Rozwijaj swoj biznes z Wedding.pl
lub  zadzwoń  +48 533 996 728 
odsłon
miesięcznie
3 mln
fanów
na Facebooku
214 tys.
zarejestrowanych
Par Młodych
152 tys.
opinii
o usługodawcach
26 tys.
Wsparcie Opiekuna Klienta w budowaniu profesjonalnego wizerunku
/
Co zyskasz dzięki Wedding?
Dostęp do bazy Par Młodych z Twojej okolicy
/
/
Kampanie promocyjne
w Social Mediach
o największym zasięgu
wśród portali weselnych 
Wysoka widoczność w wyszukiwarce  Google

/
Daj się znaleźć
K R O K    1
Co roku dzięki Wedding.pl 100 tys. Par Młodych znajduje usługodawców na swoje wesele. Obecność w katalogu pozwoli Ci skutecznie zaprezentować się klientom w Twojej okolicy. Wedding.pl dociera do Par Młodych poprzez szeroko zakrojone kampanie, m.in. w wyszukiwarkach internetowych i Social Mediach o największym zasięgu w Polsce. Z pomocą dedykowanego Opiekuna Klienta poprawisz swoją pozycję w naszym katalogu i zwiększysz szanse na pozyskanie nowych klientów.                       
LUB
Zadbaj, aby Cię wybrali
Buduj profesjonalny wizerunek i zyskuj zaufanie Par Młodych dzięki wsparciu Opiekuna Klienta. Doradzimy Ci jak się zaprezentować, aby skutecznie zachęcać potencjalnych klientów do kontaktu z Tobą. Odpowiednie zdjęcia, wyczerpujące opisy i dodatkowe materiały  to wyższa pozycja w katalogu i więcej odsłon Twojej wizytówki. Wyróżnij się na tle konkurencji i otrzymuj więcej wiadomości.
K R O K    2
LUB
Zapełnij kalendarz zleceniami
K R O K    3
Otrzymuj zapytania o dostępność w konkretnym terminie oraz korzystaj z wyszukiwarki Panien Młodych z Twojej okolicy - w łatwy sposób zapełnić swój kalendarz zleceniami na kilka sezonów do przodu. Dzięki dodatkowym informacjom o Parze Młodej możesz dopasować ofertę do ich potrzeb i szybciej pozyskać nowego klienta.  Kontaktuj się z klientami, zawieraj nowe umowy i zarządzaj swoim biznesem ślubnym - wszystko to w jednym miejscu, bez konieczności instalowania dodatkowych aplikacji.
LUB
PAKIET SREBRNY/ ZŁOTY/ DIAMENTOWY/ BEST
Pakiety Premium
wsparcie dedykowanego Opiekuna Klienta
dodatkowa promocja w serwisie
dostęp do wyszukiwarki Par Młodych
w Twojej okolicy
brak reklam konkurencji
dodatkowe dane kontaktowe
rozszerzone informacje na wizytówce
opinie klientów 
nielimitowane wiadomości 
zasięg promowania: 2 miasta i więcej 
wyższe pozycje w katalogu wizytówek w Twojej kategorii i w kategoriach powiązanych
dla profesjonalistów
Pakiet Darmowy
podstawowe informacje na wizytówce
opinie klientów 
max. liczba otrzymanych wiadomości: 2
zasięg promowania: 1 miasto
obecność w katalogu wizytówek w Twojej kategorii 
dla początkujących
Wybierz Pakiet  dla siebie!
Zespół Ogród Babette
Współpraca z Wedding.pl od początku była wyjątkowa, pełen profesjonalizm, empatia, zrozumienie myśli przewodniej naszego wyjątkowego Miejsca na Wesele. Branża ślubna jest wymagająca, doskonała współpraca z Wedding.pl bardzo ułatwia kontakt z Parami. Polecamy i serdecznie Pozdrawiamy. 
/
Grupa Obiektywni
Założyliśmy wizytówkę na Wedding.pl ponieważ portal, dzięki swoim artykułom, jest wciąż żywy, co przyciąga kolejne, świetne pary narzeczeńskie. Dziewczyny z Wedding.pl dbają o nas i zawsze są w gotowości do pomocy. Bardzo ciekawą opcją jest wyszukiwarka Par, z którymi możemy nawiązać kontakt... a i później potencjalnie nawiązać współpracę. Kolejne zainteresowane pary, to kolejne dowody na to, że warto było zarejestrować się na wedding.pl

/
Monika Umańska
Uważam, że jest to najbardziej profesjonalna strona zajmująca się sferą ślubną w Polsce. Współpraca z Wedding przebiega bez zarzutów i na wielu różnorodnych płaszczyznach, co bardzo mnie cieszy. Portal Wedding.pl jest bardzo profesjonalny. Wyróżnia się na tle innych serwisów tym, że jest skierowany zarówno do usługodawców jak i dla usługobiorców. Dzięki wizytówce na portalu mogę dotrzeć do dużo większego grona klientów.

/
Opinie o Wedding.pl
Masz dodatkowe pytania?
Zadzwoń   +48 533 996 728. Chętnie wyjaśniamy i doradzamy. 
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 - 17:00
To jest placeholder.
Przejdź do trybu Podglądu lub opublikuj stronę,
aby sprawdzić działanie swojego kodu.
Kliknij dwa razy, aby edytować
<!-- Facebook Pixel Code --> <script> !function(f,b,e,v,n,t,s){if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)};if(!f._fbq)f._fbq=n; n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0';n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script','https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '809849305728834'); fbq('track', "PageView"); </script> <noscript><img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=809849305728834&ev=PageView&noscript=1" /></noscript> <!-- End Facebook Pixel Code --> <script> (function () {var script = document.createElement('script');script.src = 'https://cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/babel-polyfill/6.26.0/polyfill.min.js';script.async = false;document.head.appendChild(script);}()) </script> <script> var __cp = {"id":"P6z5ce0sCNv7yKkR_FrpLLjzOZGvOL_xDk4X6ayFFDo","version":"1.1"};(function (window, document) {var cp = document.createElement('script');cp.type = 'text/javascript';cp.async = false;cp.src = "++cdn-widget.callpage.io+build+js+callpage.js".replace(/[+]/g, '/').replace(/[=]/g, '.');var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(cp, s);if (window.callpage) {alert('You could have only 1 CallPage code on your website!');} else {/*process the queue of calls*/window.callpage = function (method) {if (method == '__getQueue') {return this.methods;}else if (method) {if (typeof window.callpage.execute === 'function') {return window.callpage.execute.apply(this, arguments);}else {(this.methods = this.methods || []).push({arguments: arguments});}}};window.callpage.__cp = __cp;/*here comes execution*/window.callpage('api.button.autoshow');}})(window, document); </script>