• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Adam Ansen fotografia

Adam Ansen

Adam Ansen fotografia

(5)
Pokaż telefon

Cześć, mam na imię Adam. Zdjęcia to przede wszystkim moja pasja. Uwielbiam być w środku wydarzeń i widzieć to czego nie widzą inni. Lubię oglądać wzruszenie na twarzach świeżo upieczonych Państwa Młodych i utrwalać to na fotografiach, a jednocześnie pozostawać niewidocznym. Pracując staram się zawsze patrzeć z innej perspektywy i zawsze stawiać sobie wyzwania, dla mnie żaden ślub nie jest taki sam. Stawiam na dobry kontakt z przyszłą Parą Młodą jeszcze przed ceremonią. Dzięki temu, w stresującym dniu ślubu już się znamy i zachowujecie się przy mnie naturalnie już od przygotowań. Jestem zwolennikiem klasycznej fotografii, bez zbędnych filtrów sztucznie degradujących jakość zdjęcia ale też bez sztucznego ulepszania, Najlepszy retusz to ten którego nie widać. Szukanie ciekawego światła weszło mi w nawyk i bezustannie się za nim rozglądam. Zapraszam do kontaktu.

1300 zł - 2300 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Nikon

Oferta

Film ślubny

1300 zł - 2300 zł

Współpracuję z utalentowanym i sprawdzonym wideografem. Oferta na zapytanie

Reportaż ślubny

1300 zł - 2300 zł

Pakiet Rozszerzony | 14 godzin | 2300 zł

Pakiet Rozszerzony nadaje się idealnie do upamiętnienia w całości dnia ślubu. Mogę sfotografować Was w trakcie przygotowań, Twoją suknię, kwiaty, rodzinę i gości weselnych, ceremonię, otoczenie, tańce, uśmiechy i wszystko, co się wydarzy po drodze. Otrzymacie ode mnie:

● W ciągu jednego tygodnia, galerię on-line z selekcją zdjęć dla rodziny i przyjaciół.
● W ciągu 6 tygodni, 300 zdjęć, starannie obrobionych, w postaci cyfrowej.*
● Mini sesję ślubną w dniu wesela.
● 200 wydrukowanych odbitek w ozdobnym pudełku.
● Galerię on-line.

​Pakiet Standardowy | 10 godzin | 1800 zł

Pakiet Standardowy nadaje się idealnie do upamiętnienia prawie całego dnia ślubu. Mogę sfotografować Was w trakcie przygotowań, Twoją suknię, kwiaty, rodzinę i gości weselnych, ceremonię, otoczenie, tańce, uśmiechy i wszystko, co się wydarzy po drodze. Otrzymacie ode mnie:

● W ciągu jednego tygodnia, galerię on-line z selekcją zdjęć dla rodziny i przyjaciół.
● W ciągu 6 tygodni, 200 zdjęć, starannie obrobionych, w postaci cyfrowej.*
● Mini sesję ślubną w dniu wesela.
● 100 wydrukowanych odbitek.
● Galerię on-line.

​Pakiet Mini | 6 godzin | 1300 zł

Pakiet Mini nadaje się idealnie do upamiętnienia dużej części dnia ślubu. Mogę sfotografować Was w trakcie przygotowań, ceremonię, otoczenie, uśmiechy i wszystko, co się wydarzy po drodze. Otrzymacie ode mnie:

● W ciągu jednego tygodnia, galerię on-line z selekcją zdjęć dla rodziny i przyjaciół.
● W ciągu 6 tygodni, 100 zdjęć, starannie obrobionych, w postaci cyfrowej.*
● Mini sesję ślubną w dniu wesela.
● Galerię on-line.

*Zakup większej ilości zdjęć.

Możecie zakupić większą ilość fotografii, niż te wynikające z pakietu. Zawsze obrabiam większą ilość zdjęć, dzięki czemu możecie sobie wybrać Wasze ulubione kadry.

● Obrobione zdjęcie w postaci cyfrowej - 3 zł.

Plener ślubny

500 zł - 1000 zł

​Sesja narzeczeńska wykupiona jako dodatek do pakietu to świetna okazja abyśmy się lepiej poznali i byście mogli się oswoić z aparatem i pozowaniem. Takie zdjęcie mogą być także użyte w projekcie zaproszeń. Sesję narzeczeńską lub poślubną można wykupić z dowolnym pakietem ślubnym w cenie 500 zł zamiast zwykłej ceny 700 zł. Otrzymacie ode mnie:

• 30 zdjęć, starannie obrobionych i profesjonalnie wyretuszowanych.
• 20 odbitek 15 x 23cm.
• Galerię on-line.

Sesja narzeczeńska

300 zł - 500 zł

Opinie

5

5 opinii

Dodaj opinię

NM

Nikola M

Oglądaliśmy wczoraj chyba z 5 razy wszystko w kółko, jestesmy przezachwyceni! 🤩 zdjęcia są przepiękne, wyłapane takie cudowne momenty, że koniec świata... jestem przeprzeprzeszczęśliwa, że zdecydowaliśmy się na Ciebie i Dawida, bo naprawdę robicie niesamowitą robotę ❤

5 miesięcy temu

Źródło: Facebook

MG

Marta G

Polecam Adama do współpracy ja jestem bardzo zadowolona z przepięknych zdjęć do portfolio mojej firmy :)

5 miesięcy temu

Źródło: Facebook

PW

Przemek W

Zdecydowanie mogę polecić Pana Adama, który robi wspaniałe zdjęcia!

1 rok temu

Źródło: Facebook

AR

Anna R

3 rodzinne sesje za nami, a każda kolejna zachwyca i zaskakuje nas poztywnie coraz bardziej. Polecam Adama przede wszystkim za cierpliwość (tak ważną w sesjach z dziećmi), kulturę pracy i naprawdę fajny kontakt w trakcie sesji. ?

1 rok temu

Źródło: Facebook

KS

Konrad S

Pro fotki polecam ! Śluby, wesela, imprezy okolicznościowe. Krótki okres oczekiwania i świetne zdjęcia ? Jak najbardziej na tak !!! Dzięki Adam ??

1 rok temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Najbardziej w fotografii ślubnej podoba mi się fakt, że jest to połączenie niemal wszystkich gatunków fotografii. Dokumentowanie przebiegu dnia to reportaż, przygotowania panny młodej to portret lub beauty, bardzo często w dniu wesela robi się zdjęcia z gatunku fotografii dziecięcej, a sesja poślubna zahacza o fashion lub lifestyle.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Moje pierwsze zlecenie weselne to była przede wszystkim chęć sprawdzenia się. Do dziś pamiętam ten stres i emocje ale to własnie mi się spodobało :)

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od roku 2017

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Pracuję na pełnoklatkowych aparatach marki Nikon i profesjonalnych, jasnych obiektywach tej firmy. Oprócz tego używam lamp błyskowych wyzwalanych radiowo aby w trakcie przyjęcia weselnego zapewnić sobie komfort pracy poprzez pewność oświetlenia. Aparaty, obiektywy, lampy, karty pamięci zawsze mam zdublowane, dzięki czemu jestem gotowy na każdą ewnetualność.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Trudno wskazać jeden. Na pewno są to te momenty gdy widać wzruszenie na twarzach Państwa Młodych i ich rodziców. Najczęściej jest to błogosławieństwo, składanie przysięgi czy podziękowania składane rodzicom podczas przyjęcia przez Parę Młodą.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Zlecenia staram się wykonywać na bieżąco i najczęściej obróbka zajmuje mi 2-3 tygodnie.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Na podstawową ofertę składa się reportaż od przygotowań do oczepin. Zdjęcia po obróbce oddawane są w formie cyfrowej.

Jaki jest Twój styl?

Reportaż skupiający się na emocjach Państwa Młodych i ich bliskich.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Na pewno są to ludzie szukający pamiątki, która przetrwa próbę czasu.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Każdy następny ślub jest tym wymarzonym :) Uwielbiam gdy zmienia się szybko akcja, pozytywne emocje przejmują kontrolę, a ja to wszystko uwieczniam.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Tak, jest taka para z początku mojej drogi fotografa ślubnego. W czasie sesji poślubnej, na pomoście, nisko nad wodą ich mały piesek wyskoczył poza barierkę. Pan młody na szczęście zdołał go wciągnąć na pomost bez zamaczania ubrań :)

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Podczas zlecenia nie wolno odkładać ani na chwilę aparatu. Nawet jeśli w danej chwili nic ciekawego się nie dzieje trzeba być ciągle gotowym na niespodziewane. Wielokrotnie się o tym przekonałem.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Jeśli chodzi o fotografa to wydaje mi się, że najważniejsze to dobrze się zaznajomić z stylem jego pracy jak i choć trochę się poznać osobiście. Dzięki temu już od przygotowań w dniu ślubu atmosfera będzie luźna.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Myślę, że potrafię sobie poradzić w każdej sytuacji i z każdym problemem. Reportaż ślubny to wymagająca dziedzina fotografii i warto polegać na kimś kto wie co robi.

Kontakt

Adam Ansen fotografia

website facebook instagram

Szczecin

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: