Sprawdź, jak branża ślubna radzi sobie z przestojem wywołanym przez koronawirusa. 
Rozwijaj swoj biznes z Wedding.pl
lub zadzwoń +48 533 996 728
odsłon
miesięcznie
3 mln
fanów
na Facebooku
214 tys.
zarejestrowanych
Par Młodych
152 tys.
opinii
o usługodawcach
40 tys.
Wsparcie Opiekuna Klienta w budowaniu profesjonalnego wizerunku
/
Co zyskasz dzięki Wedding?
Dostęp do bazy Par Młodych z Twojej okolicy
/
/
Kampanie promocyjne
w Social Mediach
o największym zasięgu
wśród portali weselnych 
Wysoką widoczność w wyszukiwarce  Google

/
Daj się znaleźć
K R O K    1
Co roku dzięki Wedding.pl 100 tys. Par Młodych znajduje usługodawców na swoje wesele. Obecność w katalogu pozwoli Ci skutecznie zaprezentować się klientom w Twojej okolicy. Wedding.pl dociera do Par Młodych poprzez szeroko zakrojone kampanie, m.in. w wyszukiwarkach internetowych i Social Mediach o największym zasięgu w Polsce. Z pomocą Opiekuna Klienta poprawisz swoją pozycję w naszym katalogu i zwiększysz szanse na pozyskanie nowych klientów.                       
Zadbaj, aby Cię wybrali
Buduj profesjonalny wizerunek i zyskuj zaufanie Par Młodych dzięki wsparciu Opiekuna Klienta. Doradzimy Ci jak się zaprezentować, aby skutecznie zachęcać potencjalnych klientów do kontaktu z Tobą. Odpowiednie zdjęcia, wyczerpujące opisy i dodatkowe materiały  to wyższa pozycja w katalogu i więcej odsłon Twojej wizytówki. Wyróżnij się na tle konkurencji i otrzymuj więcej wiadomości.
K R O K    2
Zapełnij kalendarz zleceniami
K R O K    3
Otrzymuj zapytania o dostępność w konkretnym terminie oraz korzystaj z wyszukiwarki Panien Młodych z Twojej okolicy - w łatwy sposób zapełnić swój kalendarz zleceniami na kilka sezonów do przodu. Dzięki dodatkowym informacjom o Parze Młodej możesz dopasować ofertę do ich potrzeb i szybciej pozyskać nowego klienta.  Kontaktuj się z klientami, zawieraj nowe umowy i zarządzaj swoim biznesem ślubnym - wszystko to w jednym miejscu, bez konieczności instalowania dodatkowych aplikacji.
PAKIET PREMIUM
promocja w serwisie
wyszukiwarka Par Młodych w Twojej okolicy
brak reklam konkurencji
numer telefonu widoczny na wizytówce
rozszerzone informacje na wizytówce
dostęp do zleceń ślubnych
nielimitowane wiadomości 
Wybierz Pakiet  dla siebie!
PAKIET PODSTAWOWY
opinie klientów 
max. liczba otrzymanych wiadomości: 2
Zespół Ogród Babette
Współpraca z Wedding.pl od początku była wyjątkowa, pełen profesjonalizm, empatia, zrozumienie myśli przewodniej naszego wyjątkowego Miejsca na Wesele. Branża ślubna jest wymagająca, doskonała współpraca z Wedding.pl bardzo ułatwia kontakt z Parami. Polecamy i serdecznie Pozdrawiamy. 
/
Grupa Obiektywni
Założyliśmy wizytówkę na Wedding.pl ponieważ portal, dzięki swoim artykułom, jest wciąż żywy, co przyciąga kolejne, świetne pary narzeczeńskie. Dziewczyny z Wedding.pl dbają o nas i zawsze są w gotowości do pomocy. Bardzo ciekawą opcją jest wyszukiwarka Par, z którymi możemy nawiązać kontakt... a i później potencjalnie nawiązać współpracę. Kolejne zainteresowane pary, to kolejne dowody na to, że warto było zarejestrować się na wedding.pl

/
Monika Umańska
Uważam, że jest to najbardziej profesjonalna strona zajmująca się sferą ślubną w Polsce. Współpraca z Wedding przebiega bez zarzutów i na wielu różnorodnych płaszczyznach, co bardzo mnie cieszy. Portal Wedding.pl jest bardzo profesjonalny. Wyróżnia się na tle innych serwisów tym, że jest skierowany zarówno do usługodawców jak i dla usługobiorców. Dzięki wizytówce na portalu mogę dotrzeć do dużo większego grona klientów.

/
Opinie o Wedding.pl
To jest placeholder.
Przejdź do trybu Podglądu lub opublikuj stronę,
aby sprawdzić działanie swojego kodu.
Kliknij dwa razy, aby edytować
<!-- Facebook Pixel Code --> <script> !function(f,b,e,v,n,t,s){if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)};if(!f._fbq)f._fbq=n; n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0';n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script','https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '809849305728834'); fbq('track', "PageView"); </script> <noscript><img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=809849305728834&ev=PageView&noscript=1" /></noscript> <!-- End Facebook Pixel Code --> <script> (function () {var script = document.createElement('script');script.src = 'https://cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/babel-polyfill/6.26.0/polyfill.min.js';script.async = false;document.head.appendChild(script);}()) </script>