Najpiękniejszy start Nie bez powodu jest to nasz bestseller! Pakiet ten zawiera w sobie wszystkie elementy Ślubnej Szkoły- pełna wyprawka. Jeśli jesteś na początku swojej drogi do organizacji ślubu i wesela będzie to najlepszy wybór. Pakiet ten jest najkorzystniejszy cenowo i zawiera w sobie nie tylko zestaw 5 poradników (ułożonych wg harmonogramu organizacji ślubu), ale też niezbędne arkusze kalkulacyjne, tabele, checklisty, krótkie pdf-y, na których Agenci Ślubni pracują na codzień. Jako uzupełnienie tych praktycznych elementów w pakiecie znajdziesz nasze ciężkie od wiedzy ebooki ślubne o najważniejszych kwestiach związanych z tym dniem: stylizacji przyjęcia, menu weselnym, budżecie ślubnym oraz oprawie muzycznej. To niemal 200 stron wiedzy, porad i rozwiązań! Nie potrzebujesz już niczego więcej. Kup pakiet za 149zł
Poznaj zawartość zestawu
Co zawiera pakiet? Harmonogram zamknięty w formie 5 poradników podzielonych na okresy czasowe:
  1. START organizacji Ślubu i wesela - od czego zaczynamy organizację ślubu i paradoksalnie nie jest to sala weselna czy kościół!
  2. 18-12 miesięcy przed ślubem
  3. 12-4 miesięcy przed ślubem
  4. 4-2 miesiące przed ślubem
  5. 2 m-ce- tydzień przed ślubem
Praktyczne Arkusze: tabele, checklisty, krótkie PDFy, przeliczniki, pliki Excel do uzupełnienia, które są kompatybilne z treścią zawartą zarówno w Poradnikach jak i w eBookach Ślubnych. Zestaw 4 ebooków - niemal 200 stron wiedzy, wskazówek, gotowych rozwiązań, prostych rad.
  1. eBook #instaWedding - jak wystylizować najpiękniejszy ślub- jest to nasz bestseller! Ponad 100 stron na temat dekorowania przyjęcia. Od analizy sali weselnej, przez pryzmat wybranego przez Was stylu na detalach kończąc!
  2. eBook Menu weselne - to musisz wiedzieć! eBook wyjaśniający jak powinno być zbudowane menu weselne począwszy od lunchu dla Pary Młodej i ewentualnych gości na poprawinach kończąc.
  3. eBook Budżet Weselny - najważniejszy plik Excel. To fantastyczny i bardzo konkretny plik o kosztach związanych z weselem oraz ich okiełznaniu.
  4. eBook Jak zadbać o oprawę muzyczną ślubu?- Od trio na ślubie przez pierwszy taniec po dedykacje muzyczne na weselu.
Czego się dowiem?
Zorganizujecie ślub jak Agencja Ślubna Podążając drogą, którą opisałyśmy w 5 Poradnikach będziecie postępowali zgodnie z praktyką Wedding Plannerów. Wiesz od czego należy zacząć organizację ślubu i wesela? Nie od rezerwacji sali! I nie od rezerwacji kościoła! Przekonajcie się sami!
Dekoracje są drogie, czy damy radę sami? To odwieczny dylemat na wielu grupach ślubnych, jesteśmy ciekawe Waszych opinii i podejścia. W każdym razie w pakiecie jest plik, który opowiada o samodzielnym podejściu do tematu. Zanim podejmiesz decyzję przeczytaj go aby znać wszystkie za i przeciw!
Czy wiesz, że nie każdy instrument może wybrzmieć w kościele? Jesteśmy ciekawe czy o tym wiedzieliście! Oczywiście co kościół to inne podejście, natomiast zasady ogóle są znane i proste! W naszym eBooku o oprawie muzycznej znajdziesz przykłady piosenek do ślubu cywilnego czy ślubu kościelnego. Gotowe by stworzyć odpowiednią listę!
Każdy chce mieć świetne wesele, ale bez nerwów. Od początku założenia naszej firmy przyświecała nam jedna idea- organizujmy tak, by Klienci się nie denerwowali, by w dniu ślubu i przyjęcia cieszyli się tym dniem, sobą nawzajem, przyjazdem gości i dobrą energią. Stąd też przez lata wypracowałyśmy szereg działań prewencyjnych czy szybkich rozwiązań nagłych sytuacji, by chronić naszych Klientów przed niepotrzebnymi nerwami. Dla przykładu- jeśli w dniu przyjęcia coś się wydarzyło- spaliła się foto budka, nie dojedzie fotograf na czas, zachorował saksofonista- mówimy Klientom o tym dopiero kiedy mamy rozwiązanie danego problemu. Przekaz wygląda więc następująco: „Słuchajcie, fotograf miał wypadek czeka na lawetę, wysłaliśmy po niego Bolta, za 10 min przyjedzie second shotter, który zrobi materiał do czasu przyjazdu naszego fotografa, zdjęcia obrobione będą przez jednego operatora”. Dobre przygotowanie, planowanie i analizowanie sprawia, że spontaniczne potknięcia można rozwiązać w bardzo szybki sposób i bez problemu wrócić na odpowiednie tory. Dlatego tak mocno kładziemy nacisk na wiedzę i dobre przygotowanie do tego dnia. Paradoksalnie dobrze zorganizowany i zaplanowany dzień daje więcej przestrzeni na spontaniczność i niespodzianki! #instaweeding #udanewesele #najlepszy #dzień #wesele #zabawa #wystrój
#instaweeding #udanewesele #najlepszy #dzień #wesele #zabawa #wystrój
Kup pakiet - Najpiękniejszy start W tym pakiecie znajdziecie pełen dostęp do wszystkich elementów Ślubnej Szkoły. Pakiet łączy w sobie praktykę oraz Wiedzę na temat organizacji ślubów i wesel.. Jest to świetny produkt na start oraz fantastyczne uzupełnienie wiedzy dla osób z branży ślubnej, które rozwijają się w kierunku Organizacji Ślubów i wesel. Kup pakiet za 149zł