Wiedza ślubna Jest to zestaw najważniejszych 4 eBooków ślubnych idealnych dla tych, którzy większość organizacji mają już za sobą lub zdecydowali się na zakup pakietu PRAKTYKI ŚLUBNEJ i muszą uzupełnić wiedzę. Jest to bardzo obszerny zestaw wskazówek i konkretnych rozwiązań. W każdym z nich znajdują się sytuacje i przykłady z życia wzięte, które możesz potraktować jako przestrogę, przykład lub case. W eBookach Ślubnych miałyśmy więcej przestrzeni na to, by wytłumaczyć Wam poszczególne tematy, podać więcej przykładów, opisać i wyjaśnić nasze rozwiązania. Nasz bestseller dotyczący stylizacji przyjęcia razem z eBookiem o budżecie ślubnym to naszym zdaniem podstawa każdego pięknego i dobrze zarządzanego finansowo wesela! Kup pakiet za 69zł
Poznaj zawartość zestawu
Co zawiera pakiet? Zestaw 4 ebooków - niemal 200 stron wiedzy, wskazówek, gotowych rozwiązań, prostych rad.
  1. eBook #instaWedding - jak wystylizować najpiękniejszy ślub- jest to nasz bestseller! Ponad 100 stron na temat dekorowania przyjęcia. Od analizy sali weselnej, przez pryzmat wybranego przez Was stylu na detalach kończąc!
  2. eBook Menu weselne - to musisz wiedzieć! eBook wyjaśniający jak powinno być zbudowane menu weselne począwszy od lunchu dla Pary Młodej i ewentualnych gości na poprawinach kończąc.
  3. eBook Budżet Weselny - najważniejszy plik Excel. To fantastyczny i bardzo konkretny plik o kosztach związanych z weselem oraz ich okiełznaniu.
  4. eBook Jak zadbać o oprawę muzyczną ślubu?- Od trio na ślubie przez pierwszy taniec po dedykacje muzyczne na weselu.
Czego się dowiem?
Zadbasz o dekoracje w każdej strefie Waszego przyjęcia. W ebooku o stylizacji ślubu zajmujemy się każdą przestrzenią, z którą Wasi goście mają styczność. Zadbamy o elementy dekoracji w lobby, łazienkach ale i w pokojach. Słyszeliście o helperach albo listach powitalnych?
Jak przygotować się na współpracę z dekoratorką? Słyszałaś_eś czasem przerażające historie o innych dekoracjach niż zamówione? To Was ominie! W ebooku #instaWedding mówimy o współpracy z dekoratorką, jej etapach i o tym jak się przygotować do spotkań z florystką.
Jak zacząć budować budżet ślubny, skoro nie znam stawek? W ebooku o budżecie ślubnym znajdziesz konkrente stawki, które będziecie mogli przenieść do tabeli. Oprócz tego w Ślubnej Szkole dostępne są excele gotowe do uzupełniania. Podzielone są na działy, tak by mieć kontrolę nad ślubnymi wydatkami. Ile założyłabyś_założyłbyś na nieprzewidziane wydatki?
Każdy chce mieć świetne wesele, ale bez nerwów. Od początku założenia naszej firmy przyświecała nam jedna idea- organizujmy tak, by Klienci się nie denerwowali, by w dniu ślubu i przyjęcia cieszyli się tym dniem, sobą nawzajem, przyjazdem gości i dobrą energią. Stąd też przez lata wypracowałyśmy szereg działań prewencyjnych czy szybkich rozwiązań nagłych sytuacji, by chronić naszych Klientów przed niepotrzebnymi nerwami. Dla przykładu- jeśli w dniu przyjęcia coś się wydarzyło- spaliła się foto budka, nie dojedzie fotograf na czas, zachorował saksofonista- mówimy Klientom o tym dopiero kiedy mamy rozwiązanie danego problemu. Przekaz wygląda więc następująco: „Słuchajcie, fotograf miał wypadek czeka na lawetę, wysłaliśmy po niego Bolta, za 10 min przyjedzie second shotter, który zrobi materiał do czasu przyjazdu naszego fotografa, zdjęcia obrobione będą przez jednego operatora”. Dobre przygotowanie, planowanie i analizowanie sprawia, że spontaniczne potknięcia można rozwiązać w bardzo szybki sposób i bez problemu wrócić na odpowiednie tory. Dlatego tak mocno kładziemy nacisk na wiedzę i dobre przygotowanie do tego dnia. Paradoksalnie dobrze zorganizowany i zaplanowany dzień daje więcej przestrzeni na spontaniczność i niespodzianki! #instaweeding #udanewesele #najlepszy #dzień #wesele #zabawa #wystrój
#instaweeding #udanewesele #najlepszy #dzień #wesele #zabawa #wystrój
Kup pakiet - Wiedza ślubna Ten pakiet to zbiór aż 4 najważniejszych ebooków ślubnych! To prawie 200 stron wiedzy, porad, rozwiązań i wskazówek. Jest idealnym wyborem jeśli masz już organizer, z którego jesteście zadowoleni. Te ebooki są też świetnym kompendium wiedzy dla Wedding Plannerów. W pakiecie znajduje się ebook: o stylizacji przyjęcia, budżecie ślubnym, oprawie muzycznej ślubu i wesela oraz o menu weselnym. Kup pakiet za 69zł