę. Prowadzę na starówce olsztyńskiej muzyczny pub Qźnia Muzycznych Klimatów ul.Stare Miasto 29/32 (na wprost amfiteatru). www.facebook.com/qznia także z muzyką jestem 7 dni w tygodniu i tam też można nas posłuchać. GRAMY NA ŻYWO. Repertuar ciągle się rozrasta mamy około 570 utworów od disco polo poprzez biesiadę do pop dance i rocka, ska po polsku i angielsku oraz rosyjsku. Terminem wiążącym jest podpisanie umowy.
Jak już powiedziałem to my dostosowujemy się do Waszych zapotrzebowań a przede wszystkim do tego żeby trafić w gust gości weselnych dlatego klasyki disco polo gramy najczęściej. (techno na wesele się nie nadaje gdyż ma za szybkie bicie a to wywołuje tylko zmęczenie a nie zabawę). z klasycznego rocka (czyli mój "konik" możemy zagrać same hity od lat 70 do współczesnych).
Na biesiadę wychodzimy z gitarą akordeonem tamburyn etc, to zależy jak się goście bawią, bo jak ktoś umie śpiewać i grać to dajemy mikrofony i instrumenty aby się dołączyli do nas. Jak już wspomniałem od naszego zespołu ma Pan WSZYSTKO czyli oczepiny, zabawy, kabarety skecze bez żadnej dopłaty. Ja prowadzę imprezy masowe na które przychodzą po kilka tysięcy ludzi. A wesela prowadzę już przeszło 11 lat. Mam w tym doświadczenie proszę mam zaufać. W ubiegłym roku zagraliśmy 42 razy wesela a w obecnym 44.
Ja nie ryzykowałbym opinią szefa renomowanego klubu skupiającego muzyków czyli Qźnii Muzycznych Klimatów by dać ciała na imprezie. Na naszą markę pracujemy cały czas i ma być ona na najwyższym stopniu profesjonalizmu.
Wesela gramy do 4 rano i jeszcze raz podkreślę u nas ludzie bawią się cały czas. Mamy być UŚMIECHNIĘCI i zmęczeni od WSPANIAŁEJ ZABAWY.
Miłego dnia życzę
Witek.
tel. 505787810
Zespół Muzyczny Livien.

Poprawiny

1000 zł - 1200 zł

Poprawiny proponujemy w formie wodzirejsko Dj-skiej. Oczywiscie całe nagłośnienie i prowadzenie zostaje na najwyższym poziomie. Polecamy również zabawy i przerywniki podczas oczepin.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Muzyka to nasza pasja i tą pasję rozwijamy cały czas.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Praca w branży weselnej istnieje od 2006 r.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Nasz sprzęt obsługujący jedno wesele jest wyceniony na 70 000 zł. W zależność od wielkości sali, jej kolorystyki dopasowujemy cały sprzęt aby wszystko było w jak najlepszym odczuciu. Dwóch członków zespołu ma certyfikaty do nagłośnień imprez masowych w plenerze jak i pomieszczeniach zamkniętych

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Wesele jest elementem złożonym i w naszym wykonaniu wszystko musi być ze sobą powiązane aby wesele było najbardziej udaną imprezą na jakiej byłeś.

Wolne terminy

Kontakt

Zespół Livien

Stare Miasto 29/32 10-026 Olsztyn

Polecani z kategorii zespoły weselne

Martess
Martess Przasnysz
Zobacz profil
Pickup
Pickup Gdańsk
(6)
Zobacz profil
Wodzireje.pl
Wodzireje.pl Olsztyn
(15)
Zobacz profil
Zespół Przyjaciele
Zespół Przyjaciele Giżycko
(32)
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: