Opinie o Wedding.pl nadesłane przez klientów

Partnerzy doceniają jakość świadczonych przez nas usług.

Załóż bezpłatne konto

Zapoznaj się z opiniami o naszym serwisie

Wedding.pl jest doceniany przez profesjonalistów z branży weselnej.

Zdjęcie avatara sali weselnej Ogród Babette

Ogród Babette od początku swojej działalności współpracuje z Wedding.pl. Pary, które do nas trafiają poprzez portal są wrażliwe na estetykę miejsca, wybitną kuchnię i klimat, cenią sobie również indywidualne podejście do każdego Przyjęcia. Wedding.pl jest dobrym miejscem dla Młodych na rozpoczęcie poszukiwań swojego wymarzonego Dnia, a wybór kontaktów pomoże zrealizować cel. Po kilku latach współpracy z różnymi portalami mogę stanowczo potwierdzić, iż najwięcej Par trafia do nas z Wedding.pl, wierzę, że to dobry kierunek.

Opinię wystawiła
Joanna Sobiech-Burger

Sala weselna, Ogród Babette

Zdjęcie avatara sali weselnej MOKOTO

Na rynku wesel i eventów działam od 9 lat. Od początku działalności dywersyfikuje reklamę starając się dotrzeć do jak największej ilości klientów. Jednak po tych wszystkich latach mogę z cała pewnością stwierdzić, że największe korzyści osiągnęliśmy dzięki Wedding i reklamie w Google.

Opinię wystawił
Jacek Wegierski

Sala weselna, MOKOTO

Zdjęcie avatara fotografa LOVE&LIGHT Martyna Kuhn

Współpracuje z Wedding.pl już kolejny sezon i jestem zadowolona. Większość Par, z którymi podpisuję umowy znalazły mnie właśnie na Wedding.pl i są to cudowni ludzie z pomysłem na swoje śluby. W chwili obecnej, w związku z pandemią, ilość zapytań i zainteresowanie spadła ale tu mogę też liczyć na pomoc pracowników, którzy idą z pomocą i nowymi pomysłami na dotarcie do Klientów. Z pewnością dalej będę ogłaszać się na portalu.

Opinię wystawiła
Martyna Kuhn

Fotograf ślubny, LOVE&LIGHT Martyna Kuhn

Zdjęcie avatara sali weselnej Spichlerz Villa Julianna

Bardzo cenię sobie współpracę z portalem Wedding.pl, pozwala mi na reklamę usług i dotarcie do szerszej grupy klientów zainteresowanych organizacją przyjęcia weselnego. Komunikacja z klientami poprzez platformę jest bardzo sprawna i intuicyjna

Opinię wystawiła
Martyna Wilska

Sala weselna, Spichlerz Villa Julianna

Zdjęcie avatara fotografa Fotografia Sikora

Dzięki portalowi Wedding.pl nasza firma może dotrzeć, do bardzo dużej grupy odbiorców w branży ślubnej. Zalogowane Pary Młode mają możliwość znalezienia usługodawców, którzy w pełni zaspokoją ich potrzeby związane z organizacją wymarzonego ślubu i wesela. Dodatkowo współpraca z opiekunem i osobami tworzącymi portal przebiega bardzo płynnie i w miłej atmosferze.

Opinię wystawiła
Justyna Ziemińska-Sikora

Fotograf ślubny, Fotografia Sikora

Zdjęcie avatara DJ Fotografia Sikora

Mając już ponad 2-letnie doświadczenie we współpracy z Państwem mogę wyrazić pewną własną opinię o pożyteczności Państwa portalu i świadczonych usług. Sam proces założenia własnego profilu dla potencjalnych klientów jest bardzo prosty i intuicyjny, że właściwie nie musiałem korzystać z pomocy opiekuna. Pisząc od razu o opiekunie - to miłe, bo jest do mnie przydzielony, mam do niego kontakt, więc czuję się bezpiecznie w sytuacji gdybym potrzebował wsparcia, porady i pomocy i tak właśnie, to zadziałało bez problemowo. Dużym plusem jest fakt, że to ja w każdej chwili mogę edytować swój profil, zmieniać w nim treści, fotki itp. a dodatkowo mogę korzystać z podpowiedzi portalu jak stworzyć optymalnie najlepszą swoją wizytówkę.Ogólnie jestem zadowolony z posiadania wizytówki na portalu Wedding.pl. Oczywiście czas mojego użytkowania wstrzelił się idealnie w okres pandemii i związanych z tym wszelkich obostrzeń, co niejako przekłada się na możliwość, a raczej jej brak zagrania jakichkolwiek imprez. Cóż tylko czekać, aż pokonamy wirusa i nie poddawać się.

Opinię wystawił
Andrzej Trybuła

DJ, MUSIC AND FUN

Zdjęcie avatara DJ Fotografia Sikora

Z wedding.pl jestem związany od prawie czterech lat. Bardzo cenię sobie współpracę z portalem. Dzięki wedding.pl moja oferta jest dobrze wypozycjonowana, a co tydzień dostaję kilka zapytań od Par Młodych. Pomimo, że często terminy mam już zajęte, za pośrednictwem portalu poprowadziłem kilkanaście wesel i mam już zarezerwowane kolejne. Chwalę sobie bycie na portalu wraz z wszystkimi wynikającymi z tego tytułu profitami. Z pewnością pozostanę na portalu by dalej wspierać i rozwijać moim zdaniem najlepszy portal weselny w Polsce.

Opinię wystawił
Marcin Jarczyński

DJ, Marcin Jarczyński - One Man Show

Pytania i odpowiedzi

  • Skąd pochodzą pozytywne opinie o Wedding.pl podane powyżej?
    Opinie pochodzą bezpośrednio od naszych Partnerów, zadowolonych z obecności na naszym serwisie oraz jakości świadczonych przez Wedding.pl usług. Każda opinia jest autentyczna i napisana bezpośrednio przez danego Usługodawcę.
  • Czy na mojej wizytówce w Wedding.pl klienci będę mogli dodawać opinie o mnie?
    Tak, Pary Młode mają możliwość dodania opinii o Usługodawcach, którzy pomagali Im w trakcie przygotowań i organizacji ślubu i wesela. Zachęcamy do zbierania opinii na swojej wizytówce, ponieważ opinie oraz oceny użytkowników naszego serwisu są ważnym kryterium, którym kierują się nasi użytkownicy szukając konkretnych usług lub produktów.
  • Trafiłem na negatywne opinie o Wedding.pl. Skąd się one biorą?
    Nie jesteśmy w stanie jednoznacznie zweryfikować, kto konkretnie jest odpowiedzialny za większość negatywnych opinii na temat Wedding.pl w internecie, ponieważ duża część z nich jest anonimowa. Zależy nam jednak na podkreśleniu, że firma Wedding.pl prowadzi działalność gospodarczą zgodnie z prawem, z poszanowaniem praw klientów oraz użytkowników serwisu. Działamy w oparciu o ogólnodostępny regulamin oraz wewnętrzne procedury i zasady. Jeśli ktoś z Państwa ma jakiekolwiek wątpliwości odnośnie działania serwisu, regulaminu, współpracy, etc. to zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami pod adresem - [email protected].