Opinie o Wedding.pl nadesłane przez klientów

Partnerzy doceniają jakość świadczonych przez nas usług.

Załóż bezpłatne konto

Zapoznaj się z opiniami o naszym serwisie

Wedding.pl jest doceniany przez profesjonalistów z branży weselnej.

Zdjęcie avatara sali weselnej Ogród Babette

Ogród Babette od początku swojej działalności współpracuje z Wedding.pl. Pary, które do nas trafiają poprzez portal są wrażliwe na estetykę miejsca, wybitną kuchnię i klimat, cenią sobie również indywidualne podejście do każdego Przyjęcia. Wedding.pl jest dobrym miejscem dla Młodych na rozpoczęcie poszukiwań swojego wymarzonego Dnia, a wybór kontaktów pomoże zrealizować cel. Po kilku latach współpracy z różnymi portalami mogę stanowczo potwierdzić, iż najwięcej Par trafia do nas z Wedding.pl, wierzę, że to dobry kierunek.

Opinię wystawiła
Joanna Sobiech-Burger

Sala weselna, Ogród Babette

Zdjęcie avatara sali weselnej MOKOTO

Na rynku wesel i eventów działam od 9 lat. Od początku działalności dywersyfikuje reklamę starając się dotrzeć do jak największej ilości klientów. Jednak po tych wszystkich latach mogę z cała pewnością stwierdzić, że największe korzyści osiągnęliśmy dzięki Wedding i reklamie w Google.

Opinię wystawił
Jacek Wegierski

Sala weselna, MOKOTO

Zdjęcie avatara fotografa LOVE&LIGHT Martyna Kuhn

Współpracuje z Wedding.pl już kolejny sezon i jestem zadowolona. Większość Par, z którymi podpisuję umowy znalazły mnie właśnie na Wedding.pl i są to cudowni ludzie z pomysłem na swoje śluby. W chwili obecnej, w związku z pandemią, ilość zapytań i zainteresowanie spadła ale tu mogę też liczyć na pomoc pracowników, którzy idą z pomocą i nowymi pomysłami na dotarcie do Klientów. Z pewnością dalej będę ogłaszać się na portalu.

Opinię wystawiła
Martyna Kuhn

Fotograf ślubny, LOVE&LIGHT Martyna Kuhn

Zdjęcie avatara sali weselnej Spichlerz Villa Julianna

Bardzo cenię sobie współpracę z portalem Wedding.pl, pozwala mi na reklamę usług i dotarcie do szerszej grupy klientów zainteresowanych organizacją przyjęcia weselnego. Komunikacja z klientami poprzez platformę jest bardzo sprawna i intuicyjna

Opinię wystawiła
Martyna Wilska

Sala weselna, Spichlerz Villa Julianna

Zdjęcie avatara fotografa Fotografia Sikora

Dzięki portalowi Wedding.pl nasza firma może dotrzeć, do bardzo dużej grupy odbiorców w branży ślubnej. Zalogowane Pary Młode mają możliwość znalezienia usługodawców, którzy w pełni zaspokoją ich potrzeby związane z organizacją wymarzonego ślubu i wesela. Dodatkowo współpraca z opiekunem i osobami tworzącymi portal przebiega bardzo płynnie i w miłej atmosferze.

Opinię wystawiła
Justyna Ziemińska-Sikora

Fotograf ślubny, Fotografia Sikora

Zdjęcie avatara DJ Fotografia Sikora

Mając już ponad 2-letnie doświadczenie we współpracy z Państwem mogę wyrazić pewną własną opinię o pożyteczności Państwa portalu i świadczonych usług. Sam proces założenia własnego profilu dla potencjalnych klientów jest bardzo prosty i intuicyjny, że właściwie nie musiałem korzystać z pomocy opiekuna. Pisząc od razu o opiekunie - to miłe, bo jest do mnie przydzielony, mam do niego kontakt, więc czuję się bezpiecznie w sytuacji gdybym potrzebował wsparcia, porady i pomocy i tak właśnie, to zadziałało bez problemowo. Dużym plusem jest fakt, że to ja w każdej chwili mogę edytować swój profil, zmieniać w nim treści, fotki itp. a dodatkowo mogę korzystać z podpowiedzi portalu jak stworzyć optymalnie najlepszą swoją wizytówkę.Ogólnie jestem zadowolony z posiadania wizytówki na portalu Wedding.pl. Oczywiście czas mojego użytkowania wstrzelił się idealnie w okres pandemii i związanych z tym wszelkich obostrzeń, co niejako przekłada się na możliwość, a raczej jej brak zagrania jakichkolwiek imprez. Cóż tylko czekać, aż pokonamy wirusa i nie poddawać się.

Opinię wystawił
Andrzej Trybuła

DJ, MUSIC AND FUN

Zdjęcie avatara DJ Fotografia Sikora

Z wedding.pl jestem związany od prawie czterech lat. Bardzo cenię sobie współpracę z portalem. Dzięki wedding.pl moja oferta jest dobrze wypozycjonowana, a co tydzień dostaję kilka zapytań od Par Młodych. Pomimo, że często terminy mam już zajęte, za pośrednictwem portalu poprowadziłem kilkanaście wesel i mam już zarezerwowane kolejne. Chwalę sobie bycie na portalu wraz z wszystkimi wynikającymi z tego tytułu profitami. Z pewnością pozostanę na portalu by dalej wspierać i rozwijać moim zdaniem najlepszy portal weselny w Polsce.

Opinię wystawił
Marcin Jarczyński

DJ, Marcin Jarczyński - One Man Show

Zdjęcie avatara fotografa Adam Ansen fotografia

Z czystym sercem mogę polecić serwis Wedding.pl. Z pewnością przyczynili się do pozyskania przeze mnie wielu klientów, a Pan Artur Bartosiński służył dobrą radą na każdym etapie współpracy.

Opinię wystawił
Adam Ansen

Fotograf Ślubny, Adam Ansen fotografia

Zdjęcie avatara hotelu Hotel Victoria Bolszewo

Dzień dobry, Chciałbym bardzo podziękować za ostatnie lata współpracy i mam nadzieję na owocny kolejny rok. Państwa portal pozwolił nam rozwinąć sprzedaż uroczystości weselnych przekierowując do nas wiele zapytań. Nie udało by się nam bez pomocy opiekuna którym jest Pan Artur Bartosiński. Za niesioną pomoc w formie elektronicznej jak i podpowiedzi telefoniczne bardzo Panu Arturowi dziękujemy.

Opinię wystawił
Hotel Victoria w Bolszewie

Hotel, Hotel Victoria Bolszewo

Pytania i odpowiedzi

  • Skąd pochodzą pozytywne opinie o Wedding.pl podane powyżej?
    Opinie pochodzą bezpośrednio od naszych Partnerów, zadowolonych z obecności na naszym serwisie oraz jakości świadczonych przez Wedding.pl usług. Każda opinia jest autentyczna i napisana bezpośrednio przez danego Usługodawcę.
  • Czy na mojej wizytówce w Wedding.pl klienci będę mogli dodawać opinie o mnie?
    Tak, Pary Młode mają możliwość dodania opinii o Usługodawcach, którzy pomagali Im w trakcie przygotowań i organizacji ślubu i wesela. Zachęcamy do zbierania opinii na swojej wizytówce, ponieważ opinie oraz oceny użytkowników naszego serwisu są ważnym kryterium, którym kierują się nasi użytkownicy szukając konkretnych usług lub produktów.
  • Trafiłem na negatywne opinie o Wedding.pl. Skąd się one biorą?
    Nie jesteśmy w stanie jednoznacznie zweryfikować, kto konkretnie jest odpowiedzialny za większość negatywnych opinii na temat Wedding.pl w internecie, ponieważ duża część z nich jest anonimowa. Zależy nam jednak na podkreśleniu, że firma Wedding.pl prowadzi działalność gospodarczą zgodnie z prawem, z poszanowaniem praw klientów oraz użytkowników serwisu. Działamy w oparciu o ogólnodostępny regulamin oraz wewnętrzne procedury i zasady. Jeśli ktoś z Państwa ma jakiekolwiek wątpliwości odnośnie działania serwisu, regulaminu, współpracy, etc. to zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami pod adresem - [email protected].