Wróć na wedding.pl
Lily Wedding Planner - main photo
Wedding.pl & Lily Wedding Planner

Zapisz się do ślubnej szkoły z Wedding.pl

Od 2014 roku naszą ideą jako Lily - Wedding Planner są fenomenalne śluby organizowane i przeżywane na spokojnie. Wiemy, że dobrze zaplanowane wydarzenie daje dużą przestrzeń na spontaniczność i ma kolosalny wpływ na poczucie spokoju Pary Młodej w dniu wesela, w końcu chcecie się dobrze bawić prawda! Chodź! I zaplanuj pod okiem Agencji Ślubnej Wasz ślub i wesele.

Rozwiń opis
?

Co to jest Ślubna Szkoła?

Ślubna Szkoła to miejsce, w którym samodzielnie zorganizujesz swój ślub od A do Z, korzystając z materiałów opracowanych przez doświadczone Wedding Plannerki.

Oprócz ebooków i materiałów tłumaczących kompleksowo wszystkie niezbędne zagadnienia, znajdziesz tutaj także gotowe formularze, wzory dokumentów i checklisty, z których Lily Wedding Planner korzystają na co dzień podczas pracy w swojej Agencji Ślubnej.

Dodatkowo masz dostęp do praktycznych uwag, wskazówek oraz rozwiązań omawianych na przykładach „z życia wziętych”. A dokładniej „ze ślubów wziętych”, które dotychczas organizowały Lily Wedding Planner.

Warto dodać, że były to zarówno śluby organizowane za 40 tys. jak i 900 tys. zł, dlatego dzięki Ślubnej Szkole perfekcyjnie zaplanujesz Wasz dzień, niezależnie od tego czy jest to małe, czy duże przyjęcie oraz jak dużym budżetem dysponujecie.

Lily Wedding Planner - photo 1

fot. Alicja w Krainie Fotografii

?

Jak jest podzielona Ślubna Szkoła?

Lily Wedding Planner - photo 2

fot. Ella Estrella

Ślubna Szkoła ułożona jest zgodnie z harmonogramem organizacji ślubu oraz wesela i zaczyna się na około 18 miesięcy przed planowaną datą ślubu.

Pierwszy etap określamy jako „Start”, czyli co musisz zrobić zanim przystąpisz do właściwego planowania Waszego dnia. Każdy następny okres wyznacza ramy miesięcznie lub tygodniowe na zrealizowanie odpowiednich zadań.

Ślubna Szkoła podzielona jest na dwa warianty: podstawowy (bezpłatny) i premium (płatny).

W ramach podstawowej wersji masz dostęp do pełnego harmonogramu ślubnego opracowanego i sprawdzonego przez Lily Wedding Planner. Wiesz zatem za co i kiedy się zabrać.

Jest to o tyle istotne, że w internecie znajdziesz wiele harmonogramów nieaktualnych, błędnych lub stworzonych przez osoby, które nie są praktykami. Z racji tego, że organizujesz ślub po raz pierwszy nie jesteś w stanie sprawdzić czy dana treść, harmonogram czy rada jest zgodna z prawdą i ma swoje przełożenie w rzeczywistości.

Tutaj masz dostęp do harmonogramu, na podstawie którego zorganizowano już kilkadziesiąt wesel! Dlatego jesteśmy pewni, że plan stworzony wspólnie z nami nie zawiedzie Cię!

Oprócz tego, w ramach darmowej wersji, możesz skorzystać z części podstawowych materiałów, w których znajdziesz również odnośniki do artykułów omawiających bardziej szczegółowo wybrane zagadnienia.

Wybierając płatną wersję masz dostęp do wszystkich materiałów z darmowej wersji, a ponadto do:

  • kompleksowych ebooków
  • gotowych formularzy
  • wzorów dokumentów
  • praktycznych checklist
  • case study
  • tips&hacks

pochodzących prosto z Agencji Ślubnej!

Możesz zatem na własną rękę zorganizować swoje wesele jak prawdziwa Wedding Plannerka!

?

Dlaczego warto ją kupić?

Sprawdzone materiały

Wszystko zostało przygotowane przez doświadczone Wedding Plannerki i sprawdzone w praktyce. Dlatego terminy na realizację zadań w harmonogramie są odpowiednie i zgodne z aktualną sytuacją na rynku ślubnym, wskazówki dotyczące np. scenariusza wesela zakładają realny czas potrzebny na podanie obiadu, a kwestie nad którymi warto się zastanowić- faktyczne pytania, które możecie otrzymać od Waszych usługodawców.

Prostota i przejrzystość

Ślubna Szkoła ułożona jest w prosty i intuicyjny sposób, tak aby nie było wątpliwości, kiedy i czym się zająć. Dodatkowo do formularzy znajdziesz instrukcje, gdybyś miała wątpliwości co, gdzie wpisać. Część formularzy uzupełnia się automatycznie po wpisaniu odpowiednich danych. Wszystko, jest więc zrobione w taki sposób, aby było to dla Ciebie jak największym ułatwieniem w trakcie organizacji.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Organizacja ślubu i wesela to naprawdę duże przedsięwzięcie. Dla większości z nas jedno z największych w życiu. Dlatego, jeśli nie zajmujemy się na co dzień organizacją tak wielkich wydarzeń, to stanowi ono nie lada wyzwanie. Gotowy, sprawdzony harmonogram jest więc dużym ułatwieniem. Zamiast zastanawiać się co kiedy zrobić, szukać czy o czymś zapomniałaś albo robić wszystko naraz, możesz skupić się na tym, co w danym momencie jest najistotniejsze. Dzięki temu kiedy jest czas na szukanie sali to skupiasz się na sali, a jak jest czas na zaproszenia to wybierasz te, które najbardziej Ci odpowiadają.

Ponadto Ślubna Szkoła może pomóc Ci też oszczędzić pieniądze. I nie tylko dlatego, że masz jakość Agencji Ślubnej bez jej wynajmowania. Również dlatego, że pomoże Ci określić na co warto wydać pieniądze, a na co niekoniecznie, pozwoli zaplanować zamówienia z wyprzedzeniem i zminimalizuje ryzyko nieprzewidzianych kosztów oraz dodatkowych, nagłych zakupów.

Lily Wedding Planner - photo 3

fot. Ella Estrella