Poznaj tajniki idealnego ślubu Od 2014 roku naszą ideą jako Lily - Wedding Planner są fenomenalne śluby organizowane i przeżywane na spokojnie. Wiemy, że dobrze zaplanowane wydarzenie daje dużą przestrzeń na spontaniczność i ma kolosalny wpływ na poczucie spokoju Pary Młodej w dniu wesela, w końcu chcecie się dobrze bawić prawda? Chodź! I zaplanuj pod okiem Agencji Ślubnej Wasz ślub i wesele.
Co na ciebie czeka w Ślubnej Szkole? Ślubna Szkoła to miejsce, w którym znajduje się cała rzetelna wiedza ślubna z plikami do pobierania i uzupełniania. Część wiedzy udostępniamy za darmo, ale jeśli potrzebujesz wiedzieć więcej- skorzystaj z naszych planów. Jako Lily- Wedding Planner od 2014 zorganizowałyśmy dziesiątki wesel. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, a pliki, które przygotowałyśmy dla Ślubnej Szkoły były podstawą naszej pracy podczas minionych lat.
Liczne pliki w wersji podstawowej
Checklisty do druku i uzupełniania
Pliki z ogromną zawartością premium
Duże e-booki ślubne
Wygodne tabele do uzupełnienia
Zawsze rzetelna, sprawdzona i aktualna wiedza
Harmonogram Ślubny
Kontakt z Agencją Ślubną na naszych grupach i profilach
Co oferujemy narzeczonym? Oprócz ebooków i materiałów tłumaczących kompleksowo wszystkie niezbędne zagadnienia, znajdziesz tutaj także gotowe formularze, wzory dokumentów i checklisty, wykorzystywane w codziennej pracy Wedding Plannera. Dodatkowo masz dostęp do praktycznych uwag, wskazówek oraz rozwiązań omawianych na przykładach „z życia wziętych”. A dokładniej „ze ślubów wziętych”, które dotychczas organizowały Lily Wedding Planner.
POZNAJ NAS LEPIEJ Kim jesteśmy? Przede wszystkim jesteśmy doświadczonymi i certyfikowanymi Wedding Plannerkami. Lily powstało w 2014 roku głównie z myślą o Klientach mieszkających za granicą, dla których organizacja ślubu i wesela w Polsce jest logistycznie utrudniona. Dzięki temu poznałyśmy różne punkty widzienia, kultury i tradycje weselne innych Państw. Żadne z wesel, których zorganizowałyśmy już kilkadziesiąt nie było podobone do poprzedniego. Doskonale wiemy, że nie każdy potrzebuje pomocy profesjonalnej agencji w pełnym wymiarze, dlatego powstała Ślubna Szkoła, w której dzielimy się wiedzą, naszym doświadczeniem, a przede wszystkim narzędziami do organizacji ślubu i wesela. Obserwowałyśmy nasze dalsze koleżanki czy kuzynki podczas organizacji ich wesel. Popełniły po drodze kilka kluczowych błędów, których tak łatwo było uniknąć, a przecież każdy z Was zasługuje na to by ten dzień był wyjątkowy niezależnie od budżetu. Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu, by zorganizować fenomenalny ślub, na spokojnie. Asia i Karolina
Dalej nie wiesz czy kupić? Pobierz fragmenty naszych publikacji w wersji PDF za darmo
Budżet Nowożenćow - na co zwrócić uwage Pobierz fragment książki
Jak ustalić idealną Datę ślubu? Pobierz fragment książki
Pułapki harmonogramów ślubnych Pobierz fragment książki
Tworzymy listę gości! - podstawowe informacje Pobierz fragment książki
Jakie są rodzaje ślubu - podstawowe informacje Pobierz fragment książki
Referencje Poznaj naszych zadowolonych i szczęśliwych klientów
Z wielką przyjemnością wystawiam referencje dla tych wspaniałych dziewczyn z Lily! To dzięki ich profesjonalnemu podejściu, ogromnej wiedzy branżowej i szczerym zaangażowaniu dzień naszego wesela był przepiękny! Sporo czasu poświęciliśmy na to, żeby znaleźć odpowiednich dla nas wykonawców, jednak w chwili gdy zdecydowaliśmy oddać się w ręce Lily już wszystko poszło lekko i przyjemnie. Kilka spotkań z zaproponowanymi wykonawcami i decyzja już była podjęta i co najważniejsze – słuszna. Bardzo cenimy sobie innowacje jakie nam zaproponowały dziewczyny. Pomimo, że o niektórych rzeczach słyszeliśmy po raz pierwszy, postanowiliśmy zaufać i zdecydowaliśmy się na niektóre atrakcje, bo mieliśmy zapewnienia że to fajnie wychodzi na weselach :) Faktycznie tak było – gościom bardzo podobały się nietuzinkowe atrakcje. To dzięki Lily nasze wesele nie było takie jak wszystkie! Marta i Łukasz
Serdecznie dziękujemy Firmie Lily za doskonałą organizację i bardzo trafne doradztwo podczas przygotowań naszego najpiękniejszego dnia w życiu. Od początku wiedzieliśmy jak chcemy by ten dzień wyglądał, ale nie wiedzieliśmy jak to zrobić zwłaszcza iż mieszkamy za granicą, a ślub odbył się w Polsce. Pani Joanna i Karolina, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, sprawiła, że nasze marzenia się spełniły. Spokój ducha, profesjonalizm, doskonała komunikacja oraz wyczucie miejsca i czasu to cechy doskonałego konsultanta, a posiadją je właśnie Panie Joanna i Karolina. Współpraca była wzorowa, żadna nasza propozycja nie pozostała bez reakcji. Panie z ogromnym profesjonalizmem i spokojem udzielały nam odpowiedzi na wszelkie nasze pytania. Często opieraliśmy się na doświadczeniu i trafnych podpowiedziach Pań. Dzięki nim nasz wyjątkowy dzień upłynął w spokoju, a my skupiliśmy się na przeżywaniu tych pięknych chwil w miłości i radości! Sylwia i Łukasz
Za organizację wesela wzięliśmy się dość późno, bo dopiero 8 miesięcy przed planowanym terminem. Po zebraniu podstawowych informacji o organizacji tego najważniejszego w życiu wydarzenia wiedzieliśmy, że bez profesjonalistów nie będziemy w stanie zrealizować naszej wizji, dlatego też zdecydowaliśmy się na współpracę z Lily Party Planner. Po spotkaniu z Asią i Karoliną i omówieniu wstępnych ustaleń organizacja ruszyła pełną parą. Po przejrzeniu podesłanych przez dziewczyny propozycji odpowiadających naszym wymaganiom i wizytach w kilku obiektów udało nam się znaleźć idealnie pasujące dla nas miejsce. Konsultantki dopięły najdrobniejsze szczegóły, umawiały podwykonawców i profesjonalnie towarzyszyły nam przez cały okres przygotowań oraz w dniu ślubu. Możemy z czystym sumieniem polecić Lily Party Planner za ich sumienność, staranność i bezproblemowy kontakt oraz za to że zawsze mogły znaleźć dla nas czas. Ostap i Asia
Długo zastanawialiśmy się czy nasz ślub zorganizujemy sami, czy skorzystamy z pomocy profesjonalnych Konsultantów Ślubnych. Zdecydowaliśmy się na współpracę z Lily i to była najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć! Asia i Karolina to świetny team z głowami ciężkimi od fantastycznych i nietuzinkowych pomysłów. To dzięki nim nasze wesele było dobrze zorganizowane i wyjątkowe! Dziewczyny zrzeszają całkiem spore grono profesjonalnych podwykonawców: od fryzjerów, przez fotografów, DJów, firmy dekoratorskie aż do sal weselnych. Wiedzieliśmy, że są to ludzie godni naszego zaufania i nie pomyliliśmy się. Lily odpowiadało za spotkania z podwykonawcami, ustalanie szczegółów umów i inne formalności, do których my z braku czasu nie mieliśmy głowy! Powierzyliśmy im również dekoracje sali i kościoła, o co zadbały w najdrobniejszym szczególe z ogromnym wyczuciem smaku. A Sam dzień ślubu był po prostu bajeczny! Magda i Sebastian
Poznaj wszystkich zadowolonych na naszej stronie: https://www.lily.com.pl
Zaplanuj wesele wszechczasów
Praktyka ślubna Ten pakiet jest dla tych z Was, którzy potrzebują konkretnego planu i przydatnych narzędzi jak arkusze i checklisty. Znajdziesz tutaj 5 Poradników podzielonych na okresy od 18 miesięcy do tygodnia przed ślubnem. Znajdziesz w nich zadania do wykonania i krótkie wyjaśnienia. Do tego dołączamy niezbędne arkusze Excel, krótkie checklisty, proste tabele, przeliczniki i krótkie PDFy.
Pakieta zawiera:
  • Zestaw 5 poradników podzielonych zgodnie z harmonogramem ślubnym
  • Zestaw plików do uzupełnienia (arkusze Excel, checklisty, tabele, przeliczniki, pdf-y)
Cena: 199 zł Sprawdź pełny opis Kup pakiet
Najpopularniejszy
Najpiękniejszy start Jest to najekonomiczniejsza wersja naszego wsparcia. Znajduje się w niej pełen dostęp do wszystkich elementów Ślubnej Szkoły- łączy w sobie Praktykę ślubną oraz Wiedzę ślubną. Jest to świetny produkt na start oraz fantastyczne uzupełnienie wiedzy dla osób z branży ślubnej, którzy rozwijają się w kierunku Organizacji Ślubów i wesel.
Pakieta zawiera:
  • Zestaw 5 poradników podzielonych zgodnie z harmonogramem ślubnym
  • Zestaw 4 największych ebooków ślubnych (łącznie niemal 200 stron!) #instaWedding - jak wystylizować najpiękniejszy ślub. Budżet Ślubny. Oprawa muzyczna ślubu. Menu weselne.
  • Zestaw plików do uzupełnienia (arkusze Excel, checklisty, tabele, przeliczniki, pdf-y)
Cena: 299 zł Sprawdź pełny opis Kup pakiet
Wiedza ślubna Ten pakiet to zbiór aż 4 najważniejszych ebooków ślubnych! To prawie 200 stron wiedzy, porad, rozwiązań i wskazówek. Jest idealnym wyborem jeśli masz już organizer, z którego jesteście zadowoleni. Te ebooki są też świetnym kompendium wiedzy dla Wedding Plannerów. W pakiecie znajduje się ebook: o stylizacji przyjęcia, budżecie ślubnym, oprawie muzycznej ślubu i wesela oraz o menu weselnym.
Pakieta zawiera:
  • Zestaw 4 największych ebooków ślubnych (łącznie niemal 200 stron!) #instaWedding - jak wystylizować najpiękniejszy ślub. Budżet Ślubny. Oprawa muzyczna ślubu. Menu weselne.
Cena: 139 zł Sprawdź pełny opis Kup pakiet