Praktyka ślubna Jest to Pakiet 5 PORADNIKÓW ułożonych wg harmonogramu organizacji ślubu i wesela wg, którego pracują Wedding Plannerzy. Do tego dołożyliśmy całą masę arkuszy, przeliczników, tabel, pdf-ów i checklist. Jest to absolutna podstawa do zorganizowania ślubu i wesela w sposób, który pozwoli Wam zapanować nad wydatkami i mieć w ryzach wszystkie jego aspekty. Jeśli rozważasz też eBooki ślubne warto wziąć pod uwagę środkowy pakiet, który jest najkorzystniejszy cenowo. Kup pakiet za 99zł
Poznaj zawartość zestawu
Co zawiera pakiet? Harmonogram zamknięty w formie 5 poradników podzielonych na okresy czasowe:
  1. START organizacji Ślubu i wesela - od czego zaczynamy organizację ślubu i paradoksalnie nie jest to sala weselna czy kościół!
  2. 18-12 miesięcy przed ślubem
  3. 12-4 miesięcy przed ślubem
  4. 4-2 miesiące przed ślubem
  5. 2 m-ce- tydzień przed ślubem
Praktyczne Arkusze: tabele, checklisty, krótkie PDFy, przeliczniki, pliki Excel do uzupełnienia, które są kompatybilne z treścią zawartą zarówno w Poradnikach jak i w eBookach Ślubnych.
Czego się dowiem?
Wiesz, że organizację ślubu nie zaczyna się od rezerwacji sali? Całą naszą pracę zawsze opierałyśmy na autorskim podejściu- czyli na Ślubnej Świątyni. Patrząc na nią sama zobaczysz co jest podstawą dobrej organizacji, co kluczowymi elementami, a co wykończeniem. Uwierz nam wszystko nagle stanie się jasne i proste!
Wiesz ile założyć na nieprzewidziane wydatki? Czy to chodzi o remont, czy o organizację eventu (nawet branżowego) przy pracy projektowej zawsze trzeba zakładać % na wydatki nieprzewidziane. My ten schemat mamy opanowany do perfekcji. Musimy Wam zdradzić, że nasi Klienci najbardziej zadowoleni byli z budżetów ślubnych, które ciągle aktualizowane dawały im poczucie bezpieczeństwa i panowania nad sytuacją.
Wiesz jak przygotować się do dnia ślubu i wesela? Jakie dokumenty przygotować? Komu wysłać scenariusz? Jak przygotować się do rozliczeń z usługodawcami? Musisz sprawić, żebyście mieli w tym dniu jak najmniej na głowie- deleguj zadania i proś o pomoc. Nerwy i frustracja zniszczą dzień, na który tak czekacie i który tyle kosztuje!
Każdy chce mieć świetne wesele, ale bez nerwów. Od początku założenia naszej firmy przyświecała nam jedna idea- organizujmy tak, by Klienci się nie denerwowali, by w dniu ślubu i przyjęcia cieszyli się tym dniem, sobą nawzajem, przyjazdem gości i dobrą energią. Stąd też przez lata wypracowałyśmy szereg działań prewencyjnych czy szybkich rozwiązań nagłych sytuacji, by chronić naszych Klientów przed niepotrzebnymi nerwami. Dla przykładu- jeśli w dniu przyjęcia coś się wydarzyło- spaliła się foto budka, nie dojedzie fotograf na czas, zachorował saksofonista- mówimy Klientom o tym dopiero kiedy mamy rozwiązanie danego problemu. Przekaz wygląda więc następująco: „Słuchajcie, fotograf miał wypadek czeka na lawetę, wysłaliśmy po niego Bolta, za 10 min przyjedzie second shotter, który zrobi materiał do czasu przyjazdu naszego fotografa, zdjęcia obrobione będą przez jednego operatora”. Dobre przygotowanie, planowanie i analizowanie sprawia, że spontaniczne potknięcia można rozwiązać w bardzo szybki sposób i bez problemu wrócić na odpowiednie tory. Dlatego tak mocno kładziemy nacisk na wiedzę i dobre przygotowanie do tego dnia. Paradoksalnie dobrze zorganizowany i zaplanowany dzień daje więcej przestrzeni na spontaniczność i niespodzianki! #instaweeding #udanewesele #najlepszy #dzień #wesele #zabawa #wystrój
#instaweeding #udanewesele #najlepszy #dzień #wesele #zabawa #wystrój
Kup pakiet - Praktyka ślubna Ten pakiet jest dla tych z Was, którzy potrzebują konkretnego planu i przydatnych narzędzi jak arkusze i checklisty. Znajdziesz tutaj 5 Poradników podzielonych na okresy od 18 miesięcy do tygodnia przed ślubem. Znajdziesz w nich zadania do wykonania i krótkie wyjaśnienia. Do tego dołączamy niezbędne arkusze Excel, krótkie checklisty, proste tabele, przeliczniki i krótkie PDFy. Kup pakiet za 99zł